Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Czego słuchacie?

W tym dziale rozmawiamy na tematy niezwiązane z mikronacjami, w tym z realną polityką

Czego słuchacie?

Postprzez Juarez 2 lut 2020, o 22:33

Wątek z serii loośne gatki, jak w temacie. Czego słuchacie i co dla Was ta muzyka znaczy? Utożsamiacie się z nią czy byleby grało, bo fajnie zmysły gila?
Obrazek
ObrazekObrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Czego słuchacie?

Postprzez Michal_Feliks 2 lut 2020, o 22:46

Co rozumiesz przez "utozsamianie sie"?

Ja slucham wszystkiego, od muzyki powaznej po techenko, przez wszystkie tam indierocki, indieelectroniki etc. Wedlug Spotify w roku 2019 najczesciej sluchalem Wild Nothing, Metronomy, Davida Bowie, Aphex Twin, Jamie XX, Kendricka Lamara, Twin Shadow i The Smiths.
pplk Defloriusz Dyman Wander
emeryt
Dom Seniora Związku Bojowników i Skalarów
ul. D. Knagga 64/13
00-234 Srebrny Róg

Obrazek

Postprzez AJ Piastowski 2 lut 2020, o 22:58

Ja to zdziadziałem do reszty i przez większość dnia, będąc w drodze do i z pracy i w samej pracy wolę słuchać TOK FM :P
Ale muzycznie to sentyment zawsze do brzmień elektronicznych (od trance po house) i tak już pozostanie.
Obrazek

Postprzez Piotr_II_Grzegorz 2 lut 2020, o 23:00

Michal_Feliks napisał(a):Kendricka Lamara

Serduszko, towarzyszu mandragorze!

Ja tam słucham wykładów Grzegorza Brauna.
(—) Piotr II Grzegorz,
książę Sarmacji, król Hasselandu, pan w Grodzisku, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża
Obrazek

Postprzez Michal_Feliks 2 lut 2020, o 23:08

AJ Piastowski napisał(a):Ja to zdziadziałem do reszty i przez większość dnia, będąc w drodze do i z pracy i w samej pracy wolę słuchać TOK FM :P
Ale muzycznie to sentyment zawsze do brzmień elektronicznych (od trance po house) i tak już pozostanie.

Swego czasu sluchalem TOK FM 8 godzin dziennie, po to tylko, by odizolować się od ściany tandetnego dicho płynącego na falach RMF FM, ktorym katowano mnie w pracy. Byla to instytucja publiczna, powinienem wlasciwie pozwac Rzeczpospolita Polska.
pplk Defloriusz Dyman Wander
emeryt
Dom Seniora Związku Bojowników i Skalarów
ul. D. Knagga 64/13
00-234 Srebrny Róg

Obrazek

Postprzez Piotr_II_Grzegorz 2 lut 2020, o 23:15

Szczęść Wando,

Michal_Feliks napisał(a):Swego czasu sluchalem TOK FM 8 godzin dziennie,

Uwielbiam jeździć taksówkami i słuchać TOK FM. To znaczy przez pierwsze 15 sekund, zanim poproszę o przełączenia na coś innego. Do końca kursu jest dyskusja! Ja lubię dyskutować z ludźmi. Ja w ogóle kocham ludzi!

tandetnego dicho płynącego na falach RMF FM

To co się stało z muzyką popularną to osobna kwestia. Jak się słucha przebojów z lat 80 - to one miały i melodię i często jakieś fajne słowa. Nawet tandetny pop był fajniejszy. Sabrina miała takie fajne cycki. Trzepałbym do tego, gdybym nie miał wtedy z 4 lat.

Z dedykacją dla jednej diuczessy
(—) Piotr II Grzegorz,
książę Sarmacji, król Hasselandu, pan w Grodzisku, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża
Obrazek

Postprzez Eugeniusz Maat 2 lut 2020, o 23:18

Zależy od nastroju. Jak jestem zły i wkurzony to Rammstein, jeśli szczęśliwy to Daria Zawiałow lub The Dumplings. A jak tak chcę „poczuć się tajemniczo” to Depeche Mode.
Úr Burgmáster ik úrs Auterra

Obrazek

Postprzez Piotr_II_Grzegorz 2 lut 2020, o 23:30

Eugeniusz Maat napisał(a): A jak tak chcę „poczuć się tajemniczo” to Depeche Mode.

Szczęść Wando, dobry człowieku,

Tajemniczo to się człowiek czuje po Clannadzie!

DM zawsze spoko. Była to chyba pierwsza kaseta, którą słuchałem. Świeży walkman. Pożyczyła mi kuzynka, wówczas z Hare Kryszna. To był jeszcze album some great reward. <3
(—) Piotr II Grzegorz,
Obrazek

Postprzez AJ Piastowski 2 lut 2020, o 23:39

Piotr_II_Grzegorz napisał(a):Tajemniczo to się człowiek czuje po Clannadzie!

Tajemniczość tego utworu przypomniała mi, że pora iść spać bo jutro pn. Dziękuję, dobranoc.

Obrazek
Obrazek

Postprzez Piotr_II_Grzegorz 2 lut 2020, o 23:43

AJ Piastowski napisał(a):Obrazek

Dobranoc, śpij z Wandą,

Tak a'propos grafiki - mój prezent pod choinkę w tym roku to podwójny dabeściak depeszów na wosku. Miodzio. Jest tam zresztą ta piosenka również.
(—) Piotr II Grzegorz,
Obrazek

Następna strona

Powrót do Real, który nie istnieje