Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Przybycie Dreamlandczków

Ostateczna Kafeteria: niech trwa Ostateczna Krucjata!

Przybycie Dreamlandczków

Postprzez August vHS 16 paź 2019, o 16:44

Po krótkiej nieobecności August powrócił do Sarmacji, stukając swą łaską. Przybyło z nim 9546 żołnierzy Dreamlandu i 2500 Scholandczyków wraz z 1235 czołgami T-55. Siły owe przekroczyły granicę Sclavinii i poddali się siłom Waffen-OK.
Obrazek
Czołgi Dreamlandu
August von Hippogriff de La Sparasan
Burmistrz KM Grodzisk, dowódca 4 Regimentu Piechoty Gwardii Hasselandzkiej, Talnék Garnizonu Wedlowskiego
Dobry Obywatel
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Re: Przybycie Dreamlandczków

Postprzez Andronik 16 paź 2019, o 16:54

Wasza Ekscelencjo,

witajcie w domu! Żołnierze wasi znajdą spoczynek w naszych barakach, a wy w specjalnie przydzielonym dla was pałacu w stolicy Konsulatu, Eldoracie. Jesteście dzisiaj bohaterem, a za heroiczne akcje: Urząd Konsularny tylko nagradza. Jestem do waszej dyspozycji.
/—/ Andronik, Konsul Sclavinii
Minister Kultury, Poseł na Sejm LXII kadencji, honorowy obywatel Baridasu

Zmęczony dekadencją liberalizmu?
Dołącz do Purpurowej Krucjaty.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Konsulat Sclavinii
Sejm Księstwa Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary
Rada Ministrów

Postprzez August vHS 16 paź 2019, o 19:30

Uradowany August skierował się do Eldoratu. Wcześniej jednak przywitał się z konsulem: - Witam, długo czekałem na to spotkanie! Jak dobrze już być u celu! A, i jeszcze jedno. Proszę uważać, bo zapewne niedługo na sclavińskie lotniska dolecą ostatnie moje samoloty.
Burmistrz KM Grodzisk, dowódca 4 Regimentu Piechoty Gwardii Hasselandzkiej, Talnék Garnizonu Wedlowskiego
Dobry Obywatel

Postprzez August vHS 16 paź 2019, o 19:53

Obrazek
Myśliwce Dreamlandu krótko po lądowaniu na sclavińskim lotnisku.

Krótko potem, na pobliskim lotnisku wylądowały 172 samoloty dreamlandzkie. Zostały one zabrane przez żołnierzy Augusta von Hippogriff. Przeleciały one daleką drogę, by dołączyć do kompanów w Sclavinii.
Dobry Obywatel

Postprzez Joahim-von-R 16 paź 2019, o 21:12

He he he brawo! Czy to panie Konsulu nowa strategia osłabiania wroga?
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)
Joahim-von-R
Dobry Obywatel

Postprzez August vHS 18 paź 2019, o 13:32

Dnia dzisiejszego pięć statków typu Queen Mary 2 wypłynęło ze Scholandii. Dotarły one niedawno do Sclavinii. Były wypełnione ludźmi, cywilami, wojskowymi Scholandii, którzy zdezerterowali i pojmanym oddziałem Gwardii Królewskiej Dreamlandu. Był z nimi również dowodzący akcją August von Hippogriff. Czekał on spokojnie na sarmackiej służby.
Dobry Obywatel

Postprzez Laurencjusz 20 paź 2019, o 00:43

Wasza Królewska Wysokość Konsulu!
Szanowny Panie!

Liczę, że w obecnej sytuacji status Szanownego Pana Augusta von Hippogriffa w Dreamlandzie zostanie wyjaśniony, a moje niżej przedstawione wątpliwości to tylko stn dokonany przeszły i wymazany. Jeśli to uderzająca zbieżność danych osobowych to przepraszam za zamieszanie, ale czasy są ciężkie.

Obrazek

CWSW! Baridas sáno alta! NTOK! Fare Aryon!

Laurẽt Gedeon I
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
Rada Ministrów

Postprzez Helwetyk 20 paź 2019, o 10:23

Laurencjusz napisał(a):Liczę, że w obecnej sytuacji status Szanownego Pana Augusta von Hippogriffa w Dreamlandzie zostanie wyjaśniony, a moje niżej przedstawione wątpliwości to tylko stn dokonany przeszły i wymazany. Jeśli to uderzająca zbieżność danych osobowych to przepraszam za zamieszanie, ale czasy są ciężkie.

Wczoraj wieczorem na Discordzie p. August von Hippogriff poinformował mnie — w kontekście złożonego wniosku o obywatelstwo sarmackie — że nie posiada już obywatelstwa dreamlandzkiego, co niezwłocznie przekazałem Jego Książęcej Mości.
Helwetyk
Kościół Diuczej Wiary

Powrót do Konsulat Sclavinii