Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o nadanie lenna

Lenna oraz zgody na posługiwanie się tytułami honorowymi

Moderator: Prezydium Dworu Książęcego

Wniosek o nadanie lenna

Postprzez kaxiu 5 sie 2019, o 06:56

WKM Regencie,

Wydaje się, że czas pewne rzeczy oficjalnie uregulować, zatem wnoszę o nadanie mi lenna, w postaci "Księstwa Zielnyboru".

Gdzie leży Zielnybor chyba wszyscy wiedzą, ale jako, że jest taki zwyczaj, to daję mapę:
Obrazek

I kilka słów uzasadnienia. 14 lat temu Zielnybor został za moją sprawą założony i moje związki z nim są oczywiste. Ostatecznie status miejscowośi utracił, więc istnieje już tylko w sferze narracji. Wszystkie moje aktywności i tak nominalnie adresuję Zielnyborem, więc nadanie mi lenna uporządkuje te kwestie.
Wojciech Hergemon
Miejsce pobytu: Bieszczady.

Dobrym gospodarzem jest nie ten, kto w rok garścią zboża zapełni spichlerz, lecz ten, kto w rok garścią monet zapełni skarbiec ~John Keynes

Dajcie biednemu worek złota, a nabawi się przepukliny, dajcie bogatemu, a gospodarka rozkwitnie ~John Keynes
Królestwo Teutonii
Sejm Księstwa Sarmacji

Re: Wniosek o nadanie lenna

Postprzez Joanna Izabela 5 sie 2019, o 11:02

WKW Regencie,

Oczywiście przychylam się do tej prośby. Informuje, że ze strony samorządu nie ma żadnych obiekcji.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii
Prefektura Sarmacji

Re: Wniosek o nadanie lenna

Postprzez anglov 6 sie 2019, o 21:16

Wasza Arcyksiążęca Wysokość,

informuję, iż wobec pozytywnego zaopiniowania wniosku, zadecydowałem o nadaniu lenna, wyrażając gratulacje z powodu rozwijającej się już ponad 14 lat narracji tej krainy.

Andrzej Fryderyk
Regent
Andrzej Fryderyk
Były Król Teutonii
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii
Trybunał Koronny

Powrót do Wnioski związane z tytułami, lennami, herbami, odznaczeniami