Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

JARMARK SCLAVIŃSKI - święto konsularne 12 marca

Nadmorskie miasto z zamkiem i urokliwą starówką

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Obrazek
Konsulat Sclavinii
Serwis internetowyRejestr obywateli sclavińskichInformator o wolnych stanowiskach
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A

Re: JARMARK SCLAVIŃSKI - święto konsularne 12 marca

Postprzez Laurencjusz 13 mar 2019, o 22:19

Marceli napisał(a):JO Diuku, serdecznie dziękuję za odwiedziny. Mam nadzieję, że skrzydło gościnne bordońskiego zamku okazało się komfortowe i wygodne. Zapraszam częściej! :)]

Wielmożny Wicehrabio,

potwierdzam, bo komnata borodyńskiego zamku, którą otrzymałem za kwaterę była wyposażona we wszelkie możliwe udogodnienia, a ogień w kominku dawał przyjemny blask i ciepło przez całą noc. Jeśli Wielmożny zaprasza to będę częściej zaglądał.

W rewanżu zapraszam do Gideny, bo podwoje Zamku Momerie zawsze stoją otworem dla Wielmożnego, a i zamkowa piwniczka kryje wiele niespodzianek. Oczywiście nie jest to jedyna atrakcja, ale nie chciałbym na wstępie zdradzać wszystkich niespodzianek, które czekają na gości.

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam,

(-) Laurencjusz MaHi at Atera
Pan w Gidenie
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Re: JARMARK SCLAVIŃSKI - święto konsularne 12 marca

Postprzez Marceli 16 mar 2019, o 15:36

Laurencjusz napisał(a):
Marceli napisał(a):JO Diuku, serdecznie dziękuję za odwiedziny. Mam nadzieję, że skrzydło gościnne bordońskiego zamku okazało się komfortowe i wygodne. Zapraszam częściej! :)]

Wielmożny Wicehrabio,

potwierdzam, bo komnata borodyńskiego zamku, którą otrzymałem za kwaterę była wyposażona we wszelkie możliwe udogodnienia, a ogień w kominku dawał przyjemny blask i ciepło przez całą noc. Jeśli Wielmożny zaprasza to będę częściej zaglądał.

W rewanżu zapraszam do Gideny, bo podwoje Zamku Momerie zawsze stoją otworem dla Wielmożnego, a i zamkowa piwniczka kryje wiele niespodzianek. Oczywiście nie jest to jedyna atrakcja, ale nie chciałbym na wstępie zdradzać wszystkich niespodzianek, które czekają na gości.

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam,

(-) Laurencjusz MaHi at Atera
Pan w Gidenie

JO Diuku, z przyjemnością skorzystam.
Bardzo dziękuję za zaproszenie i niebawem przybędę z wizytą.

prof. net. Marceli z Ossolińskich hr. Bordoński

Kanton Koronny, Opiekun repliki insygniów książęcych w Bordonii
Sekretarz Koronny na Dworze JKM Piotra III Łukasza
Rektor Akademii Polinaukowej w Bordonii

Redaktor naczelny Nietygodnika Sarmackiego
Sejm Księstwa Sarmacji
Konsulat Sclavinii
Dwór Jego Książęcej Mości
Rada Ministrów

Poprzednia strona

Powrót do Bordonia