Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Partia Rozwoju Teutonii- inauguracja

Miejsce rozmów na wszelkie tematy z Teutonią związane — powitania, pytania, projekty obywatelskie.

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

Partia Rozwoju Teutonii- inauguracja

Postprzez Józef Sowiński 14 sty 2019, o 20:32

Szanowni!

W dniu dzisiejszym dochodzi do wydarzenia pamiętnego jeśli chodzi o Partię Rozwoju. Przede wszystkim chciałbym poinformować o zatwierdzeniu przez partię projektu Statutu partyjnego. Jego prezentacja odbywa się właśnie teraz w działach partyjnych. Jest to wielki krok w kierunku rozwoju naszej społeczności, struktur oraz umożliwi nam szerszą i stabilniejszą pracę na rzecz Sarmacji. jest on efektem pracy podczas I Zjazdu OgólnoSarmackiego. Dziękuje wszystkim członkom za uczestnictwo w nim. Nie sposób jest jednak pominąć i nie wyróżnić przy podziękowaniach pewnych osób, które wniosły do partii szczególny zapał. Dlatego też w tym miejscu chciałbym złożyć im pisemne gratulacje. Chciałbym by na podium wstąpiły następujące osoby (kolejność jest jednak dowolna):
- Alex Joe
- Januszek Pałasz oraz
- Alfred Fabian von Tehen-Dżek

Mam nadzieje, że wyróżnienia wpłyną na Waszą pracę mobilizującą oraz dadzą innym impuls innym partyjniakom do działania i podejmowania się swoich inicjatyw. Chciałbym także oddać wyróżnionym osobom na parę chwil głos...
Prezes Partii Rozwoju
Rada Ministrów
Królestwo Hasselandu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Re: Partia Rozwoju Teutonii- inauguracja

Postprzez Januszek vH-P 14 sty 2019, o 20:59

Podeszłem do mównicy. Czułem pezyjemne drżenie, ale nie pozwoliłem długo czekać słuchaczom.

Prezesie
Koledzy z partii
Wszyscy tutaj zgromadzenii

Na początku pragnę z całego serca podziękować panu prezesowi, Józefowi Sowińskiemu, za całą pracę poświęconą rozwojowi Partii Rozwój. (Ekhm, fajnie zabrzmiało, ekhm). Przepraszam. Kontynuując bardzo mnie cibardzoże również ja mogłem dorzucić swoje trzy grosze w rozwój młodziutkiej partii. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami, po uporządkowaniu, w niedalekiej przyszłości dojdziemy do partyjnego celu.
Dziękuje!
(-) Januszek von Hippogriff-Pałasz
W stopniu Kaprala (czynny),
Baron Sarmacki,
Magister medycyny net.

Więcej informacji na moim profilu. Chcesz, zobacz!
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Baridasu
Królestwo Hasselandu
Trybunał Koronny
Dobry Obywatel
Dwór Jego Książęcej Mości

Postprzez Józef Sowiński 14 sty 2019, o 21:16

Szanowni Zebrani!

Dziękuje za zabranie głosu przez poważnego kawalera von Hippogriff-Pałasz. Nasza partia dąży do rozwoju. Chcemy stać się trwałą strukturą na ziemiach Księstwa. Aby ugruntować naszą przynależność do Księstwa i chęć działania w strukturach PR jednogłośnie przyjęliśmy Sztandar Partyjny. Symbol, jaki sztandar stanowi ma za zadanie łączyć nas tak, jak połączyła nas Sarmacja, przypominać nam o ideałach, a także mówić za nas kim naprawdę jestem. Proszę poczet sztandarowy pod przewodnictwem Sergieja von Sternberga o wniesienie Sztandaru Partii Rozwoju.
Prezes Partii Rozwoju
Rada Ministrów
Królestwo Hasselandu

Postprzez SvS 14 sty 2019, o 21:22

Obrazek

Na sali nastała cisza, a przed jej drzwiami było słychać tylko głośno wydawane komendy, przez Sergieja von Sternberga.

-Baczność! Na wprost marsz!

Zielone koszule zaczęły dumnie maszerować ze sztandarem Partii Rozwoju. Gdy już znaleźli się w miejscu wyznaczonym. Sergiej ponownie wydał komendy.

-Pododdział stój! Prezentuj broń!

Po czym sztandarowy z pocztu Zielonych Koszul pochylił sztandar.

Obrazek
Sergiej von Sternberg

Postprzez Józef Sowiński 14 sty 2019, o 21:43

Jak Szanowni Zgromadzeni widzą Partia nie próżnuje... Ciągle działamy by dojść do głównego celu jakim jest rozwój.

Jak zapewne państwo zauważyli Partia Rozwoju powołała organizacje bojową Zielone Koszule. Głównym zadaniem, jakie będą spełniać jest zapewnienie bezpieczeństwa podczas wieców i uroczystości związanych z działalnością Partii, wsparcie instytucji państwowych w zapewnieniu porządku publicznego oraz ochrona głównych działaczy PR. Jest to też niejako odpowiedź na program PR, gdzie mowa jest o wspieraniu każdej, z inicjatyw obywateli i mieszkańców Sarmacji. Jej organizacją zajmie się Thomas von Lisendorff, który posiada wielkie doświadczenie militarno-bojowe.

I Zjazd Ogólnosarmacki przyniósł nam nie tylko Statut, nie tylko Sztandar i połączenie z Zielonym Świtem- przyniósł coś jeszcze...Aby nasze struktury mogły szybko i sprawnie działać uchwalono skład sekretarzy krajowych PR, a także decyzję o utworzeniu oddziału w Teutonii co jest przyczyną odbywania się uroczystości właśnie w tym miejscu. Chciałbym oficjalnie ich wszystkich mianować, a więc:
na sekretarza PRS powołuje się Januszka kaw. von Hippogriff-Pałasz, na sekretarza PRTeutonia- Alexa Joe, zaś oddział Hasselandzki, jako najstarszy pozostanie pod moją opieką. Nominowanym gratuluje i życzę wytrwałości w działaniach.

Jednym z ostatnich punktów dzisiejszych uroczystości jest spełnianie obietnic wyborczych. Podczas kampanii do sejmu LIX kadencji jako jeden z punktów przyjęliśmy za swój punkt honoru rozbudzenie aktywności i zainteresowania w sferze polityki międzynarodowej. Aby to uczynić PR postanowiło powołać do życia Służbę Informacyjną. Jej zadaniem będzie całodobowa obserwacja wydarzeń spoza granic naszego państwa, zbieranie ich w jednolitą całość i prezentowanie społeczeństwu sarmackiemu w postaci raportów. Początek funkcjonowania SI planowane jest na dzień 15 Stycznia 2019 roku.

Na koniec chciałbym złożyć podziękowania na ręce Jej Królewskiej Mości Królowej Teutenii Joanny Izabelli najszczersze podziękowania za pozwolenie na organizację naszych uroczystości. Jest to gest, który Parta Rozwoju na pewno nie zapomni. W imieniu partii: dziękujemy!
Z głównych komunikatów partyjnych to wszystko. Dziękuje przybyłym i oddaję głos innym członkom naszej partii a także przybyłym gościom i obserwatorom.
Prezes Partii Rozwoju
Rada Ministrów
Królestwo Hasselandu

Postprzez AJ Piastowski 15 sty 2019, o 09:19

Jest to jakaś nowa forma zabiegu marketingowego, nie da się ukryć. Sam pomysł na plus i życzę powodzenia i spełnienia swoich aspiracji.

Proszę pamiętać jednak, że trafiliście do Teutonii... prowincji, którą zamieszkują starzy, zgrzybiali, zatwardziali monarchiści chyba, że ktoś twierdzi inaczej. Mówimy co chcemy, o kim chcemy i kiedy chcemy. Generalnie miejsce gdzie diabeł mówi dobranoc ;)

Proszę uważać jednak, żeby nie prać swoich koszul z jakimś nieodpowiednim kolorem, żeby potem nie wyszedł brunatny.
ObrazekObrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Joanna Izabela 15 sty 2019, o 13:48

Wielmożny Prezesie,
Szanowni członkowie Partii,

Życzę owocnego działania na terenie Teutonii. Każda działalność polityczna, która ma na celu nasz rozwój jest mi bliska.
Mam nadzieje, że wspólnie będziemy wstanie zrealizować część pomysłów, a przynajmniej rozpoczniemy nad nimi dyskusje. Liczę też na konstruktywną krytykę lub pochwałę innych członków naszej społeczności, dzięki czemu będziemy wstanie iść na przód.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii
Prefektura Sarmacji

Postprzez Józef Sowiński 15 sty 2019, o 13:50

Prześwietny hrabio Piastowski! Dziękuje za radę co do koloru koszul. Mam nadzieje, że jednak z zielonego na brunatny nie przejdziemy, a w razie potrzeby powstrzymam ten proces...
Prezes Partii Rozwoju
Rada Ministrów
Królestwo Hasselandu

Postprzez Daniel Szekeres 15 sty 2019, o 20:01

Szanowni członkowie Partii Rozwoju!

Cieszę się, że mogłem dołączyć do ciekawej jak i rosnącej z dnia na dzień coraz mocniej Partii. Ubolewam, że nie mogłem być dłużej na uroczystości i pogratulować już wczoraj wyróżnionym kolegom partyjnym jak również podziękować Wielmożnemu Prezesowi. Za to, że działają tak aktywnie na terenie całej Sarmacji i zaproszenie mnie do Partii Rozwoju. Życzę Wam drodzy partyjni koledzy jak i sobie jeszcze więcej sukcesów tych małych oraz większych oraz żeby przejrzycie nam się układała współpraca ;)
(-) sierż. Daniel Szekeres
Dowódca 2 "Książecej" Brygady Kawalerii Powietrznej
Kasztelan Królewskiego Miasta Almera

Postprzez SvS 15 sty 2019, o 22:58

Na podest wmaszerował von Sternberg. Wyglądał jak zawsze schludnie, jego oficerki rozbłyskiwały na wszystkie strony jak malutkie lampki led.

Szanowni Członkowie Partii Rozwoju, Wasze Ekscelencje, Wasza Królewska Mość,

Chciałbym podziękować wam za przybycie w tak licznym gronie na Inaugurację naszej partii. Jestem pod wielkim wrażeniem naszej liczebności. Chciałbym podziękować Liderowi naszego ugrupowania, za możliwość wypowiedzi.
Na wstępie chciałbym poruszyć temat naszej Partii. Chodzi mi głównie o fakt dość szerokiego zakresu działań na forum miedzyprowincjonalnym uważam, że musimy zdobyć jak największe poparcie, aby stać się główną siłą w Księstwie Sarmacji. To pozwoli nam na rządzenie w kraju tj. my chcemy bez potrzeby wchodzenia we wszelakie koalicje. Nie mówiąc już o ułatwieniu działań wewnątrz kraju.
Chciałbym także napomnieć o zielonych koszulach, które powinny działać na jak najlepszym poziomie w celu zabezpieczenia naszych eventów i spotkań. Mam nadzieję, że wraz z Jego Ekscelencją Thomasem damy radę spełnić oczekiwania naszych kolegów partyjnych.
Dziś to na tyle. Mam nadzieję, że znajdzie się jeszcze okazja do publicznego wystąpienia.

Chwała Partii Rozwoju!
Sergiej von Sternberg

Następna strona

Powrót do Życie Teutonii [Úr Teutonienlejb]