Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Informacja dla wnioskujących o obywatelstwo

Informacja dla wnioskujących o obywatelstwo

Postprzez Antoni 13 sty 2019, o 02:36

Obrazek

Drogi Przybyszu!


Bardzo się cieszymy, iż przybyłeś do Księstwa Sarmacji oraz zdecydowałeś się zamieszkać w Republice Bialeńskiej, kraju, gdzie trawa jest zieleńsza, a mieszkańcy szczęśliwsi! Aby uzyskać pełnię praw oraz zdobyć możliwość pełnego uczestnictwa w życiu publicznym Republiki Bialeńskiej, zachęcamy do złożenia wniosku o nadanie obywatelstwa Republiki Bialeńskiej, dzięki któremu będziesz mógł cieszyć się pełnią praw publicznych. Aby to zrobić, wystarczy, że będziesz podążał za poniższymi krokami.

1. Zamieszkaj w Wolnogradzie, stolicy Republiki Bialeńskiej. Wystarczy, że klikniesz baner "Zamieszkaj!" w prawnym górnym rogu.

2. Złóż wniosek o obywatelstwo w tym dziale. Możesz skorzystać z poniższego wzoru.

Wniosek o nadanie obywatelstwa Republiki Bialeńskiej

Imię i nazwisko: [Twoje dane]
Numer paszportu: [Twój nr paszportu]
Przysięga obywatelska: Ja, [Twoje dane], przysięgam bronić interesów Republiki Bialeńskiej, wspierać Ją, starać się o rozwój państwa oraz być wiernym prawom i ideałom Republiki Bialeńskiej.


Pamiętaj, że Twój numer paszportu znajduje się w Twoim profilu, który znajdziesz tutaj. Przysięgę obywatelską możesz złożyć z dowolną formułą religijną. Możesz również skorzystać z poniższego kodu, aby skopiować wzór wniosku o obywatelstwo.

Kod: Zaznacz cały
[quote][b]Wniosek o nadanie obywatelstwa Republiki Bialeńskiej[/b]

[b]Imię i nazwisko:[/b] [Twoje dane]
[b]Numer paszportu:[/b] [Twój nr paszportu]
[b]Przysięga obywatelska:[/b] [i]Ja, [Twoje dane], przysięgam bronić interesów Republiki Bialeńskiej, wspierać Ją, starać się o rozwój państwa oraz być wiernym prawom i ideałom Republiki Bialeńskiej.[/i][/quote]


3. Przywitaj się z innymi Bialeńczykami. To świetna okazja, aby przedstawić się, powiedzieć, czym chciałbyś się zajmować w Bialenii oraz poznać innych Bialeńczyków. Możesz to zrobić w tym dziale.
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 

Powrót do Wnioski do Prezydenta Republiki Bialeńskiej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości