Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Podanie o przyjęcie na studia

Rektorat Akademii Sclavińskiej oraz Biblioteka Akademicka

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Obrazek
Konsulat Sclavinii: Serwis internetowySystem Ewidencji GruntówWniosek o grunt
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A

Podanie o przyjęcie na studia

Postprzez Daniel Szekeres 27 gru 2018, o 11:46

Wasza Magnificencjo.

Zwracam się z prośbą o przyjęcie mnie na studia na wydziale Nauk Przyrodniczych, jeśli nie jest prowadzony aktualnie nabór to proszę o wpisanie mnie na listę oczekujących. Decyzję swoją podjąłem po długim namyśle i chęcią kierowania swojego życia i kariery zawodowej właśnie w kierunku nauk przyrodniczych. Co do zapłaty za naukę odpowiednią kwotę przelej na konto uczelni zaraz po otrzymaniu informacji czy aktualnie jest prowadzony nabór, żeby nie tworzyć zamieszania w dziale księgowości.

Z poważaniem.
Daniel Szekeres
(-) sierż. Daniel Szekeres
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Re: Podanie o przyjęcie na studia

Postprzez AFvTD 1 sty 2019, o 20:58

Poważany Kawalerze

Obecnie Wydział Nauk Przyrodniczych nie działa w sposób optymalny, jak również nie jest pewna moja pozycja jako Dziekana wydziału (zdaje mi się, że składałem rezygnacje, ale nie jestem pewien).

Jednocześnie jednak pragnę poinformować, że o ile nadal jestem Dziekanem Wydziału, mogę przeprowadzić naukę na wydziale Nauk Przyrodniczych na kierunku Neozoologia - pracą zaliczeniową byłyby 2 artykuły dotyczące wybranych gatunków zwierząt. Oczywiście przez cały proces nadawania tytułu magisterskiego (czyt. naukę) będę służył radą i pomocą.

Prosiłbym również o opinię Rektora Akademii Sclavińskiej w tej sprawie

Z wyrazami szacunku
Alfred Fabian von Tehen-Dżek
magister net Alfred Fabian wicehrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Królestwo Baridasu
Sejm Księstwa Sarmacji
Konsulat Sclavinii
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Re: Podanie o przyjęcie na studia

Postprzez Daniel Szekeres 3 sty 2019, o 19:32

Wielmożny Panie Dziekanie
mimo wszystko jestem zainteresowany podjęciem nauki na Wydziale Nauk Przyrodniczych i kierunek Neozoologia wydaje się bardzo ciekawy. Sam jestem ciekawy jak ta cała sytuacja się potoczy nie ukrywam, że bardzo bym chciał stać się studentem Akademii Sclavińskiej.

Z wyrazami szacunku.
Daniel Szekeres
(-) sierż. Daniel Szekeres
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Powrót do Rektorat