Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Debata otwarta o przyszłości Republiki

Moderator: Republika Bialeńska: władze

Re: Debata otwarta o przyszłości Republiki

Postprzez Franz Langer 7 gru 2018, o 01:19

Mówiąc o systemie Sarmacji miałem na myśli dość rozbudowany system gospodarczy, który umożliwia, zakładanie instytucji, a te zaś zarabianie na swoich pomysłach poprzez np. pisanie artykułów. Mamy też Giełdę w Srebrnym Rogu - moglibyśmy pomyśleć w niedalekiej przyszłości o wejściu instytucji bialeńskich na nią. Poprzez wejście w tak rozbudowany system tylko uatrakcyjnimy nasze instytucje i inicjatywy. Co do pomysłów, skupiłbym się w chwili obecnej na rozwoju tego co już mamy czyli Bialeńskiej Agencji Prasowej, reaktywacji Uniwersytetu, BZS-ie no i naszej stolicy - Wolnogradzie. Tutaj moglibyśmy troszeczkę zaczerpnąć pomysłów od Grodziska i postarać się sprawić aby Wolnograd trochę zaistniał w systemie Sarmacji. W końcu musimy też patrzeć pod tym kątem by ściągnąć do nas nowych mieszkańców :D
(-) F. Langer
Obywatel Sarmacji i Republiki Bialeńskiej
Zastępca Przewodniczącego partii Wspólna Przyszłość
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Republika Bialeńska

Postprzez Antoni 7 gru 2018, o 01:51

To wszystko się zgadza i wymaga wyłącznie realizacji. Pracować nad tym powinniśmy wszyscy. Również jestem ciekaw, jak potoczą się losy programu gospodarczego Jego Książęcej Mości, który pewni już rozpoczyna nad nim prace. Być może Pan nie miał okazji o tym słyszeć, ale nasz system gospodarczy ma zostać zdecydowanie bardziej rozbudowany. :)
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti
Prezydent Republiki Bialeńskiej
Republika Bialeńska
Dobry Obywatel

Postprzez Franz Langer 7 gru 2018, o 12:56

Tak, słyszałem o pomyśle nowego systemu nad którym JKM pracuje. Swoją drogą pomysł bardzo interesujący i jestem ciekawy jak będzie wyglądał nowy system.
(-) F. Langer
Obywatel Sarmacji i Republiki Bialeńskiej
Zastępca Przewodniczącego partii Wspólna Przyszłość
Republika Bialeńska

Poprzednia strona

Powrót do Plac Zielony im. Dżamahirijji Libijskiej