Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o nadanie obywatelstwa

Wniosek o obywatelstwo sarmackie składa się w nowym wątku

Moderator: Prezydium Dworu Książęcego

Przed złożeniem wniosku o obywatelstwo przeczytaj uważnie poradnik. Pamiętaj o konieczności (1) ustawienia sobie podpisu (2) oraz awatara na Forum Centralnym (3) i w serwisie internetowym Księstwa Sarmacji.

Wniosek o nadanie obywatelstwa

Postprzez Jan Sapieha 8 paź 2018, o 20:15

ja, Jan Sapieha, legitymujący się paszportem o numerze AG840, wnioskuję o nadanie mi obywatelstwa Księstwa Sarmacji. Zaświadczam, iż nie mam obywatelstwa innych mikronacji i nigdy wcześniej nie składałem wniosku o obywatelstwo Księstwa Sarmacji.
Swój wniosek motywuje tym że na miarę moich możliwości będę wykazywać się aktywnością na forum.
Janek Sapieha
Jan Sapieha

Re: Wniosek o nadanie obywatelstwa

Postprzez Konrad Jakub 9 paź 2018, o 12:54

Na podstawie art. 3 ust. 3 Ustawy o obywatelstwie sarmackim odmawiam nadania obywatelstwa sarmackiego.

UZASADNIENIE

Wnioskodawca nie spełnił kryterium o którym mowa w art. 3 ust. 2 pkt 1 Ustawy o obywatelstwie sarmackim tj. na dzień dzisiejszy nie posiada przynajmniej 10 punktów aktywności. Proszę uzupełnić punkty i złożyć wniosek ponownie.
Konrad Jakub, z łaski Urusa i woli Narodu Król Baridasu, Najwyższy Kapłan Málauski, wielki książę Arped etc. etc.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Baridasu
Trybunał Koronny
Sejm Księstwa Sarmacji
Książę Sarmacji
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Naczelna Izba Architektury
Dobry Obywatel

Powrót do Wnioski związane z obywatelstwem