Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

WNIOSEK O WSPARCIE FINANSOWE NA START

W tymi miejscu znajdują się wszystkie zarchiwizowane wnioski o pieniądze na start dla nowych mieszkańców

WNIOSEK O WSPARCIE FINANSOWE NA START

Postprzez Adam Rojsonov 13 lip 2018, o 20:20

WNIOSEK O WSPARCIE FINANSOWE NA START

Ja, Adam Rojsonov, legitymujący się paszportem ID AG797, przybywszy do Księstwa Sarmacji w dniu [tu data Twojego przybycia do Księstwa] składam wniosek o przyznanie mi jednorazowego i bezzwrotnego wsparcia finansowego dla Nowych Mieszkańców, w wysokości 10 000 libertów wypłaconego na moje konto w Banku Sarmacji.

Składając niniejszy wniosek zaświadczam, że przybywam do Księstwa Sarmacji po raz pierwszy, nigdy wcześniej podobnego wniosku nie składałem/-am, ani w żadnej innej formie wsparcia finansowego dla Nowych Mieszkańców od Rady Ministrów nie otrzymałem/-am.
Adam Rojsonov
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 

Re: WNIOSEK O WSPARCIE FINANSOWE NA START

Postprzez RCA 1 sie 2018, o 08:33

Na podstawie art. 31 Konstytucji Księstwa Sarmacji uprzejmie informuję, iż wniosek Szanownego Pana został rozpatrzony pozytywnie. Zobowiązuję Radę Ministrów do zrealizowania przelewu na kwotę 10 000 na konto Pana Adama Rojsonova w terminie do 3 dni od wydania niniejszej decyzji.

Pouczenie: decyzja dotycząca udzielenia wsparcia finansowego na wniosek jest decyzją, którą prawo definiuje jako czynność prawna, której dokonanie jest wymagane przepisami prawa, a jej istota jest niezależna od rozstrzygnięcia funkcjonariusza publicznego niedokonującego jej w terminie. Zgodnie z art. 18 Ustawy o finansach publicznych wypłata występuje na wniosek mieszkańca, a Rada Ministrów nie ma prawa takiego wsparcia odmówić. Wniosek bez wątpienia złożony został. Zatem należało podjąć decyzję jak wyżej.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 


Powrót do Archiwum wniosków o pieniądze na start

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron