Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

WNIOSEK O WSPARCIE FINANSOWE NA START

W tymi miejscu znajdują się wszystkie zarchiwizowane wnioski o pieniądze na start dla nowych mieszkańców

Postprzez Adam Rojsonov 13 lip 2018, o 20:20

Ja, Adam Rojsonov, legitymujący się paszportem ID AG797, przybywszy do Księstwa Sarmacji w dniu [tu data Twojego przybycia do Księstwa] składam wniosek o przyznanie mi jednorazowego i bezzwrotnego wsparcia finansowego dla Nowych Mieszkańców, w wysokości 10 000 libertów wypłaconego na moje konto w Banku Sarmacji.

Składając niniejszy wniosek zaświadczam, że przybywam do Księstwa Sarmacji po raz pierwszy, nigdy wcześniej podobnego wniosku nie składałem/-am, ani w żadnej innej formie wsparcia finansowego dla Nowych Mieszkańców od Rady Ministrów nie otrzymałem/-am.
Adam Rojsonov
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: WNIOSEK O WSPARCIE FINANSOWE NA START

Postprzez RCA 1 sie 2018, o 08:33

Na podstawie art. 31 Konstytucji Księstwa Sarmacji uprzejmie informuję, iż wniosek Szanownego Pana został rozpatrzony pozytywnie. Zobowiązuję Radę Ministrów do zrealizowania przelewu na kwotę 10 000 na konto Pana Adama Rojsonova w terminie do 3 dni od wydania niniejszej decyzji.

Pouczenie: decyzja dotycząca udzielenia wsparcia finansowego na wniosek jest decyzją, którą prawo definiuje jako czynność prawna, której dokonanie jest wymagane przepisami prawa, a jej istota jest niezależna od rozstrzygnięcia funkcjonariusza publicznego niedokonującego jej w terminie. Zgodnie z art. 18 Ustawy o finansach publicznych wypłata występuje na wniosek mieszkańca, a Rada Ministrów nie ma prawa takiego wsparcia odmówić. Wniosek bez wątpienia złożony został. Zatem należało podjąć decyzję jak wyżej.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Powrót do Archiwum wniosków o pieniądze na start