Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

PZ Dreamlandu musi być polityką AGRESYWNĄ

W tym dziale rozmawiamy o tym co dzieje się zagranicą

Re: PZ Dreamlandu musi być polityką AGRESYWNĄ

Postprzez Remigiusz L. 11 cze 2018, o 21:20

Cieszę się, że moja partia po wygranych wyborach w Sarmacji, dzielnie walczy również w Dreamlandzie.

Czymże jest wygrana z opóźnionym programem wyborczym, wobec zgarnięcia połowy głosów bez wystawienia kandydata? :D
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Legat Koronny
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Sejm Księstwa Sarmacji
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Hetman_Gotfryd 11 cze 2018, o 21:56

Trochę to smutne, że relacje miedzy nami a nimi wchodzą w taką negatywną atmosferę. Ta retoryka i tak już za daleko wyszła, i nie wiem czy jest szansa na normalne stosunki. W końcu V-Świat jest spory dla naszych państw...
Gotfryd Slavik diuk de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
Rada Nauki
Dobry Obywatel

Postprzez AJMaat 12 cze 2018, o 07:08

Konrad Friedman napisał(a):Jak się okazuje, nasz główny bohater nie potrafi wygrać wyborów, w których startuje jako jedyny kandydat.

Przy około 50% frekwencji, dostał kolejne 50% z tej puli, druga połowa przeszła na głos pusty. W tej sytuacji ogłoszono drugą turę.

Cieszę się, że moja partia po wygranych wyborach w Sarmacji, dzielnie walczy również w Dreamlandzie.

A co by się stało, gdyby głos pusty wygrał? Anarchia w kraju? :-P
(-) Albert Jan Maat
Konsulat Sclavinii

Postprzez RCA 12 cze 2018, o 07:23

Nie, wtedy nowe wybory.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji

Postprzez AJMaat 12 cze 2018, o 07:30

RCA napisał(a):Nie, wtedy nowe wybory.

I tak dalej w kółko?
(-) Albert Jan Maat
Konsulat Sclavinii

Postprzez RCA 12 cze 2018, o 07:32

Demokracja, tfu, zakłada, że wyborcy są rozsądni.

Hue hue hue.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji

Postprzez Konrad Jakub 17 cze 2018, o 21:01

Myślę, że po tym wpisie von Witta możemy spać spokojnie.

Królestwo Dreamlandu posiada "ruiny" sił zbrojnych - starej Armii Królewskiej, która przestała istnieć w 2016 roku, a nie działała od 2015 roku. Od niedawna Armia Królewska ponownie istnieje, jednakże na szczeblu federalnym nic nie jest robione do jej odnowy i dostosowania do nowych warunków funkcjonowania.
Konrad Jakub, z łaski Urusa i woli Narodu Król Baridasu, Najwyższy Kapłan Málauski, wielki książę Arped etc. etc.
Królestwo Baridasu
Trybunał Koronny
Sejm Księstwa Sarmacji
Książę Sarmacji
Naczelna Izba Architektury
Dobry Obywatel

Postprzez Konrad Jakub 18 cze 2018, o 00:50

A jednak!

Głos Pusty rozgramia jedynego kandydata w wyborach. Wydawać by się mogło, że to jest niemożliwe. Śmialiśmy się swego czasu w Sarmacji z głosowania gdzie byłem jedynym kandydatem. Jak się okazuje, takie wybory można jednak przegrać.

Ciekawy komentarz Alusia:

Mogę wyśmiać kandydata na tak wiele różnych sposób, że aż nie mogę się zdecydować.

Wygląda na to, że żadnej wojny nie będzie. Oczywiście Król rozpisze wybory na nowo, gdzie nasz kandydat może zgłosić się na nowo, ale wątpię czy wygra z kimkolwiek, skoro nie radzi sobie i bez kandydatów. No i na jego miejscu już bym się więcej i tak nie zgłaszał.
Konrad Jakub, z łaski Urusa i woli Narodu Król Baridasu, Najwyższy Kapłan Málauski, wielki książę Arped etc. etc.
Królestwo Baridasu
Trybunał Koronny
Sejm Księstwa Sarmacji
Książę Sarmacji
Naczelna Izba Architektury
Dobry Obywatel

Postprzez RCA 18 cze 2018, o 07:11

Jest to, zaiste, wielkie osiągnięcie na politycznej drodze kandydata. Ciekaw jestem mocno co dalej powie/zrobi. No i kto ostatecznie zostanie Premierem.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji

Postprzez Daniel von Witt 18 cze 2018, o 09:22

Konrad Friedman napisał(a):Myślę, że po tym wpisie von Witta możemy spać spokojnie.

Królestwo Dreamlandu posiada "ruiny" sił zbrojnych - starej Armii Królewskiej, która przestała istnieć w 2016 roku, a nie działała od 2015 roku. Od niedawna Armia Królewska ponownie istnieje, jednakże na szczeblu federalnym nic nie jest robione do jej odnowy i dostosowania do nowych warunków funkcjonowania.

Jeżeli konflikt zbrojny miałby się odbyć poprzez starcie sił zadeklarowanych na serwisach internetowych obu naszych państw, to naprzeciw Książęcym Siłom Zbrojnym, które gotowość bojową posiadają i są zorganizowane oraz w ciągłym ruchu, mamy Armię Królewską, która nie posiada kadr na szczeblu federalnym, nie jest zorganizowana i scentralizowana, posiadając jedynie zalążki wojsk w dwóch prowincjach oraz masę upadłościową po samej sobie sprzed likwidacji kilka lat temu (do momentu likwidacji armia ta posiadała struktury, ukazywane na dreamlandzkich mapach wojskowych - one istnieją, tylko określam je mianem "ruin", o które się obecnie nie dba).
Konrad Friedman napisał(a):A jednak!

Głos Pusty rozgramia jedynego kandydata w wyborach. Wydawać by się mogło, że to jest niemożliwe. Śmialiśmy się swego czasu w Sarmacji z głosowania gdzie byłem jedynym kandydatem. Jak się okazuje, takie wybory można jednak przegrać.

Ciekawy komentarz Alusia:

Mogę wyśmiać kandydata na tak wiele różnych sposób, że aż nie mogę się zdecydować.

Wygląda na to, że żadnej wojny nie będzie. Oczywiście Król rozpisze wybory na nowo, gdzie nasz kandydat może zgłosić się na nowo, ale wątpię czy wygra z kimkolwiek, skoro nie radzi sobie i bez kandydatów. No i na jego miejscu już bym się więcej i tak nie zgłaszał.

RCA napisał(a):Jest to, zaiste, wielkie osiągnięcie na politycznej drodze kandydata. Ciekaw jestem mocno co dalej powie/zrobi. No i kto ostatecznie zostanie Premierem.

Klub Polityczny św. Augustyna posiada inną interpretację Ordynacji Wyborczej niż ta królewska, która skłoniła monarchę do zarządzenia drugiej tury. Będziemy skarżyć Króla i obwieszczenie Komisarza Wyborczego.

(-) Daniel von Witt
Daniel von Witt

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zagranica