Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

REJESTR OBYWATELI TEUTOŃSKICH

W tym dziale Namiestnik Królestwa, a także Lord Koadiutor poruszają wszelkie sprawy począwszy od tych najmniejszych a na najważniejszych skończywszy.

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

Re: REJESTR OBYWATELI TEUTOŃSKICH

Postprzez Joanna Izabela 11 lip 2019, o 16:15

Szanowny Panie,

Informuję, że aby dostać obywatelstwo Królestwa Teutonii trzeba najpierw posiadać obywatelstwo Księstwa Sarmacji oraz 7 dni mieszkać w którymś z miast Królestwa. Niestety żadne z tych warunków nie jest spełnione. Zachęcam wiec do zamieszkania w którymś z naszych miast (np. Złotym Grodzie) oraz uzyskania obywatelsta KS. W razie problemów zapraszam na PK z pytaniami.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii
Prefektura Sarmacji

Postprzez ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ wczoraj, o 09:32

Informuję, że aby dostać obywatelstwo Królestwa Teutonii trzeba najpierw posiadać obywatelstwo Księstwa Sarmacji (...)

Wasza Królewska Mość, od kiedy?
Ceterum censeo Teutoniam liberandam esse.

Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Dziekan wydziału skytyistyki Almersko-Złotogrodzkiego Uniwersytetu Lingwistycznego
Królestwo Teutonii

Postprzez Joanna Izabela wczoraj, o 11:36

ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ napisał(a):Wasza Królewska Mość, od kiedy?

Oh, faux pas. Oczywiście chodzi o samo zamieszkanie. Nie wiem czemu obywatelstwo od razu połączyłam ze sprawowaniem funkcji publicznych w Teutonii. Natomiast nadal w tamtym momencie osoba zainteresowana, nie mieszkała 7 dni na terenie Królestwa. Mogę tylko przeprosić, za wprowadzenie w błąd i to dość duży.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii
Prefektura Sarmacji

Poprzednia strona

Powrót do Zamek Królewski [Úr Kongburg]