Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Kakulski vs. Karakachanov

Sąd Koronny rozpoznawał pozostałe sprawy

Re: Kakulski vs. Karakachanov

Postprzez imi 21 gru 2012, o 17:01

Informuję że mam dość nękającego mnie trola. Nie fatygujcie się z sądzeniem W jednym miejscu z tym burakiem moja noga nie postanie. Chuj Ci w dupę Kakulski. nara wszystkim Miło było
Ivo Karakachanow

Stały bywalec sklepów nocnych i restauracji dworcowych.
Renegat.

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Gauleiter Kakulski 21 gru 2012, o 21:46

Wysoki Sądzie,

Proszę włączyć wypowiedź pozwanego do akt jako dodatkowy materiał dowodowy o) (przestępstwo z artykułu 43.1.4), Należy tu również uwzględnić materiał dowodowy p).

Ponadto pozwany trzykrotnie użył moich realnych danych osobowych na forum, co stanowi przestępstwo z artykułu 43.1.10

Materiał dowodowy:

p) viewtopic.php?f=115&t=9356#p93203

r) viewtopic.php?f=192&t=9357#p93204
Płk. Gauleiter Komendant Koniunktura-Kakulski von Salvepol
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Wielki Armin Republiki Scholandzkiej
Suchar-San

Lepiej być zerem, niż Gauleiterem
Obrazek

Postprzez Michal_Feliks 22 gru 2012, o 01:06

Sąd wzywa strony do zachowania spokoju i niewypowiadania się bez wezwania. Wzywa też - i tu zwraca się do pozwanego/oskarżonego - do zaniechania wulgaryzmów na sali sądowej. W braku dostosowania się do w/w próśb Sąd będzie zmuszony zastosować kary porządkowe.
pplk Defloriusz Dyman Wander
emeryt
Dom Seniora Związku Bojowników i Skalarów
ul. D. Knagga 64/13
00-234 Srebrny Róg

Obrazek

Postprzez Michal_Feliks 22 gru 2012, o 01:07

WEZWANIE

Sąd wzywa pozwanego/oskarżonego Ivo Karakachanowa do odpowiedzi na akt oskarżenia w terminie do 27 grudnia br.
emeryt
ul. D. Knagga 64/13
00-234 Srebrny Róg

Obrazek

Postprzez imi 22 gru 2012, o 14:22

Wysoki Sądzie,

Odpowiedź: Jestem winny. Być może agresywnie, ale reagowałem jedynie na ciągłe ataki pozywającego na:
a/ Księstwo Sarmacji w osobie Księcia i Jej wymiaru sprawiedliwości
b/ moją osobę - ciagłe i nagminne wypominanie mi błędu za któy odpokutowałem którego celem jest trwałe zdyskredytowanie mnie - określanie mnie mianem trola przy każdej nadarzającej się okazji, że o "książęcym faworycie" obrażającym zarówno mnie jak i JKM Piotra II Grzegorza (np. tutaj viewtopic.php?f=115&t=9214&p=92024&hilit=faworyt#p92024) nie wspomnę. Zresztą przeprosin nie doczekałem się.

Oświadczam iż prędzej dam się zamknąć niż przeproszę człowieka który sarmackim szlachectwem wytarł sobie odbyt "honorowo nim rzucając". Szlachectwo czy obywatelstwo to nie coś czym się rzuca w fochu. To co uczynił, to wyraz skrajnej nielojalności wobec Księstwa. I nie jest tak, że uważam iż dobrze uczyniłem bluzgając pozywającego czy wręcz używając jego realnych danych. Jeżeli ktoś jednak po tylu latach moich starań na rzecz KS nazywa mnie "przestepcą" i "trolem" to na obelgi, choćby i na sali sądowej odpowiadam podwójną obelgą. Jestem bowiem wiernym Wandzie, który nie raz mówił, że "jeśli strzelą cię w pysk strzeli im knagą między oczy. Dwa razy". Ponad to, honor arystokraty nie pozwala mi patrzeć jak ktoś wyciera sobie importowany pysk moim krajem. Skruchę wyrażam, ze względu na osoby postronne które to czytać musiały. Natomiast niejakiego Kakulskiego nie przeproszę. Żałuję jedynie, że nie miale okazji zaszkodzić mu w jakikolwiek sposób - nie leży w moim charakterze podkopywanie czyjejś opinii za pomocą drobnych sugestii rozrzuconych po komentarzach. Tak jak to on czynił w stosunku do mnie. Jestem człowiekiem czynu, nie ubogim na umyśle sądowym pieniaczem, dlatego też nie poszedłem z tym do sądu. Może uczyniłem źle. Raczej na pewno tak. Ale tej konkretnej osoby nie przeproszę.

Co do rozbierania na czynniki pierwsze tego konfliktu na forum, plebiscytu sympatii bądź antypatii wobec mnie i pouczania mnie przez osoby które totalnie nie znają mnie i sytuacji gdyż są tu krócej (nie mówię, że nie mają prawa - po prostu nie mają danych) to jestem rozczarowany, jest mi smutno i brak mi motywacji. Jeżeli można mnie nazywać wielokrotnie "książęcym faworytem" i sugerować mi alkoholizm w realu, a Wy uznacie to za normalny przejaw dyskusji to teraz nie umywajcie rąk. Nie musicie stawać po mojej stronie. Kij, że majątkowo, słowem i zawsze non-profit wspierałem kilka generacji Sarmatów. Nie jest to ważne. Ważne jest to iż nieudolnie się broniąc przekroczyłem granicę. teraz należy mnie przeanalizować, pouczyć i poczuć się lepiej. Albo umyć ręce. Moja lojalność nie leży po stronie abstrakcyjnego Księstwa. Księstwo to Wy, a mi jest przykro. Żałuję, że nie olałem kampanii Kakulskiego. Ale nie potrafię. Jestem Sarmatą i obowiązki mam Sarmaty. A nie należy do nich udawanie w imię dobrej atmosfery i kultury osobistej, że jak plują to deszczyk kropi.

Czy Wysoki Sąd domaga się czegoś jeszcze, czy też mogę wrócić do lektury brytyjskiej literatury gejowskiej i hard SF space opera?
Ivo Karakachanow

Renegat.

Obrazek

Postprzez Gauleiter Kakulski 23 gru 2012, o 15:57

Wysoki Sądzie,

Całe "oświadczenie" oskarżonego oparte jest na wymysłach i konfabulacjach. "Książęcy faworyt" nie jest wyrażeniem obraźliwym, a opisowym, określające osobę cieszącą się szczególnymi względami Księcia, a jest tak przecież w istocie. Jest to jednocześnie jedyny materiał dowodowy, na który oskarżony się powołał, co podkreśla dogłębną nieprawdziwość - trudno jest wskazać dowody na coś, co jest kłamstwem. Mimo wszystko czuję się zmuszony zaprzeczyć oczywistej nieprawdzie:

1) nieprawdą jest, że zrzekłem się tytułu w akcie - pozwoli Wysoki Sąd, że nie będę cytował. Zrzeczenie się miało charakter po pierwsze czysto honorowy (tak, można zrzec się tytułu uznając swoją winę, ale ja - w przeciwieństwie do oskarżonego - nie będę dziś nikogo uczył honorowości), po drugie zaś wyprzedzający, gdyż groźba skierowania sprawy honorowej do Senatu została jasno wyartykułowana. Cała reszta to wymysł oskarżonego i oskarżony wie, że kłamie, gdyż prawdziwy stan rzeczy mu dwukrotnie tłumaczyłem:

- http://www.sarmacja.org/herold,4092,,33620#33620
- http://www.sarmacja.org/herold,4095,,33618#33618

2) Nazywanie oskarżonego mianem przestępcy i trolla nie jest obraźliwe, bo a) jest przestępcą ( viewtopic.php?f=296&t=7714#p77496 ), a trollującego wymiaru jego aktywności dowodziłem w akcie oskarżenia. Oskarżony celowo wywołuje kłótnie i obraża mnie, by doczekać się reakcji i móc ogłosić siebie ofiarą. Dowody poniżej.

3) O tym, jak wiele złej woli okazuje oskarżony oraz o celowości i umyślności jego działań najlepiej świadczy cytat z jego oświadczenia:

Natomiast niejakiego Kakulskiego nie przeproszę. Żałuję jedynie, że nie miale okazji zaszkodzić mu w jakikolwiek sposób

Nie wymaga to komentarza.

4) Dowodem na trollujący charakter aktywności oskarżonego są ostatnie godziny. Oskarżony z rozmysłem, celowo i wielokrotnie (również w tym wątku) publikował obelżywe i nieprawdziwe informacje na mój temat z użyciem moich realnych danych osobowych. Działał z celem maksymalnego rozszerzenia wymiaru poniesionej przeze mnie szkody i wykorzystał w tym celu fanpejdż Księstwa Sarmacji na facebooku oraz facebooka jako takiego. Wiem, że działalność oskarżonego była skuteczna i że część obelg - a tym bardziej moja "v-osobowość" - dotarła do moich realnych znajomych i przyjaciół, ale - ze względu na okres świąteczny - trudno ocenić mi zasięg szkody.

Teraz oskarżony twierdzi, że to on jest ofiarą tych działań, że to "nagonka" i "rozbieranie konfliktu na czynniki pierwsze".

viewtopic.php?f=192&t=9357
viewtopic.php?f=115&t=9356
viewtopic.php?f=62&t=9349&p=93329#p93202 - tu dane zostały ukryte bez adnotacji na mój wniosek.

5) Oskarżony celowo i z rozmysłem kłamie oskarżając mnie o insynuowanie mu alkoholizmu. Nigdy tego nie robiłem i oskarżony doskonale o tym wie, bo poprzednią "awanturę" rozpętał właśnie o tę zmyśloną insynuację. Zacytuję oskarżonego:

http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=296&t=8721&start=0#p86550 napisał(a):Rzeczywiście moja reakcja była grubo przesadzona. Za to przepraszam. Najwyraźniej błędnie zrozumiałem słowa pana Kakulskiego komentarzu: "Na każdym zdjęciu jesteśmy trzeźwi, a "popijawa" to ostatnie słowo opisujące ten zjazd. Nie kalkuj swoich doświadczeń na nas." jest to temat wysoce dla mnie drażliwy, z powodów których w tym miejscu nie wymienię. Jako człowiek nerwowy zareagowałem ponad skalę i jest mi wstyd. Dlatego przepraszam pana Kakulskiego za moje słowa.

Wówczas było oskarżonemu wstyd, a teraz jest mu przykro, że nie zdążył mi bardziej zaszkodzić?

6) W końcu powtarza oskarżony fałszywe oskarżenie: "Żałuję, że nie olałem kampanii Kakulskiego". Nie było żadnej kampanii, a oskarżony nie potrafi przedstawić materiału dowodowego, który by jego oskarżenie potwierdzał.

Wysoki Sądzie,

Wobec dynamicznie zmieniającej się sytuacji zmieniam roszczenie w części cywilnej modyfikując treść żądanych przeprosin na:

Ja, Ivo Tomaszowy Karakachanow-Pac, najmocniej przepraszam Pana Gauleitera Kakulskiego za insynuowanie mu zachowania, które miało go poniżyć w oczach opinii publicznej.
Oświadczam, że pośwuiadczałem nieprawdę oskarżając Pana Gauleitera Kakulskiego o insynuowanie mi alkoholizmu.
Oświadczam, że poświadczałem nieprawdę oskarżając Pana Gauleitera Kakulskiego o składanie pozwów za używanie grafiki przedstawiającej suchara z wąsem.
Oświadczam, że poświadczałem nieprawdę twierdząc, że Pan Gauleiter Kakulski "non stop wypomina mi mój wyrok".
Oświadczam, że poświadczałem nieprawdę twierdząc, że Pan Gauleiter Kakulski czuje się lepszy od 90% Sarmatów.
Oświadczam, że poświadczałem nieprawdę twierdząc, że Pan Gauleiter Kakulski prowadzi przeciw mnie nagonkę.
Oświadczam, że poświadczałem nieprawdę twierdząc, że to z winy Pana Gauleitera Kakulskiego zerwana została współpraca w ramach Królestwa Baridasu.

Przepraszam Pana Gauleitera Kakulskiego za celowe użycie jego realnych danych osobowych i użycia funkcji portalu społecznościowego facebook w taki sposób, by obraźliwość moich wypowiedzi dotarła do jego realnych znajomych.a
Przepraszam Pana Gauleitera Kakulskiego za wielokrotne znieważenie go na Forum Centralnym, w systemie "Złota Wolność" oraz na portalu społecznościowym Facebook.
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Suchar-San

Obrazek

Postprzez Gauleiter Kakulski 23 gru 2012, o 16:05

Wysoki Sądzie,

Przepraszam za literówki. Poprawiona wersja:

Ja, Ivo Tomaszowy Karakachanow-Pac, najmocniej przepraszam Pana Gauleitera Kakulskiego za insynuowanie mu zachowania, które miało go poniżyć w oczach opinii publicznej.
Oświadczam, że poświadczałem nieprawdę oskarżając Pana Gauleitera Kakulskiego o insynuowanie mi alkoholizmu.
Oświadczam, że poświadczałem nieprawdę oskarżając Pana Gauleitera Kakulskiego o składanie pozwów za używanie grafiki przedstawiającej suchara z wąsem.
Oświadczam, że poświadczałem nieprawdę twierdząc, że Pan Gauleiter Kakulski "non stop wypomina mi mój wyrok".
Oświadczam, że poświadczałem nieprawdę twierdząc, że Pan Gauleiter Kakulski czuje się lepszy od 90% Sarmatów.
Oświadczam, że poświadczałem nieprawdę twierdząc, że Pan Gauleiter Kakulski prowadzi przeciw mnie nagonkę.
Oświadczam, że poświadczałem nieprawdę twierdząc, że to z winy Pana Gauleitera Kakulskiego zerwana została współpraca w ramach Królestwa Baridasu.

Przepraszam Pana Gauleitera Kakulskiego za celowe użycie jego realnych danych osobowych i użycia funkcji portalu społecznościowego facebook w taki sposób, by obraźliwość moich wypowiedzi dotarła do jego realnych znajomych
Przepraszam Pana Gauleitera Kakulskiego za wielokrotne znieważenie go na Forum Centralnym, w systemie "Złota Wolność" oraz na portalu społecznościowym Facebook.
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Suchar-San

Obrazek

Postprzez imi 23 gru 2012, o 18:31

Gauleiter Kakulski napisał(a):Wysoki Sądzie,

Przepraszam za literówki. Poprawiona wersja:

Oświadczam, że poświadczałem nieprawdę oskarżając Pana Gauleitera Kakulskiego o insynuowanie mi alkoholizmu.

Przepraszam Pana Gauleitera Kakulskiego za celowe użycie jego realnych danych osobowych i użycia funkcji portalu społecznościowego facebook w taki sposób, by obraźliwość moich wypowiedzi dotarła do jego realnych znajomych

Wysoki Sądzie,
Nic więcej nie mam do dodania. Chyba powód śni na jawie.
Ivo Karakachanow

Renegat.

Obrazek

Postprzez imi 23 gru 2012, o 18:32

A książęcego faworyta odszczekasz jeszcze kiedyś. Nigdy nie cieszyłem się specjalnymi względami i sugestia taka obraża mnie i Księcia. Reszty nawet nie czytam. Puknij się wł łeb człowieku.
Ivo Karakachanow

Renegat.

Obrazek

Postprzez Michal_Feliks 23 gru 2012, o 22:28

Zaraz Sąd wywiozą do Tworek...
emeryt
ul. D. Knagga 64/13
00-234 Srebrny Róg

Obrazek