Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Przysięgi wojskowe

Przysięgi wojskowe

Postprzez Magnum 6 maja 2010, o 21:38

W tym dziale każdy nowy żołnierz ma obowiązek złożyć przysięgę wojskową. Rota przysięgi dostępna jest pod linkiem http://ksz.sarmacja.org/dla-zolnierzy
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Starosarmacja
Dwór Jego Książęcej Mości

Re: Przysięgi wojskowe

Postprzez Marcin Grzelak 16 maja 2010, o 14:40

Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić.
(-) Marcin Grzelak

Postprzez Leszke 16 maja 2010, o 15:55

Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić!

(-) Szeregowy Leszek Żółtowski
Leszek diuk de Ruth

Postprzez Lewy 6 cze 2010, o 19:47

Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić.
mat Robert Lewandowski
Dyrektor Muzeum Motoryzacji w Zielnyborze

Postprzez AD733 12 paź 2010, o 17:54

Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić!

(-) Szeregowy Gustav Heinemann
AD733

Postprzez Hugo 3 lis 2010, o 18:36

(-) szer. Tomasz Hugo Pac
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Postprzez Skywalker 21 gru 2010, o 23:03

Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić, niech moc będzie ze mną.
Obrazek

szer. Administracji KSZ
When I get sad I stop being sad and be AWESOME instead.
True story..

Postprzez Goglez Pajzano 28 gru 2010, o 23:38

(ponawiam przysięgę)
Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić, tak mi dopomóż Bóg.
kpr. Goglez v-hr. Pajzano

Postprzez SFarny 13 lut 2011, o 18:16

Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak Mi dopomóż Bóg!

(-) Marko Antonio Oneto Zuniga
Marko Antonio Oneto Zuniga
Mieszkaniec Książęcego Miasta Grodzisk.
Brak Obywatelstwa(na razie) , Bezrobotny (na razie)

ID; AD983

Postprzez Iwan 17 mar 2011, o 11:59

„Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić”.

Tak mi dopomóż Bóg
szer. Artur Iwaszko
radca ds. Wartości Starosarmackich
Redaktor "Wiejskiej Sielanki"

Następna strona

Powrót do Przysięga Wojskowa