Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Nieobecność Kanclerza

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie

Re: Nieobecność Kanclerza

Postprzez Irmi 8 cze 2011, o 21:45

Mikołaj Wiśnicki napisał(a):Mi się bardziej Katalonia podobała ;) Ale Włochy też fajne. Natomiast Francją się zawiodłem.
Co do Florencji... No za dużo już by było jak na 11 dniową wycieczkę. I tak cały czas gnaliśmy przed siebie ledwo co widząc.

A dlaczego Kanclerz zawiódł się Francją? Mnie natomiast Francja oczarowała :D
No tak nigdy nie zobaczy się wszystkie zwłaszcza w tak krótkim okresie czasu jak 11 dni.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii

Postprzez Mikołaj Jan 8 cze 2011, o 22:07

kasiek napisał(a):A dlaczego Kanclerz zawiódł się Francją? Mnie natomiast Francja oczarowała :D
No tak nigdy nie zobaczy się wszystkie zwłaszcza w tak krótkim okresie czasu jak 11 dni.

Dlaczego? Miasta bardziej brudne niż w Polsce, ludzie jacyś niemili do tego ten ich język (żeby nie było, uczyłem się go, ale mi się nie podoba za grosz)... Pewnie dużo jest też w tym, że miałem mało czasu i wszystko po łebkach widziałem, ale mimo wszystko, jeśli miałbym wybierać gdzie znów pojechać to Francja w żadnym wypadku nie byłaby moim pierwszym wyborem.
(—) Mikołaj Jan

Postprzez TAR 8 cze 2011, o 22:17

Co było na południu Francji to nie znaczy że w całej Francji tak jest.

Bretania, Normandia to cudny region. Tam spotkasz przemiłych ludzi, bardzo czysto jest, ba ludzie nawet są pomocni.

Na południu Francji jest masa arabów i cyganów, i tak jakoś zarazili francuzów. Zresztą w Polsce też nie brakuje chamów itd.
Teodozjusz Diuk-Baron Azoramath-Arped Obrazek

Kasztelan Królewskiego Miasta Almera
Kapitan KSZ, Dowódca 5 „Żelaznej” Brygady Pancernej
Pan i władca Hrabstwa Dahrim, lennik Królestwa Baridas
Kościół Diuczej Wiary
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu

Postprzez Irmi 8 cze 2011, o 22:34

meval napisał(a):Co było na południu Francji to nie znaczy że w całej Francji tak jest.

Bretania, Normandia to cudny region. Tam spotkasz przemiłych ludzi, bardzo czysto jest, ba ludzie nawet są pomocni.

Na południu Francji jest masa arabów i cyganów, i tak jakoś zarazili francuzów. Zresztą w Polsce też nie brakuje chamów itd.

Oj zgadzam się. Normandia jest piękna. Francuzi są bardzo przyjemni. Tylko niestety trzeba na nich trafić. A co do Polski to tak zgadzam się są chamy, ale na moje szczęście trafiłam na porządnych ludzi :P co nie oznacza że trafiam na chamów.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Yaraeh 8 cze 2011, o 22:56

Tylko Andaluzja :P
Rooshoffy Byczeq,

Obrazek
Yaraeh
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Irmi 8 cze 2011, o 23:04

Yaraeh napisał(a):Tylko Andaluzja :P

Kochanie, nie byłam nigdy w Andaluzji, weź wybierzmy się tam :P
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Natalia Wittelsbach 9 cze 2011, o 17:22

Mamo nie smuć się, Twoja córka kupi ci ładny prezent a na Kanclerzu wydębimy, żeby kupił nam przynajmniej dla żeńskiej części kwiaty za to że nie przywiózł nam prezentów. Co ty na to mamusiu?

Hymm, namówiłaś mnie ;D

Dla płci pięknej co najwyżej klapsa w pośladki

Hyh, niegodne Teutończyka zachowanie, foch.

Ależ ja się nie muszę tłumaczyć Najlepszym prezentem powinno być to, że wróciłem opalony i jeszcze bardziej seksowny niż zwykle

Lubi to :D

No to trzeba to sprawdzić. Ja i tak uważam że najseksowniejszym facetem jest mój wspaniały małżonek

Odziedziczył to po ojcu ^^

Dlaczego? Miasta bardziej brudne niż w Polsce, ludzie jacyś niemili do tego ten ich język (żeby nie było, uczyłem się go, ale mi się nie podoba za grosz)... Pewnie dużo jest też w tym, że miałem mało czasu i wszystko po łebkach widziałem, ale mimo wszystko, jeśli miałbym wybierać gdzie znów pojechać to Francja w żadnym wypadku nie byłaby moim pierwszym wyborem.

Też nie trawię francuskiego. Takie gulgocząco-świszczący.

A to prawda. Sarkozy nawet publicznie się wypowiadał, że chce ich po prostu wyrzucić.
Z wyrazami szacunku,
Arcyksiężna Teutonii
Baronessa Sarmacji
Lady Doradca
Burmistrzyni Miasta Auterra
dr. net Uniwersytetu Krzysztofa Putry
Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon
Królestwo Teutonii

Postprzez Irmi 9 cze 2011, o 17:33

[quote='Natalia Wittelsbach"]
Hymm, namówiłaś mnie ;D

To teraz trzeba przycisnąć Kanclerza żeby kupił nam kwiaty, a ja zaraz biegnę do sklepu i coś ci ładnego kupie kochana mamusiu :*

[quote='Natalia Wittelsbach"]

No tak zgadza się tata przystojny ^^ to i syn również ^^
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Yaraeh 9 cze 2011, o 17:34

Natalia Wittelsbach napisał(a):
Dla płci pięknej co najwyżej klapsa w pośladki

Hyh, niegodne Teutończyka zachowanie, foch.

FOCH - Fachowe Obciąganie CHuja. Nie przy dzieciach!

No to trzeba to sprawdzić. Ja i tak uważam że najseksowniejszym facetem jest mój wspaniały małżonek

Haha :D

Natalia Wittelsbach napisał(a):Też nie trawię francuskiego. Takie gulgocząco-świszczący.

Francja jest zabawna.

A to prawda. Sarkozy nawet publicznie się wypowiadał, że chce ich po prostu wyrzucić.

Cyganie też są zabawni.
Rooshoffy Byczeq,

Obrazek
Yaraeh
Więzień Jego Książęcej Mości

Poprzednia strona

Powrót do Polityka i społeczeństwo