Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Zebranie SPM - Szczyt OPM!

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia

Re: Zebranie SPM - Szczyt OPM!

Postprzez kaxiu 27 maja 2011, o 21:38

Kryspin napisał(a): w sposób całkowity "pogwałcił" zapisy znajdujące się w Regulaminie.

Ja pierdole... Zapis jest instytucją prawa cywilnego, a w regulaminie to masz postanowienia. To tak jak mowienie bynajmniej zamiast przynajmniej.
Wojciech Hergemon
Miejsce pobytu: Bieszczady.

Dobrym gospodarzem jest nie ten, kto w rok garścią zboża zapełni spichlerz, lecz ten, kto w rok garścią monet zapełni skarbiec ~John Keynes

Dajcie biednemu worek złota, a nabawi się przepukliny, dajcie bogatemu, a gospodarka rozkwitnie ~John Keynes
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii

Postprzez Aluś 27 maja 2011, o 21:39

Ja nadal oczekuje od genseka odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania. I szczerze powiedziawszy, wali mnie, czy wg ciebie brakuje mi kultury za grosz, za feninga czy dwadzieścia pensów. Proszę wskazać którą konkretnie zasadę łamię. Tania erystyka w wykonaniu genseka mnie nie interesuje. Chyba, że nie zamierzasz udzielić odpowiedzi na moje pytanie. Ale wtedy rzuć gensekowanie, zwróć stołek diukowi Kościńskiemu, o ile jeszcze będzie chciał go zajmować, i wróć do robienia sobie narcystycznych fotek i wrzucaniu ich na fejsbuka.

PS Zapis nie jest równoznaczny z przepisem. Zapis, to pojęcie z prawa spadkowego.

Edit: Widzę, że ojciec mnie już uprzedził.
Rooshoffy Byczeq,

Obrazek
Aluś

Postprzez kaxiu 27 maja 2011, o 21:41

Yaraeh napisał(a):Edit: Widzę, że ojciec mnie już uprzedził.

Synu, nie możesz zapominać, że w BRC swego czasu, jak jeszcze żyłem złożyłem projekt ustawy penalizującej używanie słowa zapis w kontekscie postanowienia. W zasadzie guzik mnie obchodzi cały ten spór, ale zapis mnie razi po oczach.
Wojciech Hergemon
Miejsce pobytu: Bieszczady.

Dobrym gospodarzem jest nie ten, kto w rok garścią zboża zapełni spichlerz, lecz ten, kto w rok garścią monet zapełni skarbiec ~John Keynes

Dajcie biednemu worek złota, a nabawi się przepukliny, dajcie bogatemu, a gospodarka rozkwitnie ~John Keynes
Królestwo Teutonii

Postprzez Aluś 27 maja 2011, o 21:44

Tato, to normalne w przypadku tych domorosłych prawników. Myślą, że jak jebną długi regulamin pełen frazesów na zasadzie kopiujwklejstwa, to przestaną być kauzyperdami i będą fajni.
Rooshoffy Byczeq,

Obrazek
Aluś

Postprzez Kryspin 27 maja 2011, o 21:50

Yaraeh napisał(a):Ja nadal oczekuje od genseka odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania. I szczerze powiedziawszy, wali mnie, czy wg ciebie brakuje mi kultury za grosz, za feninga czy dwadzieścia pensów. Proszę wskazać którą konkretnie zasadę łamię. Tania erystyka w wykonaniu genseka mnie nie interesuje. Chyba, że nie zamierzasz udzielić odpowiedzi na moje pytanie. Ale wtedy rzuć gensekowanie, zwróć stołek diukowi Kościńskiemu, o ile jeszcze będzie chciał go zajmować, i wróć do robienia sobie narcystycznych fotek i wrzucaniu ich na fejsbuka.

Owszem, nie zamierzam Panu się tłumaczyć, bowiem wszystko co miałem do napisania już napisałem w zamieszczonej kopii mojej wypowiedzi z forum Organizacji Polskich Mikronacji. Przeczyta Pan Paragraf 4 Regulaminu to się dowie. Odsyłam również do Paragrafu 6 pkt d) oraz Paragrafu 7 pkt c) !

Nie spełnia Pan wymogów to nie będzie na Szczycie OPM, przynajmniej w części oficjalnej.
mgr jur. net. Kryspin van Buuren

Postprzez Andrzej Swarzewski 27 maja 2011, o 21:54

Nie rozumiem jak można zabronić reprezentantowi BRC uczestnictwa w szczycie OPM, czyli największej a de facto jedynej działającej organizacji wirtualnej.
Wymogi wymogami, ale to jest dyskryminacja Ciprofloksji. Sam nie jestem zwolennikiem tego państwa, byłem na przykład przeciwko Tronowi Ludu, ale to jest jawna dyskryminacja.
Andrzej Swarzewski

Postprzez Aluś 27 maja 2011, o 21:54

Przeczytałem ten regulamin i pochlebiam sobie, że więcej z niego rozumiem niż ty. W dalszym ciągu oczekuję wskazania konkretnej normy, która przez moje zgłoszenie została naruszona. Przytoczone przez ciebię paragrafy z tego regulaminu nijak się mają do mojego zgłoszenia.
Rooshoffy Byczeq,

Obrazek
Aluś

Re: Sarmacja: Re: Zebranie SPM - Szczyt OPM!

Postprzez Naczelnik 27 maja 2011, o 22:03

Od: Piotr Koscinski

On 2011-05-27, at 22:54, Andrzej Swarzewski wrote:

> Nie rozumiem jak można zabronić reprezentantowi BRC
> uczestnictwa w szczycie OPM

Jak wynika z nazwy, jest to "szczyt OPM", a nie "szczyt wszystkich
polskich państw wirtualnych". BRC do OPM nie należy, a więc w
szczycie udziału brać nie może.
Natomiast mieszkańcy v-państw nie będących członkami OPM mogą zostać
indywidualnie członkami SPM - i na zebranie SPM przybyć.
Pozdrowienia,

--

diuk Piotr Kościński
Minister Spraw Zagranicznych KS
Komendant Starosarmacji
Kontradm., Dowódca Książęcej Marynarki Wojennej
Naczelnik

Postprzez Andrzej Swarzewski 27 maja 2011, o 22:10

Jednak nie oszukujmy się OPM to jedyna organizacja zrzeszająca Polskie mikronacje. Są jakieś amatorskie organizacje np. młodych mikronacji ale żadna z nich się tak na prawdę nie wybiła z tego co mi wiadomo.
Andrzej Swarzewski

Postprzez Aluś 27 maja 2011, o 22:13

Wyjaśnijmy sprawę jasno. Chciałem przybyć na zebranie SPM, a nie szczyt OPM. Regulamin nie zabrania osobie, nie będącej członkiem SPM pojawić się na takim zebraniu.
Rooshoffy Byczeq,

Obrazek
Aluś

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polityka, kultura, sport, zagranica