Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Senat - głosy z galerii dla gości

Archiwum Senatu i Rady, zakończone debaty i głosowania.

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Obrazek
Konsulat Sclavinii
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A

Senat - głosy z galerii dla gości

Postprzez Verwaltung 14 lis 2018, o 09:29

Nie ma patu. Wielmożny Marszałek-Senior jest traktowany jako Marszałek Senatu, w związku z czym proponuję zlikwidować z marszu Senat, bo w tej sytuacji, gdzie działają teraz 4 osoby, a Izba ma problem z wybraniem Marszałka, to ja nie widzę sensu istnienia tego organu.
(—) Severin von Verwaltung

Komentator sytuacji prawno-politycznej, miłośnik legislacji oraz biurokracji i procedur.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Hasselandu

Re: Senat - głosy z galerii dla gości

Postprzez Ludwik Tomović 14 lis 2018, o 11:31

Sala Obrad Senatu nie jest miejscem na zabieranie głosu przez osoby, które nie są Senatorami, a na pewno nie bez pozwolenia. Dlatego wątek wydzielam.

Ja natomiast nie widzę sensu zabierania głosu w takich kwestiach przez osobę, która rejterowała ze Sclavinii w momencie gdy Sclavinia była w potrzebie.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

/-/
dr net. mat Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Prezes SFSP
Trener LKS-NK Troyanowitze Krasnystok
Były Naczelnik Krasnegostoku
Były trener FC San Silvestro, LKS Krasnystok i Wielonarodowej Kadry Sclavinii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Konsulat Sclavinii
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez Verwaltung 14 lis 2018, o 13:55

Sclavińskie prawo nie zabrania wypowiedzi na forum Senatu osobom, które senatorami nie są, ale dobrze że taki wątek powstał.

Trudno powiedzieć, czy rezygnacja z urzędu pod wpływem nagłego i gwałtownego ataku realiozy w połączeniu z całkowitym zignorowaniem mojej propozycji zmiany ustrojowej jest rejteradą i czy jest logicznym powodem do niekonstruktywnego odnoszenia się do mojej propozycji. Nie zamierzam w tym tonie dalej dyskutować. Niemniej jednak życzę powodzenia i wyrażam szczere nadzieje, że uda się chociaż wybrać Marszałka w czasie tej kadencji Senatu.
(—) Severin von Verwaltung

Komentator sytuacji prawno-politycznej, miłośnik legislacji oraz biurokracji i procedur.
Królestwo Hasselandu

Postprzez Ludwik Tomović 14 lis 2018, o 14:38

Seweryn napisał(a):Sclavińskie prawo nie zabrania wypowiedzi na forum Senatu osobom, które senatorami nie są, ale dobrze że taki wątek powstał.

Trudno powiedzieć, czy rezygnacja z urzędu pod wpływem nagłego i gwałtownego ataku realiozy w połączeniu z całkowitym zignorowaniem mojej propozycji zmiany ustrojowej jest rejteradą i czy jest logicznym powodem do niekonstruktywnego odnoszenia się do mojej propozycji. Nie zamierzam w tym tonie dalej dyskutować. Niemniej jednak życzę powodzenia i wyrażam szczere nadzieje, że uda się chociaż wybrać Marszałka w czasie tej kadencji Senatu.

Wiem, że nie zabrania, jednak tak czy inaczej dla porządku wypowiedzi, warto aby powstał taki wątek "kuluarowo - offtopowy"

Cóż,mam inne zdanie co do powodów Pańskiej rezygnacji, poparte tym co wywnioskowałem z naszej rozmowy z tamtego czasu.
Jeżeli odpowiedziałem za ostro, to przepraszam.
Jednak Pański nierzadko zniechęcający ton wielu wypowiedzi, również nie pomaga w tworzeniu atmosfery dobrej dyskusji.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

/-/
dr net. mat Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Prezes SFSP
Trener LKS-NK Troyanowitze Krasnystok
Były Naczelnik Krasnegostoku
Były trener FC San Silvestro, LKS Krasnystok i Wielonarodowej Kadry Sclavinii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Konsulat Sclavinii
Sejm Księstwa Sarmacji

Powrót do Archiwum