Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o nadanie w lenno Wedli

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Wniosek o nadanie w lenno Wedli

Postprzez AFvTD 29 wrz 2018, o 13:39

Wasza Królewska Mość

Ja Alfred Fabian von Tehen-Dżek, mieszkaniec Almery i Królestwa Baridasu, obywatel zacnego tego kraju, chciałbym na podstawie "Przywileju Samorządowego" uniżenie prosić Waszą Królewską Mość o nadanie w lenno miasta Wedla, położonego na zachodnim brzegu Królestwa, w Andurii.

Obrazek

Miasto zaznaczone jest na mapie, znajduje się ono w kantonie Anduria, na południe od Kalisza, na północ od Ciuad de Bravo.

Od dawna było widać moje zaangażowanie w rozwój miasta, stopniowy rozwój historiografii regionu. Długi czas temu można było się domyśleć, że z pewnością zapragnę oficjalnie objąć opieką ten kawałek ziemi.

Mam dosyć poważne plany, jeżeli chodzi o przyszłość Wedli i nawet w przypadku odrzucenia przez Waszą Królewską Mość będę dążył do osiągnięcia postawionych przed sobą celów.

Dodatkowo nadanie lenna jeszcze bardziej zwiąże mnie z krajem, w którym spędziłem najlepsze miesiące swojego życia. Jestem dumny z tego, że jestem Baridajczykiem, chcę być dumny również z tego, że będę mógł mieć swoją własną ziemię w Królestwie.

Liczę, że mój wniosek, a raczej moja prośba zostanie pozytywnie rozpatrzona.

Składając pokłon przed Waszą Królewską Mością,
Alfred Fabian v-hr von Tehen-Dżek
magister net Alfred Fabian wicehrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel

Re: Wniosek o nadanie w lenno Wedli

Postprzez KJAF 3 paź 2018, o 19:28

PT Panowie Lenni,

otwieram obrady dotyczące zaopiniowania wniosku. Dyskusja potrwa do końca 7 października.
Rada Ministrów
Instytut Edukacji Sarmackiej
Naczelna Izba Architektury

Re: Wniosek o nadanie w lenno Wedli

Postprzez KJAF 10 paź 2018, o 15:24

Z uwagi na brak wypowiedzi zamykam obrady.

Biorąc pod uwagę fakt, że wnioskodawca publicznie ogłosił odejście z Sarmacji, postanawiam, działając jednocześnie jako Regent Sarmacji, o odmowie nadania lenna. Co do zasady, przyznaje się je w celach rozwoju danych ziemi i wzrostu aktywności. Niestety, deklaracja kilkumiesięcznej nieobecności nie przemawia za powierzeniem ziemi w zarząd. Jeżeli wnioskodawca powróci, nie powinno być problemu, jednak na ten moment byłoby to de facto porzucenie ziemi ugorem, a zarówno dla wnioskodawcy i dla reszty obywateli, nadanie bądź nienadawanie ziemi, nie będzie miało większej różnicy, skoro lenno i tak nie będzie rozwijane.

Zachęcam do złożenia wniosku po powrocie, albo oczywiście porzuceniu planów odejścia i pozostanie w Sarmacji.
Rada Ministrów
Instytut Edukacji Sarmackiej
Naczelna Izba Architektury

Powrót do Archiwum