Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Reprezentacja Tropicany?

Tu pijemy drinki, kultywujemy lenistwo i chłoniemy słońce

Moderator: Starosarmacja: władze

Reprezentacja Tropicany?

Postprzez Remigiusz L. 6 wrz 2018, o 19:41

¡Compañeros!

Z przecieków, z jakimi można się zapoznać w gabinecie prezesa SFSP wynika, że szykuje nam się jakiś reset jeżeli chodzi o reprezentacje narodowe. Jak już gdzie indziej wspominałem, Tropicana ma obecnie liczbę klubów podobną (lub równą) Sclavinii. Może więc wykorzystać sytuację i utworzyć reprezentację narodową?

Oczywiście realizacja tego pomysłu nastręcza trochę trudności. W myśl obecnych przepisów MUP musielibyśmy stworzyć własną federację piłkarską, a do tego musimy mieć status co najmniej prowincji i być niegdyś niepodległym państwem. Obu tych warunków nie spełniamy, choć jednego z nich nie spełnia też Starosarmacja, a mimo to swą federację posiada. W związku z tym myślę, że (tym bardziej, jeśli MUP zdecyduje się na reset) możemy się zastanowić nad kampanią na rzecz zmiany tych przepisów na bardziej korzystne dla nas.

Druga sprawa to obsadzenie stanowiska trenera. Biorąc pod uwagę wyniki klubowe powinien nim zostać Paviel, pytanie czy by zechciał? Ja oczywiście też mógłbym się tego podjąć, ale obawiam się, że wtedy wylądujemy na samym dole Ligi Mikroświatowej i długo z niego nie wyjdziemy :D

Moje pytanie więc do Was - czy chcemy tworzyć własny związek i reprezentację, czy jednak zostajemy w SFSP?

¡Arriba Tropicana!
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Prefektura Sarmacji
Starosarmacja

Re: Reprezentacja Tropicany?

Postprzez zbbrow 6 wrz 2018, o 20:06

Byłoby cudownie, ale nie spełniamy warunków MUP, bo Tropikana nigdy nie była krajem suwerennym. I do tego przy każdej okazji, kiedy stracilibyśmy jeden klub to znowu byłby problem spełnienia minimalnych wymagań itp. its
Zbyszko Gustolúpulo
zbbrow

Postprzez Remigiusz L. 6 wrz 2018, o 20:12

zbbrow napisał(a):Byłoby cudownie, ale nie spełniamy warunków MUP, bo Tropikana nigdy nie była krajem suwerennym. I do tego przy każdej okazji, kiedy stracilibyśmy jeden klub to znowu byłby problem spełnienia minimalnych wymagań itp. its

O suwerenności traktuje drugi akapit mojej wypowiedzi. Skoro ma być rzekomo reset (a jeśli go nie będzie, to i tak można spróbować) możemy ubiegać się o zmianę przepisów.
Minimalnym wymaganiem są dwa kluby, więc chyba damy radę tyle utrzymać ;)
Namiestnik Starosarmacji
Obrazek
Prefektura Sarmacji
Starosarmacja

Postprzez zbbrow 6 wrz 2018, o 20:33

A o zmianę przepisów jak najbardziej! Tylko gdzie i do kogo teraz skoro to trenerzy prowadzą rozmowy na x11, a nie delegaci!
Zbyszko Gustolúpulo
zbbrow

Postprzez RCA 7 wrz 2018, o 05:51

Jeden z pomysłów na reformę mikroświatowej piłki jest zaoranie MUP. I jak sądzę po nadchodzącym v-mundialu to nastąpi. Wówczas zasady, które obowiązywały MUP stracą znaczenie, i będzie można usiąść do nowych planów i zasad.

Jednym z pomysłów jest także umożliwienie grania w zasadzie każdemu narodowi, przy czym rygorystycznie przestrzeganie zasady aktywności - brak tejże to skasowanie teamu, bez sentymentów, itd.

Dyskusja toczy się na czacie w ramach ligi mikroświatowej w X11.

Postprzez rybczak 7 wrz 2018, o 17:54

Trzeba wykorzystać jakiegos trenera żeby trochę dla nas popracował. Pomysł jest zacny.
(—) diuk Paviel Gustolúpulo
Słoneczko Tropicany, Kuriozalny Bezczelny Cham

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Remigiusz L. 7 wrz 2018, o 20:04

rybczak napisał(a):Trzeba wykorzystać jakiegos trenera żeby trochę dla nas popracował. Pomysł jest zacny.

Nie wierzy diuk w tropicańską myśl szkoleniową? :P
Namiestnik Starosarmacji
Obrazek
Prefektura Sarmacji
Starosarmacja

Postprzez RCA 7 wrz 2018, o 20:09

Pytanie ile oferuje federacja wynagrodzenia. Zdobywalem mistrza z KS i z SCL, zawsze można podjąć się nowych wyzwań :-P

Postprzez rybczak 7 wrz 2018, o 21:37

Remigiusz L. napisał(a):
rybczak napisał(a):Trzeba wykorzystać jakiegos trenera żeby trochę dla nas popracował. Pomysł jest zacny.

Nie wierzy diuk w tropicańską myśl szkoleniową? :P

Bardziej chodziło mi o to, żeby ktoś kto ma dostęp do forum w x11 się też w naszym imieniu poudzielał i lobbował.

Gdyby doszło do tego, że mielibyśmy swoją reprezentację to nie widzę innej opcji jak lokalny menago. Słyszałem, że ci spoza wyspy mają tak ulane brzuchy że muszą buty na rzepy nosić. Tak słyszałem.
(—) diuk Paviel Gustolúpulo
Słoneczko Tropicany, Kuriozalny Bezczelny Cham

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez piwniczak 7 wrz 2018, o 21:39

rybczak napisał(a):Słyszałem, że ci spoza wyspy mają tak ulane brzuchy że muszą buty na rzepy nosić.
Mokasyny na gumki.
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Naczelna Izba Architektury
Starosarmacja
Kościół Diuczej Wiary

Następna strona

Powrót do Tu się toczy życie Tropicany