Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Kariera w dyplomacji - ambasadorzy i attache

Kariera w dyplomacji - ambasadorzy i attache

Postprzez RCA 16 kwi 2018, o 11:13

Szanowni Państwo!

Dwór Jego Książęcej Mości poszukuje osób, które zainteresowane są rozpoczęciem kariery, lub rozwojem kariery, w służbie Państwu na odcinku realizacji polityki zagranicznej Księstwa Sarmacji, w tym reprezentowania Księstwa Sarmacji przed władzami Państw Przyjmujących, jako ambasador. Jeśli jednak czujecie, że funkcja ambasadora to na ten moment za dużo, oferujemy również program staży, podczas których, występując w roli attache przy ambasadorze w wybranym kraju, zdobywać będziecie szlify i zajmować swoimi pierwszymi zadaniami.

Do obowiązków ambasadora należeć będzie reprezentowanie Księcia i Sarmacji przed władzami i społeczeństwami kraju przyjmującego, informowanie o wydarzeniach mających miejsce w naszym kraju, a w Sarmacji o wydarzeniach mających miejsce w kraju przyjmującym, bliska współpraca z Księciem w zakresie realizacji żywotnych interesów Księstwa Sarmacji. Poszukuję na to stanowisko osoby gotowej do prowadzenia aktywnej misji zagranicznej.

W tej chwili nie wskazuję kraju przyjmującego, do którego poszukuję ambasadorów, mamy różne potrzeby.

Wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem Księcia o wynagrodzeniach funkcjonariuszy publicznych. Dodatkowo możliwe będzie uzyskanie znaczących premii za wyróżniającą się postawę.

Wymogi są podstawowe: umiejętność pisania i nierobienia błędów w oficjalnej korespondencji, znajomość przepisów traktatów zawartych z państwem przyjmującym, znajomość (lub gotowość do nauki) podstaw protokołu dyplomatycznego, chęć działania. Znajomość mikronacji, do której Kandydat chce się udać na misję, będzie dodatkowym atutem.

Zgłoszenia proszę kierować w tym wątku. Mile widziane będzie przesłanie w zgłoszeniu kilku słów na temat wizji sprawowanej misji. Możliwe jest łączenie misji — maksymalnie w dwóch krajach. Proszę wskazać w wiadomości które kraje leżą w sferze zainteresowania kandydata.

Wątek będzie moderowany i wszelkie wypowiedzi niebędące zgłoszeniem, będą usuwane.

Robert Fryderyk
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Re: Kariera w dyplomacji - ambasadorzy i attache

Postprzez RCA 30 kwi 2018, o 11:58

Szanowni Państwo,

w tej chwili jest kilka możliwości objęcia placówki dyplomatycznej. Poszukuję w szczególności kandydatów na ambasadorów, którzy gotowi są udać się do:
* Rzeczpospolitej Obojga Narodów
* Trizondalu
* Republiki Suderlandu

Możliwe są także inne kierunki, politykę dyplomatyczną prowadzimy żywą, i na aktywnych i zaangażowanych ambasadorach nam zależy. Zachęcam do kontaktu.
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez RCA 8 cze 2018, o 07:25

Dzień dobry,

podbijam.

Obecnie poszukuję w szczególności kandydatów na ambasadorów, którzy gotowi są udać się do:
* Rzeczpospolitej Obojga Narodów

Możliwe są także inne kierunki, politykę dyplomatyczną prowadzimy żywą, i na aktywnych i zaangażowanych ambasadorach nam zależy.

Istnieje także możliwość aplikowania na stanowisko Attache i przyuczenia do funkcji ambasadorskiej w przyszłości u boku jednego z naszych obecnych ambasadorów.

Zachęcam do kontaktu.
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez Remigiusz L. 8 cze 2018, o 08:16

Przecież ja się miałem udać do Trizondalu :D
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Legat Koronny
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Dobry Obywatel
Starosarmacja

Postprzez RCA 8 cze 2018, o 08:28

Remigiusz L. napisał(a):Przecież ja się miałem udać do Trizondalu :D

Ah, tak :D Mój błąd.
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez AJMaat 12 cze 2018, o 22:06

Hmmm,
czy bez żadnej znajomości RON-u mogę podjąć tę pracę?
(-) Albert Jan Maat
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Konsulat Sclavinii

Postprzez Peter West 27 cze 2018, o 18:09

WKM,
Zgłaszam swą kandydaturę na stanowisko Ambasadora Waszej Książęcej Mości.
Sądzę, iż moje ostatnie działania pokazały, że jestem godzien tegoż stanowiska (rzetelne pracę naukowe, Miasto Harz).
W swej misji widzę sporządzenie spisu obywateli KS w przydzielonym mi Państwie, aktywne działanie na rzecz popularyzacji Sarmacji w państwie przyjmującym. Prywatnie jestem biegły w sprawach prawa międzynarodowego co sądzę że pomoże mi w mojej pracy.
Z wyrazami szacunku,
(-) Peter West
(-) Peter West
Burmistrz Miasta Harz

Obrazek
Instytut Edukacji Sarmackiej
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Starosarmacja
Rada Nauki

Powrót do Oferty Pracy