Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[2] Wniosek o nadanie Orderu Białego Orła

Śmiecie i rupiecie

[2] Wniosek o nadanie Orderu Białego Orła

Postprzez Laurẽt 29 sty 2018, o 22:51

Wasza Królewska Mość!

Za trud, sportową walkę i determinację w dążeniu do zwycięstwa, które jako pierwsze wpisze się na karty historii Królestwa Baridasu.

Niewiele osób może poszczycić się tym Order Białego Orła przyznawanym tylko raz w roku za działalność na rzecz Królestwa Baridasu. W mojej ocenie zwycięstwo nad Hasselandem oraz zasługi zwiazane z prowadzeniem Baridasu do zwycięzkiej walki, która zaowocowała tytułem piłkarskiego Mistrza v-świata zasługuje na najwyższe uznanie i uhonorowanie najwyższym odznaczeniem jakie władze Baridasu mogą przyznać tj. Order Białego Orła.

Niestety nie można przyznać go już teraz, bo nadawany jest wyłącznie z okazji Święta Królestwa Baridasu, które przypada dopiero 25 czerwca br., więc jedyne co w tej sytuacji mogę zrobić to złożyć wniosek na ręce Króla, póki jeszcze pełnię ten urząd. Mam nadzieję, że zdążę i sprawa zostanie dopięta we właściwym terminie.

Niniejszym na ręce obecnego Króla składam wniosek o nadanie JO Diukowi Timanowi Demollari Orderu Białego Orła w dniu baridajskiego święta i przyklejam go jako ogłoszenie by nie zginął wśród innych ważnych spraw.


Fare Aryon!

(—) Laurencjusz diuk MaHi at Atera
Wicekról Baridasu
Avatar użytkownika
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
 

Re: [2] Wniosek o nadanie Orderu Białego Orła

Postprzez Cudzoziemiec 1 30 sty 2018, o 10:11

Wasza Królewska Wysokość,

za wniosek dziękuję, podobnież za jego uzasadnienie. Jako, że czasu do Święta jest jeszcze tak wiele, parkuję wniosek na stosownej liście spraw do zrobienia na czas poprzedzający wspomniane święto. Na pewno jeszcze do rozmowy na temat owego wniosku wrócimy.

Fare Aryon!
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 


Powrót do Archiwum Kurii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron