Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

2 wakaty w Trybunale Koronnym — wybór asesorów

Miejsce zgłaszania projektów ustaw i uchwał

2 wakaty w Trybunale Koronnym — wybór asesorów

Postprzez Cudzoziemiec 1 10 lip 2017, o 08:14

Wasza Książęca Mość,
Wysoka Izbo,
Szanowni Obywatele Księstwa Sarmacji,

w związku ze zbliżającym się upływem kadencji asesora Trybunału Koronnego, Rolanda Heach-Romańskiego, oraz rezygnacją z pełnionej funkcji przez Vanderleia Bouboulina-à-la-Triste, na podstawie art. 7a ust. 1 p. 2 Ustawy Sejmu nr 314 Regulamin Sejmu z dnia 20 stycznia 2017 r., [b]zarządzam nabór na asesora Trybunału Koronnego.

Wyznaczam 5-dniowy termin zgłaszania kandydatur na stanowisko Asesora Trybunału Koronnego. Termin ten upłynie 15 lipca 2017 r. Następnie w dniach 16-18.07 odbywać się będzie debata względem złożonych kandydatur, a od dnia 19.07 do dnia 21.07 potrwa głosowanie.

Na podstawie art. 3 ust. 3 oraz art. 32ha Konstytucji Księstwa Sarmacji z dnia 24 stycznia 2011 r., asesorem może być każdy, kto spełnia następujące wymogi:
  • posiada obywatelstwo Księstwa Sarmacji;
  • nie jest posłem ani członkiem Rady Ministrów;
  • nie jest obywatelem obcego państwa wirtualnego ani nie sprawuje w takim państwie funkcji publicznej;
  • nie był prawomocnie skazany za umyślne przestępstwo.

W związku z art. 7a ust. 2 Ustawy Sejmu nr 314 Regulamin Sejmu, wraz ze złożeniem kandydatury, należy przedstawić dowód, bądź złożyć stosowne oświadczenie o spełnianiu powyższych wymogów.[/justify]

(—) hrabia Robert von Thorn
Marszałek Sejmu Wielkiego
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Więzień Jego Książęcej Mości

Re: 2 wakaty w Trybunale Koronnym — wybór asesorów

Postprzez Tadhg 26 lip 2017, o 13:15

Wasza Książęca Mość,
Wysoka Izbo,
Szanowni Obywatele Księstwa Sarmacji,

Przypominam że nabór trwa. Liczę że ktoś się zainteresuje.

pozdrawiam

(-)Tymoteusz v' Hohenzollern
Wicemarszałek Sejmu
Obrazek
Tadhg
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Yennefer 26 lip 2017, o 13:55

Wysoka Izbo,
Panie Marszalku Seniorze,
Panowie Wicemarszalkowie,

Zgłaszam swoją kandydaturę na urząd ATK, całkiem niedawno zakończyła się moja kadencja, spełniam wszelkie wymogi, a jeśli aktywność będzie potrzebna, to oświadczam, że w dniu jutrzejszym będę miała przekroczony próg 20 punktów aktywności.

Z poważaniem,
(-)Yennefer von Witcher
Obrazek(-)Yennefer v-hr. Heach
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Yennefer 26 lip 2017, o 16:03

Świadoma odpowiedzialności karnej za wprowadzenie w błąd funkcjonariusza publicznego oświadczam, że posiadam możliwość sprawowania funkcji publicznych, nie jest obywatelem innej mikronacji ani nie sprawuje w niej funkcji publicznych oraz, że nie zakończyłam odbywania kary za przestępstwo w okresie sześciu miesięcy poprzedzających zgłoszenie kandydatury albo że skazanie lub ukaranie uległo zatarciu lub było przedmiotem prawa łaski.
Obrazek(-)Yennefer v-hr. Heach
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Heweliusz Popow 27 lip 2017, o 13:14

Panie Marszałku-Seniorze.
Wysoka Izbo.

Pragnę zgłosić swoją skromną kandydaturę na zaszczytny urząd Asesora Trybunału Koronnego. Oczywiście spełniam postawione mi wymogi.

Świadom odpowiedzialności karnej za wprowadzenie w błąd funkcjonariusza publicznego oświadczam, że posiadam możliwość sprawowania funkcji publicznych, nie jest obywatelem innej mikronacji ani nie sprawuje w niej funkcji publicznych oraz, że nie zakończyłem odbywania kary za przestępstwo w okresie sześciu miesięcy poprzedzających zgłoszenie kandydatury albo że skazanie lub ukaranie uległo zatarciu lub było przedmiotem prawa łaski.

Jeśli Czcigodne Prezydium Sejmu zechce otworzyć debatę nad moją kandydaturą, to zachęcam Państwa do zadawania mi pytań. Postaram się starannie na nie odpowiedzieć. Dziękuję bardzo.

Łączę wyrazy szacunku,
(—) Heweliusz Popow-Chojnacki.
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Michal_Feliks 28 lip 2017, o 00:54

Panie Marszalku,
Wysoka Izbo,

Powszechnie wiadomym jest, ze cenie pluralizm w polityce. Jego nieodlaczna czescia jest mozliwosc dokonania wyboru alternatywnego na dostepne urzedy publiczne. Tylko wtedy wybor ma sens.

Na dwa wakujace miejsca w Trybunale Koronnym zglosilo sie dwoje znakomitych kandydatow. Niniejszym zglaszam sie jako trzeci kandydat. Wiekszy wybor na pewno bedzie dobry tak dla poslow, jak i dla Sarmacji.

Oswiadczam, ze spelniam wszystkie wymogi ustawowe konieczne do pelnienia urzedu Asesora, jak i ze pelnilem ten urzad w przeszlosci.

Świadom odpowiedzialności karnej za wprowadzenie w błąd funkcjonariusza publicznego oświadczam, że posiadam możliwość sprawowania funkcji publicznych, nie jest obywatelem innej mikronacji ani nie sprawuje w niej funkcji publicznych oraz, że nie zakończyłem odbywania kary za przestępstwo w okresie sześciu miesięcy poprzedzających zgłoszenie kandydatury albo że skazanie lub ukaranie uległo zatarciu lub było przedmiotem prawa łaski.
pplk Defloriusz Dyman Wander
emeryt
Dom Seniora Związku Bojowników i Skalarów
ul. D. Knagga 64/13
00-234 Srebrny Róg

Obrazek
Trybunał Koronny

Postprzez Tadhg 6 sie 2017, o 14:00

Zamykam nabór związku z wyborem asesorów.
Obrazek
Tadhg
Kościół Diuczej Wiary

Powrót do Laska Marszałkowska