Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Drużyna narodowa — Księstwo Sarmacji

Starosarmacja sportem stoi. Piłka? Snooker? A może Formuła 1?

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: Drużyna narodowa — Księstwo Sarmacji

Postprzez Hugo 29 maja 2017, o 12:12

Tak krawiec kraje, jak materii staje... Jest Kawaler doświadczonym trenerem, przedstawił Kawaler wizję rozwoju i uważam, że, bez względu na wynik, nie powinniśmy popełniać błędów z reala, żeby zwalniać trenera, gdy drużyna przegrywa. Owszem, w xpercie może to inaczej wygląda, ale też i trener na samych zawodników ma mniejszy wpływ niż realu. Zmierzam do tego, że jestem przekonany do umiejętności naszego Trenera i nie będę z pewnością winił Go, jeśli Sarmacja odpadnie.
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Postprzez rybczak 31 maja 2017, o 19:51

Selekcjoner z wizją i chęcią do ogarnięcia tego wszystkiego to skarb. Moim zdaniem błędem byłoby z tego rezygnować.
(—) diuk Paviel Gustolúpulo
Słoneczko Tropicany, Kuriozalny Bezczelny Cham

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez VAT 1 cze 2017, o 20:21

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym drużyna Księstwa Sarmacji przegrała w półfinale Mundialu z reprezentacją Wandystanu 0-2. Nie byliśmy bez szans, walczyliśmy dzielnie (do 63 minuty utrzymywał się bezbramkowy remis), ale trzeba też uczciwie przyznać, że przeciwnik okazał się dla nas zdecydowanie za mocny - nie tylko dobrze rozgryzł nas taktycznie, ale także miał więcej argumentów czysto piłkarskich by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Pomimo przegranej, z radością i dumą należy więc stwierdzić, iż w dniu dzisiejszym zatryumfował futbol - wygrała lepsza drużyna. Gratulujemy Wandystanowi i trzymamy kciuki za ich końcowy sukces. Zasłużyli na to.

Wracając do spraw związanych z reprezentacją, zgodnie z obietnicą, niniejszym oddaję się do dyspozycji władz piłkarskich Starosarmacji. Jeśli uważacie, że należy oddać ster reprezentacji innej osobie, tak się właśnie stanie i będę szczęśliwy wiedząc, iż ktoś lepszy ode mnie zajmie się tą niezwykle zasłużoną, choć wymagającą odmłodzenia ekipą.

Jeśli jednak uznacie, że mogę dalej kontynuować swoją misję - niezwłocznie po otwarciu okienka transferowego rozpocznę proces przebudowy drużyny i mam nadzieję, że za kilka sezonów puchar v-świata znów zawita w Grodzisku.
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste

Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez t.demollari 1 cze 2017, o 23:30

rybczak napisał(a):Selekcjoner z wizją i chęcią do ogarnięcia tego wszystkiego to skarb. Moim zdaniem błędem byłoby z tego rezygnować.

Polać mu, dobrze prawi. A wie co mówi, toć to mistrz świata.
Timan Demollari
menadżer RVT Hrabia Ruhnhoff [SLP], Maozedonia Sanjang [LK] i Bohemians 1905 [LO]

Wandu-Wandu: 3609047
t.demollari
Królestwo Teutonii

Postprzez rybczak 13 lip 2017, o 16:36

Drodzy delegaci,

O ile się orientuję, selekcjoner zrezygnował i należy wybrać nowego. Ktoś chętny?

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez t.demollari 13 lip 2017, o 19:04

Zgodnie z sugestią odchodzącego selekcjonera sugeruję Vhrisa.
Timan Demollari
menadżer RVT Hrabia Ruhnhoff [SLP], Maozedonia Sanjang [LK] i Bohemians 1905 [LO]

Wandu-Wandu: 3609047
t.demollari
Królestwo Teutonii

Postprzez rybczak 13 lip 2017, o 19:15

Czy jest z nami kolega Vhris? Proszę go doprowadzić do sceny, biegusiem.

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez rybczak 18 lip 2017, o 20:21

Obawiam się, że kolegi Vhrisa z nami nie ma a czas nagli... to może ktoś w roli strażaka?

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez vhris 19 lip 2017, o 10:42

Zostałem wywołany do tablicy to jestem.
Tak, mogę.
Wg wskaźnika xpert mam jeszcze wolne miejsce.

Reprezentacji jeszcze nie prowadziłem - będzie to dla mnie zaszczyt :)

P.S. Szybszy kontakt będzie via xpert...

P.S.2. Jak się rozejrzę po klubie to przedstawię swój plan i wizję, którą chciałbym tu na tym forum przedyskutować z równie (o ile nie bardziej) doświadczonymi kolegami trenerami. Mam nadzieję, że uda się zrobić burzę mózgów z której wyniknie jasna i szeroka ścieżka rozwoju drużyny. A te jak wiemy są dwie: kupowanie starszych i doświadczonych graczy, którzy od razu wejdą do gry ale zejdą z murawy po 2-4 sezonach albo postawienie na młodzież i zniknięcie na 3-5 sezonów ze szczytu ligi po to aby wrócić w chwale na długi czas...

P.S. 3. Rzuciłem szybko okiem i widzę, że poprzednik obrał ścieżkę nr. 2. Tą bym akurat kontynuował :)
markiz Krzysztof Macak h. Pobóg
Wielki Mistrz Zakonu Sigmara Młotodzierżcy Sigmarus IX
ppłk rez. Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez rybczak 19 lip 2017, o 18:35

Wydaje mi się, że kontynuowanie wizji poprzedniego szkoleniowca (odmłodzenie składu) będzie najwłaściwszą drogą. Jeśli ma wyjść z tego coś trwałego - warto poczekać.

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sportowe życie Starosarmacji