Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Plan prac

Badania i studia w obszarze nauk historycznych i humanistycznych
Obrazek
Konsulat Sclavinii: Serwis internetowySystem Ewidencji GruntówWniosek o grunt
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A

Plan prac

Postprzez зхао 10 cze 2017, o 08:49

Czy SIH ma przygotowany plan prac? Nie mogę się nigdzie odnaleźć, to może bym coś skrobał po trochę :).
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
зхао
Więzień Jego Książęcej Mości

Re: Plan prac

Postprzez Guedes de Lima 10 cze 2017, o 09:51

Cynamon napisał(a):Czy SIH ma przygotowany plan prac? Nie mogę się nigdzie odnaleźć, to może bym coś skrobał po trochę :).

Witam serdecznie, niestety planu jako-tako nie ma przygotowanego. Oczywiście jest to rzecz nice to have, ale najwcześniej mogę się zobowiązać do takiego planu na lipiec. Czerwiec z mojej strony to będą działania stricte ad hoc.
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Konsul Sclavinii
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii

Postprzez зхао 10 cze 2017, o 10:27

W takim razie przejrzę archiwa i zobaczę, czy można jakoś uzupełnić wydane serie albo też sam coś zaproponuję.
зхао
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Guedes de Lima 10 cze 2017, o 19:23

Cynamon napisał(a):W takim razie przejrzę archiwa i zobaczę, czy można jakoś uzupełnić wydane serie albo też sam coś zaproponuję.

Oczywiście - pomoc się przyda. Bardzo chętnie udostępnię materiały źródłowe, gdyby zaszła taka potrzeba. Tak jak już wspominałem wcześniej. Ja zobowiązuję się, by w lipcu przygotować taki ramowy plan działania Sclavińskiego Instytutu Historycznego.
Konsul Sclavinii

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii

Postprzez Marceli 15 paź 2017, o 14:12

Odświeżam. Bardzo chętnie zapoznałbym się z rzeczonym planem, jeśli powstał oczywiście. :)
Obrazek
Rektor Akademii Polinaukowej w Bordonii
Sekretarz Koronny na Dworze JKM Piotra III Łukasza
Redaktor naczelny Nietygodnika Sarmackiego
Konsulat Sclavinii

Postprzez OvS 15 paź 2017, o 17:47

Biorąc pod uwagę to, że ojciec i jedyny pracownik SIH jest średnio aktywny, strzelam, że żadnego planu nie ma, pomijając fakt, że tworzenie go przez dla samego siebie jest przerostem formy nad treścią.
Otto hrabia von Spee-Asketil
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz, Minister Miłości, Podbagieta Generalna

Postprzez Guedes de Lima 28 paź 2017, o 14:31

Witam, jeżeli ktoś chciałby przejąć po mnie schedę w Sclavińskim Instytucie Historycznym to śmiało. Ja już zdążyłem się pogodzić z realiozą, której nie dam rady po prostu pokonać. Setki razy próbowałem. Nie mam już po prostu siły. Liczę, że znajdzie się ktoś rozsądny i doceni dorobek instytutu oraz jego wkład w rozwój kultury sclavińskiej.
Konsul Sclavinii

Konsulat Sclavinii

Postprzez Cudzoziemiec 1 1 lis 2017, o 09:09

Guedes de Lima napisał(a):Witam, jeżeli ktoś chciałby przejąć po mnie schedę w Sclavińskim Instytucie Historycznym to śmiało. Ja już zdążyłem się pogodzić z realiozą, której nie dam rady po prostu pokonać. Setki razy próbowałem. Nie mam już po prostu siły. Liczę, że znajdzie się ktoś rozsądny i doceni dorobek instytutu oraz jego wkład w rozwój kultury sclavińskiej.

Guedesie ... to szalenie smutne słowa ;( z realiozą godzić się nie należy. Wierzę, że wkrótce znów do nas zajrzysz.

Postprzez Guedes de Lima 15 lis 2017, o 18:31

Zajrzeć - zajrzę, aczkolwiek czasu brak. Wena by się niestety znalazła.
Konsul Sclavinii

Konsulat Sclavinii

Powrót do Wydział Historii i Nauk Humanistycznych