Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Drużyna narodowa — Księstwo Sarmacji

Starosarmacja sportem stoi. Piłka? Snooker? A może Formuła 1?
Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: Drużyna narodowa — Księstwo Sarmacji

Postprzez Cudzoziemiec 1 10 paź 2016, o 18:12

No to poszło :d
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Cudzoziemiec 1 10 paź 2016, o 18:13

A niech wżdy i inni mają:

1 liga:
Obrazek

2 liga:
Obrazek

Postprzez Grimknur 15 paź 2016, o 15:57

Dlaczego tylko drugie miejsce? Domagamy się wyjaśnień. :)
Jan Grimknur
Czarnoleski Wiedun i Szeptun
ObrazekObrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Hugo 15 paź 2016, o 16:19

Wszystko przez tę przypadkową porażkę, o której Wicehrabia w artykule na głównej napisał.
Przypadek, przypadkiem, wybatożyć za 2. miejsce trzeba ;)
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Postprzez Cudzoziemiec 1 15 paź 2016, o 16:26

Teraz to mi smutno!

Postprzez Grimknur 15 paź 2016, o 17:43

Tutaj nie ma co być smutno, tylko trzeba to odpracować!

A jak nie to kara najgorsza, pocałowan przez RCA zostaniesz... Ej, psujesz karę najstraszliwszą. :)
Jan Grimknur
Czarnoleski Wiedun i Szeptun
ObrazekObrazek

Postprzez Cudzoziemiec 1 22 paź 2016, o 16:27

Drużyna Księstwa Sarmacji skupia się na poszukiwaniu odpowiedniego wzmocnienia dla strefy pomocy i treningach formy. Zbliżający się v-Mundial zapowiada się bardzo ciekawie. Zawodzi jednak sfera organizacyjna, i mocno nad tym ubolewamy. Hotele słabiutkie, jedzenie słabiutkie, bierzemy ze sobą swojego kucharza. Jakoś to będzie. Ale szkoda... szkoda, że tak to wygląda. Start już za tydzień, a dziś poznamy swoich pierwszych przeciwników. Jedyny kontrolny mecz, jaki rozegraliśmy, był z Teutonami i wygraliśmy w cuglach wystawiając naszą 30-letnią młodzież ze szkółki piłkarskiej. Będzie co ma być.

Postprzez Cudzoziemiec 1 5 lis 2016, o 19:19

Na półmetku grupowych zmagań v-mundialu Księstwo Sarmacji przewodzi w grupie B, mając na koncie 7 punktów (2 zwycięstwa, 1 remis), sześć strzelonych bramek i tylko jedną bramkę straconą. Przy bilansie +5 wyprzedzamy drugi w grupie Trizondal (7 pkt, bilans +4), z którym przydarzył nam się bezbramkowy remis. Pozostałe spotkania to 2:1 z Brodrią na inaugurację Mundialu i 4:0 z Kugarią.

W dzisiejszym spotkaniu lekkiej kontuzji nabawił się czołowy napastnik naszej drużyny Rhys Parton, ale po dokładnych badaniach okazało się, że nie jest to nic poważnego i już jutro zawodnik powinien wrócić do pełnej dyspozycji. Całkiem nieźle wygląda również forma drużyny i mamy nadzieję, że w kolejnych spotkaniach będzie lepiej.

Bezpośrednim awansem do kolejnej fazy turnieju premiowane są dwa miejsca w z każdej grupy. W tym momencie wydaje się, że w 1/4 zagrają: z grupy A: Wandystan i VRP (odpadnie Teutonia); z grupy B: Sarmacja i Trizondal; z grupy C: Hasseland, ale kto więcej? wszystko jest możliwe; z grupy D: Slawonia i Dreamland (odpadnie Baridas).

Postprzez Cudzoziemiec 1 29 sty 2017, o 17:44

Jakoś nam idzie w lidze mikroświatowej. Po blamażu na v-mundialu ostatnim trudno by było gorzej...

Oto relacja z rozegranych 12 spotkań. Na dwa mecze przed końcem sezonu MAMY AWANS. http://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/9640/0

Postprzez VAT 29 maja 2017, o 11:38

Witam Państwa Starosarmatów,

jak wiecie (albo i nie) od marca 2017 r. jestem selekcjonerem reprezentacji Sarmacji w piłce nożnej. Funkcję tą objąłem w dosyć szczególnych okolicznościach, można powiedzieć z łapanki, w wyniku jednoosobowego namaszczenia mnie na selekcjonera przez mojego poprzednika - Roberta von Thorn.

Rozpoczynając swoją misję nie mydliłem Wam oczu ani nie owijałem w bawełnę. Nie obiecywałem gruszek na wierzbie, zdając sobie sprawę, że ogólna kondycja drużyny - teoretycznie solidnej, ale w praktyce emeryckiej i mało perspektywicznej - nie jest najlepsza i nie pozwala włączyć się w równorzędną walkę o trofea. Wyniki, jakie dotychczas z Sarmacją osiągnąłem (dalekie miejsce w Lidze Mikroświatowej, męczarnie w grupie na v-mundialu), zdają się tylko potwierdzać moją diagnozę (dla sceptyków zwalania wszystkiego na jakoś drużyny, nadmienię tylko, że mimo dalekiego miejsca w lidze zostałem wybrany Menadżerem Sezonu, więc chyba ze mną jest jeszcze w miarę ok i nie ciągnę tej drużyn jakoś specjalnie w dół).

Dzisiaj Sarmacja gra ćwierćfinałowy mecz z Baridasem. Co istotne, mecz, który raczej przegramy. Znam swoją drużynę i wiem na co nas stać. Mecze z Brodrią pokazały dobitnie, że obecna kadra od niektórych ekip odbija się niczym od ściany, niezależnie od tego jaką taktyką zagramy. Z Baridasem będzie podobnie....

W mojej ocenie, niezwłocznie po zakończeniu Mundialu reprezentacja wymaga drastycznej przebudowy i rewolucyjnego odmłodzenia składu. W związku z tym, że nie mamy dostatecznych funduszy, które pozwoliłoby przeprowadzić taką zmianę bez uszczerbku na jakości, odmłodzenie, o którym piszę, będzie wiązało się ze znacznym osłabieniem zespołu na kilka najbliższych sezonów. Jednym słowem - Sarmacja będzie okupowała ogon stawki mikroświatowej przez najbliższe 3-4 sezony. Wszystko to po, by - na zapleczu - stanąć na nogi i powrócić z nową, silną drużyną, zbudowaną na solidnych podstawach. Z tym, że to potrwa...

Drodzy Starosarmaci, znacie moją wizję na ten zespół. Bezpośrednio po odpadnięciu z Mundialu oddam się do Waszej dyspozycji i proszę byście zdecydowali, czy dacie mi kredyt zaufania na następne sezony, czy może wolicie wybrać kogoś innego. Kogoś, kto będzie w stanie lepiej i - być może - mniej drastycznie przeprowadzić zmianę pokoleniową w waszej drużynie narodowej. Na decyzję macie czas do otwarcia okienka transferowego (a więc - zakończenia V-Mundialu). Potem bowiem rozpocznę wyprzedawanie emerytów i pewnych rzeczy nie będzie można już odwrócić.

Z trenerskimi pozdrowieniami!
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste

Obrazek
Królestwo Teutonii

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sportowe życie Starosarmacji