Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

UMC Teutonia

Miejsce rozmów na wszelkie tematy z Teutonią związane — powitania, pytania, projekty obywatelskie.

UMC Teutonia

Postprzez Guedes de Lima 28 maja 2017, o 17:05

Obrazek

Wasza Królewska Wysokość,
Drodzy Teutończycy,

Z nieskrywaną przyjemnością pragnę poinformować, że po uprzednim porozumieniu z Królem Teutonii Jaśnie Wielmożnym Andrzej Fryderykiem, na teutoński rynek prasowy wchodzi sclavińska korporacja medialna Unicorn Media Corporation. Decyzja ta podyktowana jest reorganizacją działania korporacji i wynikającą z tego faktu chęcią zwiększenia zasięgu oraz poziomu Przeglądu Politycznego. Począwszy od numeru 141 będziemy relacjonować wydarzenia z Królestwa Teutonii. Z tego miejsca pragnę zachęcić wszystkich tych, którzy chcieliby współtworzyć ramówkę UMC Teutonia do kontaktu ze mną. Elastyczność dla mnie jest bardzo ważna więc na pewno się dogadamy. Promujmy, działajmy wspólnie, a to wszystko przełoży się na aktywność Królestwa Teutonii. Wkrótce więcej szczegółów!

(-)Guedes v-hr. de Lima h. Szachownica,
Właściciel Unicorn Media Corporation
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii

Re: UMC Teutonia

Postprzez Sławomir Wikidajło 28 maja 2017, o 19:52

Gratuluję. To druga korporacja medialna z Teutonii. Z tym że jedna całkowicie prywatna:)
Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło. Starszy Szeregowy żandarmerii wojskowej w KWS, Redaktor "Krzywego Kowadła", Poseł w Wielkim Sejmie. Właściciel Niezależnej agencji mediów.
Wicemarszałek Sejmu 6003560 Mój nr. GG Masz temat? Pisz.

Postprzez Guedes de Lima 29 maja 2017, o 17:24

Sławomir Wikidajło napisał(a):Gratuluję. To druga korporacja medialna z Teutonii. Z tym że jedna całkowicie prywatna:)

Dziękuję za miłe przyjęcie i mam nadzieję i liczę na współpracę oraz wymianę doświadczeń. Drodzy Teutończycy, proszę powiedzcie mi jak w Waszej mikronacji wygląda procedura nabywania gruntu pod inwestycję. Chciałbym wzorem innych samorządów również w Teutonii wznieść biurowiec UMC Teutonia, który oczywiście architektonicznie nawiązywałby do lokalnej tożsamości.

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Konsulat Sclavinii

Postprzez Guedes de Lima 1 cze 2017, o 19:11

Konsulat Sclavinii

Postprzez Hugo 1 cze 2017, o 19:58

No i kolejna świetna inicjatywa! Brawo! Gratuluję Redaktorowi Naczelnemu i JKW Andrzejowi Fryderykowi :)
Także i w tym przypadku mam nadzieję, że współpraca będzie kwitnąć i przyniesie wiele owoców w postaci artykułów do wydawnictw UMC.
Tego życzę z całego serca UMC i Teutończykom!
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Postprzez Guedes de Lima 2 cze 2017, o 20:57

Wasza Książęca Mość, bardzo dziękuję za ciepłe słowa, jak również pragnę raz jeszcze pochylić się w stronę Jego Królewskiej Mości Andrzeja Fryderyka oraz władz Królestwa Teutonii za umożliwienie swobodnego rozwoju Unicorn Media Corporation a teutońskiej rynku. Z tego miejsca pragnę jedynie wyrazić nadzieję, że Teutończycy będą aktywni i tym samym dadzą mi tematy do relacjonowania.

Konsulat Sclavinii

Postprzez anglov 2 cze 2017, o 21:24

Mogę zapewnić – będzie się działo :)
Andrzej Fryderyk
Były Król Teutonii
Obrazek
Królestwo Teutonii
Trybunał Koronny

Postprzez AJ Piastowski 3 cze 2017, o 23:06

Guedes de Lima napisał(a):Z tego miejsca pragnę jedynie wyrazić nadzieję, że Teutończycy będą aktywni i tym samym dadzą mi tematy do relacjonowania.

Pomarzyć zawsze można chyba, że będziesz pisał o wymieraniu ;) Wtedy np możesz wspomnieć o dinozaurach, mamutach, neandertalczykach i Teutonii... Halloween, Noc żywych trupów itp tematy też będą dobre.
Królestwo Teutonii
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez Guedes de Lima 4 cze 2017, o 21:06

Mam nadzieję, że ten czarny scenariusz się nie spełni. Trudno byłoby utrzymać czytelników, kiedy co numer publikowałbym artykuł o tym, że Teutonia wymiera. Z resztą po forum widzę, że nie jest tak źle! :)

Konsulat Sclavinii

Postprzez Albert 5 cze 2017, o 20:26

Bardzo dobra inicjatywa, artykuły Guedesa nigdy nie schodzą poniżej pewnego poziomu — ta współpraca może przynieść Teutonii same korzyści.
(–) Albert diuk Felimi-Liderski

Następna strona

Powrót do Życie Teutonii [Úr Teutonienlejb]