Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wybory Zarządu SLP - Głosowanie

Starosarmacja sportem stoi. Piłka? Snooker? A może Formuła 1?

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: Wybory Zarządu SLP - Głosowanie

Postprzez Remigiusz L. 12 gru 2016, o 12:17

Gratulacje dla zwycięzców! :)
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Prefektura Sarmacji
Starosarmacja

Postprzez RCA 25 lut 2017, o 16:24

Jako, że nie wiem co się dzieje w związku z prrzekazaniem synowi mojemu informacji... przekażę je także tu.

1) proszę SFSP o wybór nowego delegata do MUP, chciałbym zakończyć posługę na tym odcinku.
2) proszę SFSP o wybór nowego trenera drużyny narodowej... zaczyna się wlaśnie nowy sezon, Na dzisiejszy mecz druzyne ustawilem, ustawie także na 2 najblizsze, ale na kolejne juz nie. Takze jakis tydzien na wybor nowego trenera jest.

Pozdrawiam.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez VAT 7 mar 2017, o 23:24

RCA napisał(a):2) proszę SFSP o wybór nowego trenera drużyny narodowej... zaczyna się wlaśnie nowy sezon, Na dzisiejszy mecz druzyne ustawilem, ustawie także na 2 najblizsze, ale na kolejne juz nie. Takze jakis tydzien na wybor nowego trenera jest.

Dzień dobry Państwu Starosarmatom!

Chcę zakomunikować, że przed chwilą przejąłem reprezentację Księstwa Sarmacji z rąk Wielmożnego Roberta Janusza von Thorn.

Na wstępie, żeby nie było żadnych niedomówień, jasna deklaracja: W związku z tym, że drużyna została mi przekazana, co tu dużo mówić, po partyzancku, jestem gotowy - jeśli taka będzie wola SFSP - oddać ją prawidłowo (tzn. zgodnie z procedurami) wybranemu selekcjonerowi. Niechętnie bo niechętnie, ale jakby co - zrozumiem.

Jeżeli jednak zaakceptujecie moją osobę na tym stanowisku (będzie mi niezmiernie miło!) to Wanda mi świadkiem, że dołożę wszystkich starań, by pod moim przewodnictwem drużyna Sarmacji prezentowała się co najmniej solidnie. Fajerwerków nie obiecuję, gdyż zespół wymaga lekkiego przewietrzenia, przemeblowania i odmłodzenia, a biorąc pod uwagę dosyć skromne fundusze, nie da się tego niestety zrobić w jeden sezon, tym niemniej, mam nadzieję, że nasi chłopcy pod moją wodzą wstydu Wam nie przyniosą!

Na koniec chciałbym serdecznie podziękować mojemu poprzednikowi, trenerowi von Thorn, za kawał świetnie wykonanej pracy, za awans do I Ligi Mikroświatowej i za pozostawienie mi w spadku tak solidnej grupy piłkarzy. Panie trenerze, to będzie czysta przyjemność kontynuować Pana dzieło, a wszystkie sukcesy tej drużyny (o ile przyjdą - w co głęboko w to wierzę!) będą też Pana sukcesami! Dziękuję!
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste

Obrazek
Królestwo Teutonii
Trybunał Koronny

Postprzez vhris 8 mar 2017, o 00:10

Gratuluję raz jeszcze i powodzenia!
markiz Krzysztof Macak h. Pobóg
Wielki Mistrz Zakonu Sigmara Młotodzierżcy Sigmarus IX
ppłk rez. Książęcych Sił Zbrojnych

Poprzednia strona

Powrót do Sportowe życie Starosarmacji