Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Ankieta-Wybory w USA

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z realną polityką

Re: Ankieta-Wybory w USA

Postprzez Michal_Feliks 9 lis 2016, o 10:34

AJ Piastowski napisał(a):W kwietniu, gdzieś pisałem że będziemy mieć ciekawe czasy jeśli Wielka Brytania wystąpi z UE, a Trump zostanie prezydentem USA... Komuś może jeszcze powróżyć?

Tak, ja poprosze cos tym ze za miesiac spotkam odwzajemniona milosc swego zycia i wygram 10 milionow w totka.
pplk Defloriusz Dyman Wander
emeryt
Dom Seniora Związku Bojowników i Skalarów
ul. D. Knagga 64/13
00-234 Srebrny Róg

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez AJ Piastowski 9 lis 2016, o 10:38

Michal_Feliks napisał(a):Tak, ja poprosze cos tym ze za miesiac spotkam odwzajemniona milosc swego zycia i wygram 10 milionow w totka.

Wywróżam Ci moją magiczną różdżką, że nic takiego się nie stanie :D
ObrazekObrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Konrad Jakub 9 lis 2016, o 13:09

Trump już wczoraj dzwonił do Putina i potwierdził, że zgadza się na aneksję Polski. Oświadczył, że od dziś ma w dupie NATO i Europę, zgodził się na dołączenie Krymu i DRL do Rosji oraz reaktywację ZSRR. Jutro mają się spotkać w sprawie instalacji rakiet balistycznych na Kubie - oczywiście radzieckich rakiet.

Za tydzień mają budować nowy mur berliński.

Powołana zostanie tajna policja ścigająca i mordująca Murzynów, Latynosów, Arabów, a także gejów i lesbijki. Partia Demokratyczna ma zostać zdelegalizowana. Mają wprowadzić prześladowania na tle narodowościowym i religijnym.

Czas zacząć kopać schrony i bunkry, bo do końca tygodnia najpóźniej wybuchnie nowa wojna (tak naprawdę chuj wi z kim, skoro USA i ZSRR od dziś trzymają sztamę, ale coś być przecież musi).

Cała nadzieja w tym, że KOD wyśle pod Biały Dom swoją armię i rozgoni tę hałastrę. Bo przecież zgodnie ze starą prawdą, najtrudniej z konsekwencjami demokracji jest się pogodzić jej obrońcom. Przecież jeżeli ktoś powie, że demokracja to gówno i nie działa, to wtedy jest faszystą, no, ale akurat jak my przegramy, to wtedy jest to akurat prawda. Nagle ludzie są idiotami i nie potrafią dobrze wybierać, nagle trzeba zmienić system wyborczy.

"Wina jest systemu. Systemu, który pozwala aby politycy tacy jak przez Was opisywano byli wybierani przez społeczeństwo składające się z wyborców takich jak przez Was opisywani."

Najlepszy komentarz jaki czytałem. Parafrazując, demokracja powinna być tak skonstruowana, żeby wygrali nasi kandydaci. Nie może istnieć taki system, "aby tacy politycy byli wybierani", a "tacy wyborcy" dopuszczeni do urn, bo to przecież zaprzeczenie demokracji.
Konrad Jakub, z łaski Urusa i woli Narodu Król Baridasu, Najwyższy Kapłan Málauski, wielki książę Arped etc. etc.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Baridasu
Trybunał Koronny
Sejm Księstwa Sarmacji
Książę Sarmacji
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Naczelna Izba Architektury
Dobry Obywatel

Postprzez Grimknur 9 lis 2016, o 19:29

#BoszJakZyc, #BoszeRatuj Trump wygrał, o jaki straszny nasz los, a prawda jest taka, że po nas spłynie to tak samo jak wtedy gdy wygrał #CzarnyUSA, #DiabelRzadzi. Jesteśmy graczem nieistotnym na wielkim rynku, więc i nie mamy się co przejmować co się dzieje tam za strasznie wielką wodą.

A odnośnie fajnych komentarzy, to gdzieś wyczytałem: "O jej, wielka mi rzecz, najwyżej będzie wojna nuklearna (Trump), co jest zawsze lepsze niż wojna biologiczna (Clinotn)."
Jan Grimknur
Czarnoleski Wiedun i Szeptun
ObrazekObrazek

Poprzednia strona

Powrót do Realna polityka