Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Kasztelanowie Almery

Archiwalne debaty, głosowania i pozostałe

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Re: Kasztelanowie Almery

Postprzez MAP 28 lut 2016, o 14:51

W uzupełnieniu. Spór o to, czy stolicą powinna być Cracoffia czy Almera istniał już w czasach I Republiki. późniejszy prezydent Jan "hidem" Mausch, był zwolennikiem przeniesienia stolicy do Almery, Patryk "ciapek" Bit chciał stolicy w Cracoffii.
Mikołaj Torped
diuk, markiz, renegat
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
 

Re: Kasztelanowie Almery

Postprzez Sierg 6 lip 2016, o 12:39

Powiem szczerze, że jestem nieco zdemotywowany. Liczyłem na to, że uda mi się dzisiaj opublikować rozpoczęty dawno temu poczet Kasztelanów, ale napotkałem kolejne trudności. Mianowicie...

17 grudnia 2012 roku JKW Mikołaj Torped, pełniąc osobiście funkcję Kasztelana Almery, powołał PP Paulusa Buddusa na Sekretarza Almery. Został odwołany dopiero 6 maja 2014 roku, kiedy dawny pracodawca na pewno nie posiadał już obowiązków związanych z Almerą. Czy należy zatem uznać, że Hrabia pełnił obowiązki Kasztelana Almery?
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 

Re: Kasztelanowie Almery

Postprzez Führanka 6 lip 2016, o 14:48

Ja bym podszedł do tego analogicznie jak do namiestników piastujących stanowisko króla. Przykładowa byłem namiestnikiem Królestwa Nordii, byłem głową państwa ale nie byłem królem. Wróćił Król Einar i zrobił i tak co mu się podobało. :)
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
 

Re: Kasztelanowie Almery

Postprzez Daniel Günther 16 paź 2016, o 19:28

Spis na przyszłość jeśli ktoś by kiedyś potrzebował informacji o Kasztelanach Almerskich bądź ma bardziej dokładne informacje to proszę o informację to uaktualni się ;)

1) Burmistrz Miasta Almery Pękosław Wspaniały od 22 grudnia 2004 do (brak informacji),
2) Mer Królewskiego Miasta Almery Iwan Maria de Folvil-Arped od 9.11.2006 do 18.01.2007,
3) Mer Królewskiego Miasta Almery Piotr Krause-Arped od 18.01.2007 do (brak informacji),
4) Kasztelan Almery Daniel von Staufen od 16.05.2008 do (brak informacji),
5) Kasztelan Almery Teodozjusz Azoramath-Arped prawdopodobnie od 05.2011 do (brak informacji),
6) Kasztelan Almery Simon Peter Liberi od nie znano daty do 03.03.2012,
7) Kasztelan Almery Szymon Nowicki od 19.02.2012 do 3.03.2012,
8) Kasztelan Almery Mikołaj Arped-Muzyk od (brak informacji) do 2.07 2012,
9) Kasztelan Almery Fryderyk Hohenzollern od 2.07.2012 do (brak informacji),
10) Kasztelan Almery Mikołaj Arped-Muzyk od 10.07.2012 do (brak informacji),
11) Kasztelan Almery Markus Arped-Iwanowicz od 14.10.2012 do (brak informacji),
12) Kasztelan Almery Fryderyk Hohenzollern od 25.10.2012 do 11.11.2012,
13) Sekretarz Kasztelana Almery Li Xianfeng od (brak informacji) do 06.11.2012,
14) Kasztelan Almery Mikołaj Arped-Muzyk od 11.11.2012 do (brak informacji),
15) Sekretarz Królewskiego Miasta Almera Paulus Buddus od 17.12.2012 do 6.05.2014,
16) Kasztelan Almery Aleksander von Waren od 22.05.2012 do 12.07.2012,
17) Podkasztelan Królewskiego Miasta Almera Teodozjusz Azoramath-Arped od 22.05.2012 do 23.06.2012,
18) Kasztelan Almery Markus Arped od 12.07.2014 do 4.08.2014,
19) Kasztelan Almery Siergiusz Asketil od 4.08.2014 do(8.07.2015,
20) Kasztelan Almery Arsacjusz Arped od 8.07.2015 do 21.05.2016,
21) Podkasztelan Królewskiego Miasta Almera Ivan von Lichtenstein od (brak informacji) do 2.07.2015,
22) Kasztelan Almery Daniel Günther od 25.09.2016 do 1.12.2016,
23) Kasztelan Almery Paulus Buddus 0d 1.12.2016 do 20.12.2016,
24) Kasztelan Almery Henryk Wespucci od 20.12.2016 do 3.05.2017,
25) Kasztelan Almery Henryk Wespucci od 30.06.2017 do 25.02.2018,
26) Kasztelan Almery Daniel Szekeres od 26.02.2018 do 11.06.2018,
27) Brak Kasztelana (funkcja pełniona przez JKM Konrada Jakuba)
Ostatnio edytowano 11 sty 2019, o 20:53 przez AFvTD, łącznie edytowano 2 razy
Powód: aktualizacja
Obrazek
Kasztelan Almery
Prezes Baridas Oilwell Varco
Szeregowy KSZ
Komandos, 1 Grodziski Pułku Straży Przybocznej
Avatar użytkownika
 

Re: Kasztelanowie Almery

Postprzez Hugo 20 paź 2016, o 11:26

Już chyba na ten temat pisałem, ale pochwał nigdy za wiele :)
Piękna robota. Dziękuję i gratuluję.
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Avatar użytkownika
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja
 

Re: Kasztelanowie Almery

Postprzez Ivan 3 lis 2016, o 15:37

Warto na bieżąco aktualizować.
Ivan von Lichtenstein
Prześwietny Hrabia Księstwa Sarmacji
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 

Re: Kasztelanowie Almery

Postprzez Laurencjusz 27 lis 2016, o 15:55

Szanowni!

W związku z zakończeniem spraw związanych z tym tematem dodam artykuł "Poczet Kasztelanów Almerskich".
Wątek do archiwizacji po dodaniu Kasztelanów do miasta Almera.



(—) Laurencjusz markiz MaHi at Atera
Marszałek Dworu
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
 

Re: Kasztelanowie Almery

Postprzez AFvTD 11 sty 2019, o 20:53

Pozwoliłem sobie zaktualizować rejestr.
magister net Alfred Fabian wicehrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel
 

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum Domeny Królewskiej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości