Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o zwrot libertów.

Miejsce na składanie wniosków o dotacje oraz zapytania do Jej Królewskiej Mości

Wniosek o zwrot libertów.

Postprzez Hetman_Gotfryd 28 sie 2016, o 19:07

Gotfryd mar. Slavik de Ruth
starosta Enderasji
Zarządca Ruhnhoff

Wasza Królewska Wysokość
Czcigodna Rado

Zwracam się z wnioskiem o zwrot całości lub części przekazanych z mojej prywatnej kieszeni kwot na konto zarządzanego przez mnie miasta. Nie ukrywam że od samego początku miasto nie miało znacznych zasobów finansowych i gdyby nie moje interwencje dawno straciło by już płynność finansową. W miarę możliwości starałem się pobudzać aktywność miasta, a w konsekwencji doprowadzić do wzrostu środków finansowych na koncie.

Niestety każdy z nas wie, że liberty są, jak bezwartościowa woda, dlatego chciałbym prosić Waszą Królewską Wysokość oraz Czcigodną Radę o zwrot poniesionych przez moją skromna osobę kwot na konto miasta. W wysokości jaką za najlepszą uzna Wasza Wysokość i Rada. Co prawda na koncie miasta pewne środki nadal są, ja jednak wolę być zabezpieczony, jeśli Waszej Wysokości, ani Radzie to nie przeszkadza.

Oczywiście deklaruje w pełni przekazanie dokumentacji, dotyczącej wsparcia miasta przez moją osobę.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Z wyrazami szacunku
Uniżony sługa
Gotfryd Slavik de Ruth
Gotfryd Slavik diuk de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Re: Wniosek o zwrot libertów.

Postprzez Roland 29 sie 2016, o 16:18

Rekomenduję wyrównanie kosztów poniesionych przez wnioskodawcę z prywatnej kieszeni. Dodatkowo informuję, że na przyszłość po prostu proszę sygnalizować, że środki na miejskim koncie kończą się. Będziemy dofinansowywać bezpośrednio w ramach księgowości wewnętrznej :)
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary
Konsulat Sclavinii

Re: Wniosek o zwrot libertów.

Postprzez anglov 8 paź 2016, o 15:05

Drogi Gotfrydzie,

zdecydowałem się dokonać zwrotu poniesionych kosztów poprzez analizę finansów miasta od kwietnia br. Jednocześnie informuję, żeby w przyszłości, w przypadku braku środków, zwracać się bezpośrednio o dotację, lub od razu po samodzielnej wpłacie, w nagłych przypadkach.

Andrzej Fryderyk
Król Teutonii
Andrzej Fryderyk
Były Król Teutonii
Obrazek
Królestwo Teutonii
Trybunał Koronny

Powrót do Sala Petentów [Úre Inafratenzaale]