Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

MKS Sailor Fer

Starosarmacja sportem stoi. Piłka? Snooker? A może Formuła 1?
Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: MKS Sailor Fer

Postprzez suchy 11 sie 2016, o 18:27

Kilka nowości, ponieważ rozegraliśmy ostatnio trzy mecze.

Po pierwsze, poniedziałkowa przegrana w lidze oficjalnej. Tym bardziej bolesna, że u siebie. Dodatkowo dosyć nieszczęśliwa - do 61 minuty prowadziliśmy 1:0. Co się stało później? Szkoda gadać... Niestety, przeciwnicy wbili nam dwie bramki i ostateczenie przegraliśmy 2:1. W tym momencie mamy w lidze po jednej wygranej, remisie i porażce i zajmujemy 5 miejsce. A w poniedziałek wyjazdowy mecz z kolejną mocną drużyną, więc może być kiepsko.

Wczoraj rozegraliśmy z kolei dwa mecze - jeden w Pucharze Sarmacji, drugi w Lidze Królewskiej.
Mecz pucharowy był dosyć... dziwny. Graliśmy na wyjeździe z trzecioligową BP Almerą i rozgrywka zakończyła się bardzo hokejowym wynikiem, wygraliśmy bowiem 5:4. Muszę przyznać, że spodziewałem się raczej sporo łatwiejszego meczu, najważniejsze jednak, że udało się wygrać. W rewanżu u siebie nie powinniśmy mieć już problemów. Na minus zaliczyć trzeba niestety kontuzję Brandona Ware, naszego najlepszego obrońcy - nie zagra niestety aż do 24 sierpnia.

Ostatni mecz rozegraliśmy wyjazdowo z Imperializmem Aleksandrov. Właściwie nie ma co za wiele się rozwodzić - drużyna ta zajmuje trzecie miejsce w Dywizji Brązowej Ligi Królewskiej, ale jest właściwie opuszczona od miesiąca. Wygraliśmy więc bez żadnych problemów 4:0. Przed nami ostatnia kolejka rozgrywek. I muszę napisać, że jesteśmy w niezłej sytuacji. W ostatnim meczy zmierzymy się z liderem, który ma nad nami tylko 2 punkty przewagi. Będziemy grali u siebie, liczę więc na wygraną i podmiankę na fotelu lidera!
kontradm. Mateusz von Thorn-Chojnacki, diuk Unisławowa
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Cudzoziemiec 1 11 sie 2016, o 18:36

Brawo Marynarze! :)
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Paczenko 11 sie 2016, o 20:45

Raport bardzo optymistyczny :)
/-/ kpt. dr inż. net. Ryszard mar. Paczenko

Wielki Mistrz Zakonu Dionizosa
Menda, spambot i niediuk.
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez suchy 16 sie 2016, o 08:52

Wieczorem postaram sie sporzadzic kolejny raporcik - wiadomosc znowu optymistyczne, nawet z ligi oficjalnej, w ktorej jestesmy jedna ze slabszych druzyn niestety ;)
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez suchy 20 sie 2016, o 09:35

Niestety dopiero dzisiaj - piwo z kumplami i szkoła rodzenia same się nie zaliczą ;)

Od ostatniego sprawozdania rozegraliśmy w sumie sześć meczów - wszystkie zakończyły się bardzo dobrymi wynikami.

Zacznę od drużyny w lidze oficjalnej - tam rozegraliśmy od 12 sierpnia trzy mecze. Dwa pucharowe - obydwa gładko wygraliśmy, dzięki pierwszemu zwycięstwu awansując do kolejnej rundy, a drugie, już w kolejnej rundzie, rozegraliśmy na własnym boisku i wywalczyliśmy trzybramkową rezerwę przed meczem rewanżowym.
Trzeciego meczu bałem się najbardziej - graliśmy na wyjeździe z bardzo mocną drużyną i właściwie byłem pewny, że będziemy musieli jakoś przełknąć gorycz porażki. Tymczasem bardzo miło się zaskoczyłem, ponieważ udało nam się zremisować 1:1. Nie zmienia to faktu, że w tym sezonie będziemy raczej walczyć o utrzymanie się w lidze i wzmocnienie drużyny ;)

W SLP rozegraliśmy dwa mecze. Najpierw ligowy z Panathinaikosem Balmustan. Wygraliśmy 2:0, a zwycięstwo cieszy tym bardziej, ponieważ graliśmy na wyjeździe, a dodatkowo próbowałem innego ustawienia - testy wyszły bardzo pozytywnie. Po czterech meczach zajmujemy pierwsze miejsce w lidze, z kompletem zwycięstw. Mamy 14 strzelonych bramek i zero straconych (!). Takie statystyki bardzo mi się podobają ;)
Drugim meczem był pucharowy rewanż z BP Almerą, u siebie. Tym razem wygraliśmy gładko, 4:1, bez żadnych hokejowych przeżyć. W następnej rundzie gramy z Krasnoludami i zapewne na tym nasza przygoda z pucharem się skończy ;)

Na koniec bardzo pozytywne wieści z Ligi Królewskiej. W ostatniej rundzie Dywizji Brązowej wygraliśmy z Max Alexiopolis i zajęlismy pierwsze miejsce, wyprzedzając dotychczasowego lidera o jeden punkt! Czekamy teraz na zakończenie rozgrywek w pozostałych dywizjach i będziemy przygotowywać się do następnego sezonu - liczymy na dobry raport zmian :)
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez suchy 20 sie 2016, o 19:20

Po dzisiejszym meczu aż przecierałem oczy ze zdumienia ;) Wygraliśmy 7:0 z FC Nascimento Elder i nasz bilans bramkowy w lidze wzrósł do 21:0.
O samym meczu właściwie niewiele można napisać - pierwszą bramkę strzeliliśmy już w trzeciej minucie i od tej pory nie dało się nas zatrzymać ;) Łącznie mieliśmy aż 12 strzałów na bramkę, a przeciwnicy ani razu nie zagrozili naszemu bramkarzowi, który dość mocno się dzisiaj nudził. Randall Himsworth popisał się dzisiaj hat-trickiem, a Valerio Saturnino strzelił dwie bramki i dołożył do tego dwie asysty.

W tabeli dywizji zajmujemy wciąż pierwsze miejsce, z dwoma punktami przewagi nad Cocodrilos de Punta i pięcioma nad Panathinaikosem Balmustan. Za tydzień wyjazdowy mecz z zajmującym czwarte miejsce Hetmanem Grodzisk. Liczymy na kolejne trzy punkty!
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez suchy 16 wrz 2016, o 13:39

Ulala... Już miesiąc bez żadnego podsumowania. Postaram się na dniach coś napisać, bo działo się sporo ;)
Kościół Diuczej Wiary

MKS Sailor Fer

Postprzez Ramsey 10 paź 2017, o 15:57

Zarząd klubu MKS Sailor Fer zaprasza wszystkich do wspólnego kibicowania naszej drużynie. W tym miejscu będą publikowane najświeższe wieści dotyczące naszej drużyny.

Obrazek

Po pierwszej kolejce zajmujemy ostatnie miejsce w Drugiej Klasie. Wkrótce po meczu dostałem propozycję poprowadzenia tego klubu w jubileuszowym 30 sezonie SLP. Naszym celem jest wywalczenie awansu i odbudowanie dawnej formy. Niewielu pamięta ale to Marynarze zostali mistrzami ekstraklasy w 3 sezonie SLP oraz aż cztery razy dochodzili do półfinału pucharu kolejno w 4,5,12,19 sezonie.

Pierwszym krokiem będzie odmłodzenie składu. Wczoraj wieczorem bardzo długo przeglądałem listy transferowe z wielu lig na świecie. Ruszyłem wielką machinę transferową i w momencie kiedy czytacie to do naszego klubu sprowadzanych jest czterech nowych zawodników w wieku od 19 do 23 lat.
Ramsey

Postprzez Remigiusz L. 12 paź 2017, o 09:11

W takim razie miałem farta, że grałem z Żeglarzami zanim przyszedł nowy trener :D Życzę powodzenia! :)
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Starosarmacja

Postprzez Ramsey 13 paź 2017, o 18:39

Dziękuję w imieniu całej drużyny. Oczywiście na boisku wszystko mogło się zdarzyć. Myślę jednak, że mecz byłby bardziej wyrównany a nasz porażka nie byłaby tak wielka.
Ramsey

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sportowe życie Starosarmacji