Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Teutończycy, dbajcie o swoje Lenna!

W tym dziale Królowa porusza wszelkie sprawy począwszy od tych najmniejszych a na najważniejszych skończywszy. Tu też Królowa udziela audiencji.

Teutończycy, dbajcie o swoje Lenna!

Postprzez Hugo 26 kwi 2016, o 14:03

Moi Drodzy!
Panie i Panowie Lenni!


Zapraszam Was do wspólnej zabawy - "Tydzień z lennem", w której zyska Królestwo na aktywności, a Wy możecie zyskać na libertach. W końcu jako Lennicy zobowiązaniście do opieki nad swym majątkiem ziemskim. Piszcie, twórzcie, zgłaszajcie się do konkursu i publikujcie. A nagroda w postaci libertów (od 3k do 15k) Was nie ominie! A potem jeszcze co kwartał będzie plebiscyt na najlepszy artykuł (nagroda 15k lt) i raz do roku - na najlepszy cykl artykułów (45k lt do wygrania).

W kwietniu o swe lenna dbali Wielmożna Wicehrabina Irmina de Vellior y Thorn oraz Jaśnie Oświecony Diuk Vladimir Ivanovitsš ik Lihtenštán. Jestem pod ogromnym wrażeniem ich opieki. Zdaję sobie sprawę, że w Teutonii Lenników aktywnych jest niewielu, ale jednak są. A może macie kontakt z kimś, kto do nas nie zaglądał, ale chciałby się podzielić historią swojego lenna?


Warto, żeby ci z Was, którzy jeszcze lenna nie otrzymali, choć mogliby, zastanowili się czy lenno chcą pozyskać. Zachęcam!
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Avatar użytkownika
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja
 

Re: Teutończycy, dbajcie o swoje Lenna!

Postprzez Andrzej Fryderyk 26 kwi 2016, o 15:42

Wasza Książęca Mość,
Drodzy Teutończycy,

dziękuję Waszej Książęcej Mości za zamieszczenie tej zachęty. Sam jednocześnie chciałbym podziękować Vladimirowi za jego udział w książęcym programie i zachęcić osoby posiadające lenna na terenie Królestwa Teutonii do uczestnictwa. Nie chodzi tu nawet o aktywność – jest to dla mnie zbyt ogólne pojęcie, za którym można ukryć wszystko. W ten sposób macie sposób zbudować niepowtarzalną lokalną narrację, która z czasem może przerodzić się w coś większego. Zachęcam i polecam.

Uprzedzając wątpliwości – to nie jest komentarz sponsorowany, nikt mnie nie prosił o jego napisanie. Osobiście uważam, że jeśli macie pomysł i wenę na działania, to naprawdę warto.
Andrzej Fryderyk
Książę-Senior Sarmacji
Avatar użytkownika
 

Re: Teutończycy, dbajcie o swoje Lenna!

Postprzez Hugo 9 gru 2016, o 20:49

Moi Drodzy.

Do niedzieli można się zgłaszać na edycję grudniową. Serdecznie zapraszam!
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja
 


Powrót do Zamek Królewski [Úr Kongburg]

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości