Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Zapytanie do Dworu Królewskiego

Archiwalne debaty, głosowania i pozostałe

Re: Zapytanie do Dworu Królewskiego

Postprzez zbbrow 24 kwi 2015, o 15:31

Sierg napisał(a):
zbbrow napisał(a):Może byście zaoferowali pomoc? Gadać, że cos jest w słabej formie to łatwo, ale zrobić cos samemu jak widać ciezko. ;)

Od tego jest urząd, aby wywiązywać się z obowiązków. Przynajmniej tak mi się zawsze wydawało. Ja swoją pomoc oferuję zawsze - wypłata wynagrodzeń to nic trudnego i choć nie należy to do moich obowiązków, mogę zrozumieć sytuację Podskarbiego i go w tym wyręczyć. Problem jest w tym, że nikt nikogo o to nie prosi.

To też, tylko w momencie, kiedy takie pretensje idą ze strony osoby, która ledwie co jest aktywna, jest to dość zabawne. ;)
Zbyszko Gustolúpulo
zbbrow

Postprzez Julian FER 25 kwi 2015, o 09:21

zbbrow napisał(a):
Sierg napisał(a):
zbbrow napisał(a):Może byście zaoferowali pomoc? Gadać, że cos jest w słabej formie to łatwo, ale zrobić cos samemu jak widać ciezko. ;)

Od tego jest urząd, aby wywiązywać się z obowiązków. Przynajmniej tak mi się zawsze wydawało. Ja swoją pomoc oferuję zawsze - wypłata wynagrodzeń to nic trudnego i choć nie należy to do moich obowiązków, mogę zrozumieć sytuację Podskarbiego i go w tym wyręczyć. Problem jest w tym, że nikt nikogo o to nie prosi.

To też, tylko w momencie, kiedy takie pretensje idą ze strony osoby, która ledwie co jest aktywna, jest to dość zabawne. ;)

Hmm. Ja jednak rozumiem Jaśnie Oświeconego Pana, bo aktywność gdzieś musi nabijać. Nic się nie stanie jeśli nabije ją tutaj wypowiadając się dyplomatycznie za innego Baridajczyka. Sarmacka przyjaźń jest bezcenna prawda JOP ?

PS: Pretensje - to słowo w ustach JOP brzmiące jak wielomiesięczne uprzedzenie, ale cóż życie!
"Realioza to realioza i z nią wygrać się nie da, czego Zbyszko jest najlepszym przykładem."
(-) Julian markiz Fer at Atera
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Daniel J. Tauer-Krak 1 maja 2015, o 17:20

może trzeba, wrócić do Republiki, skoro nie widać, żeby Monarchia się sprawdzała, w ogóle to w porównaniu do Konsulatu, to nic się praktycznie w Baridasie nie dzieje.

Czy Dwór Królewski ma jakieś pomysły na Baridas, aby zachęcić do nas mieszkańców,
z jednej strony mamy świetnie zorganizowana narracyjne Almerę, tylko że brakuje w niej życia.
Kiedy zostaną wypłacone http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=192&t=6379&start=40 ?
Za luty, marzec, kwiecień ?
Obrazek
Członek Grodziskowej Fundacji Praw Człowieka,
Książę Słowacji,
Daniel J. Tauer-Krak

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum Domeny Królewskiej