Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Ambasada Trizondalu już otwarta

Ambasada Trizondalu

Ambasada Trizondalu już otwarta

Postprzez Krzysztof Hans 19 lis 2013, o 12:12

Szanowni mieszkańcy Księstwa Sarmacji na czele z JKM Tomaszem Ivo Hugo

Po dwóch miesiącach oczekiwania w końcu została otwarta placówka dyplomatyczna Trizondalu w Księstwie Sarmacji. Pokieruje nią osobiście łącząc funkcje ambasadora z Sekretarzem ds. Polityki Zagranicznej mojego państwa. Dla mnie samego funkcja ambasdora w waszym państwie jest nobilitująca ponieważ jestem jakby nie patrzeć pół Sarmatą nie tylko z racji podwójnego obywatelstwa ale i z tej że płynie we mnie sclavińska krew gdyż to na jej ziemi się wychowałem i to tam piastowałem swoje pierwsze stanowiska już od moich pierwszych lat mikronacyjnej kariery czyli już w 2009 kiedy to Sclavinia wchodziła skład Rzeczpospolitej Sclavinii i Trizondalu.
Moje plany wobec ambasady są krótkie i są mniej więcej takie jak Guedesa de Limy za czasów gdy był ambasadorem Księstwa Sarmacji w moim kraju. Tymi planami są dążenia do:
- poprawy i wzmocnienia stosunków dyplomatycznych i kulturowych na linii Grodzisk - Trizopolis
- poprawy wizerunku Trizondalu w Księstwie Sarmacji
- odbudowanie i wzmocnienie stosunków pomiędzy Królestwem Sclavinii a Trizondalem. Tutaj chciałbym też nieco ocieplić i zbliżyć do siebie obydwie mikronacje.
Mam nadzieje że uda mi się to wszystko wykonać. W każdym razie witam was wszystkich w Ambasadzie Trizondalu.

(-) Krzysztof Hans van der Ice
Ambasador Trizondalu w Księstwie Sarmacji
Sekretarz d.s Polityki Zagranicznej Trizondalu
(-) Krzysztof Hans van der Ice
- Mieszkaniec Eldoratu w Sclavinii (K. Sarmacji) i Rottery w Dalmencji (R. Trizondalu)
- Poseł na Sejm Wielki Księstwa Sarmacji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Powrót do Ambasada Trizondalu