Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Porządki w DSG

Porządki w DSG

Postprzez KR Lepki 31 maja 2013, o 23:05

Towarzysze, wygląda na to że Sarmacja ma nowy system i jakiś czas pewnie będzie taki właśnie funkcjonował a my w nim. Dlatego warto po pierwsze samemu się w nim odnaleźć, do czego zachęcam gorąco, ale co ważniejsze musimy odnaleźć się my jako Wandystan.
Pierwsza sprawa to "ogarnięcie" istniejących już naszych "instytucji" czyli "profilu" Wandystanu i GWS. Sam już odrobinę zacząłem i zarówno w GWS, jak i w MW dodałem podstrony. W GWS Plan Miasta, a w MW, Symbole Państwa, Geografię i Propagandę. Zachęcam do ewentualnego dodawania innych rzeczy, albo podpowiedzenia mi co jeszcze warto byłoby wstawić, żeby zachęcać ewentualnych odwiedzaczy do zainteresowania się nami.

Kolejną kwestią jest wykorzystanie aktualnie posiadanych nowych libertów. Jeśli chodzi o industrializację GWS to na razie chyba maksymalnie wystarczy dać do 2, a resztę kasy przeznaczyć na zbieranie dla utworzenia organu prasowego. I tutaj chyba wszyscy zgodzimy się, że warto przede wszystkim, na początku uruchomić Wand-TASS. Co o tym sądzi Rada?
Katiuszyn Rewoluty Lepki - Pacjent w EIII
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Powrót do Kancelaria Prezydenta i Rada Komisarzy Ludowych