Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wola Diamentowa

Wola Diamentowa

Postprzez AFvTD 5 gru 2019, o 16:33

W O L A _ D I A M E N T O W A
informacje ogólne:

Liczba mieszkańców: 162 103
Charakter gospodarczy miasta: przemysł militarny
Zanieczyszczenie środowiska: b. wysokie
Dostęp do środków transportu zbiorowego: ograniczony
Infrastruktura drogowa: rozbudowana
Dostęp do opieki medycznej i organy bezpieczeństwa publicznego: wystarczające
Kultura i zabytki: Umiarkowane
______________________________________________________________________________________Wola Diamentowa jest to główny obszar stacjonowania wojsk baronii Wedla. Główną gałęzią przemysłu jest przemysł zbrojeniowy, tutaj siedzibę ma kilkanaście drobniejszych przedsiębiorstw zajmujących się produkcją broni, również tutaj znajduje się jeden z oddziałów produkcyjnych Baridajskiej Grupy Zbrojeniowej. Duża część jednostek IV Regimentu stacjonuje właśnie w tej miejscowości.

Rozbudowana infrastruktura drogowa umożliwia bardzo szybkie przemieszczanie się wojsk po terenie wsi lennej, a także na dosyć szybki transport surowców do produkcji oraz dostaw pochodzących ze zbrojeniowych przedsiębiorstw lenna.

Mieszkańcy również są bardzo wojowniczy, duża część z nich zaciągnęła się do wojska. Mieszkańcy są lokalnymi patriotami, przywiązują się do swojej ziemi. Fakt, że Wola Diamentowa leży na granicy lenna wysuniętej w stronę Ciuad de Bravo, co czasami doprowadza do konfliktów granicznych. Spora część mieszkańców tej części lenna optuje również za walką narodowo-wyzwoleńczą oraz postawieniem się Królowi Baridasu zbrojnie, co jest dodatkowym warunkiem stacjonowania wojsk właśnie w Woli Diamentowej.

Osoby mieszkające w Woli Diamentowej są świadome wysokiego zanieczyszczenia środowiska, jednakże z uwagi na charakter tego miejsca oraz twardość ludzi - nieszczególnie im to przeszkadza. Zdarzają się jednostki, ale ich głos niknie wśród haseł niepodległościowych.

Informacja "polityczna"
Mieszkańcy Woli Diamentowej to lokalni patrioci. Definitywnie sprzeciwiają się wszelkim zmianom na niekorzyść lenna i często strajkują oraz manifestują. Uważają, że baronia winna być niepodległa.


Wszystkie informacje dotyczące miejsc oraz wydarzeń w mieście będą zamieszczane w poniższym wątku.
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Avatar użytkownika
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu
 

Powrót do Baronia Wedla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość