Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[DEBATA] Czy Służba Informacyja powinna...

[DEBATA] Czy Służba Informacyja powinna...

Postprzez Józef Sowiński 17 sty 2019, o 13:05

Obrazek
Szanowni Państwo

Jak sami wiecie, Służba Informacyjna rozpoczęła swoje funkcjonowanie. Zwracam się jednak do Was z pytaniem czy służba informacyjna powinna zwiększyć swój zasięg informacyjny? Chodzi mi o to, czy Przegląd Wydarzeń Mikroświata SI, podobnie jak dawniej Ranking Aktywności, nie powinien być publikowany również na forach innych państw v-świata.
Wychodzę z tą inicjatywą, gdyż uważam, że w ten sposób zaczniemy chociaż w połowie spełniać wspólnie wypracowany Program w kwestii polityki zagranicznej. Może to spowodować aktywizację tej sfery v-życia oraz wzbudzić zainteresowanie innymi v-nacjami w krajach, gdzie Przegląd SI będą publikowane. Do tego jednak będą potrzebni także ludzie... Może nie tyle do przeglądania wydarzeń (czym zajmą się osoby pełniące służbę w ramach SI), ale do publikacji na obcych forach efektu pracy SI. Zachęcam do dyskusji i przypominam, że zdanie każdego się liczy.

Prezes PR oraz
Sekretarz Partii Rozwoju Hasselandu
(-) Józef Sowiński

Obrazek
Prezes Partii Rozwoju
Królestwo Hasselandu

Re: [DEBATA] Czy Służba Informacyja powinna...

Postprzez Andrzej Swarzewski 17 sty 2019, o 20:43

Nie wiem czy mogę się tutaj wypowiedzieć, ale chcę tylko zapewnić, że popieram inicjatywę Służby Informacyjnej. Myślę, że publikowanie raportów w różnych państwach to dobry pomysł.
Andrzej Swarzewski

Postprzez Józef Sowiński 17 sty 2019, o 20:58

Obrazek
Szanowny panie Kanclerzu!

Odpowiadając na pańskie wątpliwości chciałby je rozwiać- Partia Rozwoju już na samym początku deklarowała swoją otwartość więc proszę się nie obawiać wypowiedzi w Zgromadzeniu Ogólnym PR. Każdy głos jest ważny. Co do publikacji raportów... Wszystko zależy od członków, którzy mam nadzieję podejmą odpowiednią decyzję.

Obrazek
Prezes Partii Rozwoju
Królestwo Hasselandu

Postprzez Filip I Gryf 17 sty 2019, o 21:20

Prezesie
Koledzy z partii
Goście

Ja ogólnie jestem za tym, by SI działało też na tym polu. Tacy jak ja jeszcze mało się orientują i nie znają innych mikronacji. Jednakże na chwile obecną nie jestem też w stanie zaangażować się w zbieraniu informacji. Mogę oczywiście w wszystkich innych rzeczach pomóc.
Obrazek
Książę Sarmacji

Z domów Helyanve-Marcjan-Chojnacki von Hippogriff

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Hasselandu

Postprzez Józef Sowiński 18 sty 2019, o 16:55

Obrazek

Dziękuje za deklarację wsparcia sekretarzu von Hippogriff-Pałasz. Decyzję nie chce podejmować jednak sam i oczekuje wypowiedzenia się także reszty członków PR.

Obrazek
Prezes Partii Rozwoju
Królestwo Hasselandu

Postprzez Daniel Szekeres 18 sty 2019, o 21:07

Obrazek
Drodzy Państwo!

Uważam, że sam pomysł SI jest bardzo fajny. Ale nie powiększał bym na razie jego obowiązków. Owszem fajnie jest planować. Na razie ja skupił bym się, żeby to rozruszać i przypilnować Si by fajnie pracowało. I za jakiś czas można wrócić do tematu.

Członek Partii Rozwoju
(-) Daniel Szekeres

Obrazek
(-) sierż. Daniel Szekeres
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Józef Sowiński 22 sty 2019, o 20:39

Obrazek

W związku z niewielkim zainteresowaniem dyskusją objawianym przez członków PR decyduję o zamknięciu debaty oraz nie rozszerzaniu funkcjonowania SI poza strukturę KS. Do rozmowy tej wrócimy, gdy nadejdą lepsze okoliczności ku temu.

Obrazek
Prezes Partii Rozwoju
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Hasselandu

Powrót do Archiwum Partyjne