Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Ustawa o zmianie ustawy specjalnej - Ordynacji Wyborczej

Re: Ustawa o zmianie ustawy specjalnej - Ordynacji Wyborczej

Postprzez Andrzej Swarzewski 21 lis 2018, o 15:09

Przede wszystkim, powinna to być Konstytucja krótka i przejrzysta, zawierająca jedynie najbardziej podstawowe kwestie ustrojowe. Nie może dochodzić do takich absurdów do jakich dochodziło, że co kilka tygodni nowelizowano Konstytucję. To prowadzi do chaosu i nieznajomości prawa. Właściwie ustaliliśmy już wszystko, co powinno zawierać się w ustawie zasadniczej, wszystkie podstawy ustroju. Ktoś musi to po prostu spisać, przedstawić projekt
Andrzej Swarzewski
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Thomas 21 lis 2018, o 20:27

Dlaczego mam składać wniosek o przywrócenie obywatelstwa skoro go nie utraciłem ?
/-/ Thomas von Lisendorff
Komandor GH KH
bsmt MW KS,
Dowódca Esksdry Okrętów Podwodnych
IV Floty Operacyjnej,
Królestwo Hasselandu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Antoni 21 lis 2018, o 20:52

Andrzej Swarzewski napisał(a):Przede wszystkim, powinna to być Konstytucja krótka i przejrzysta, zawierająca jedynie najbardziej podstawowe kwestie ustrojowe. Nie może dochodzić do takich absurdów do jakich dochodziło, że co kilka tygodni nowelizowano Konstytucję. To prowadzi do chaosu i nieznajomości prawa. Właściwie ustaliliśmy już wszystko, co powinno zawierać się w ustawie zasadniczej, wszystkie podstawy ustroju. Ktoś musi to po prostu spisać, przedstawić projekt

Wszystko się zgadza. Kto jest chętny podjąć się temu wyzwaniu?

Tomasz Dostojewski napisał(a):Dlaczego mam składać wniosek o przywrócenie obywatelstwa skoro go nie utraciłem ?

Wszystko wyjaśniłem w wątku z prośbą o dołączenie do grupy obywateli.
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti

Postprzez Andrzej Swarzewski 21 lis 2018, o 20:56

Ja mogę w weekend spróbować, aczkolwiek wolałbym, żeby zrobił to ktoś, kto ma większe doświadczenie w prawotwórstwie. W każdym razie dajcie mi do piątku znać, czy mam spróbować napisać projekt, czy ktoś inny to zrobi.
Andrzej Swarzewski

Postprzez Hewret 21 lis 2018, o 21:04

Ja mogę się podjąć, wszakże wiadomo powszechnie, że kiedyś przeanalizowałem wszystkie konsty Bialenii. :mrgreen:
/-/ Hewret von Thorn

Postprzez Antoni 21 lis 2018, o 21:05

Andrzej Swarzewski napisał(a):Ja mogę w weekend spróbować, aczkolwiek wolałbym, żeby zrobił to ktoś, kto ma większe doświadczenie w prawotwórstwie. W każdym razie dajcie mi do piątku znać, czy mam spróbować napisać projekt, czy ktoś inny to zrobi.

Szczerze mówiąc, jeżeli nikt się nie znajdzie, również jestem w stanie się temu podjąć. Nie chciałbym wskazywać palcem, jednak znacząco spoglądam w tym momencie na Hewreta. ;)

Postprzez Antoni 21 lis 2018, o 21:05

Hewret napisał(a):Ja mogę się podjąć, wszakże wiadomo powszechnie, że kiedyś przeanalizowałem wszystkie konsty Bialenii. :mrgreen:

Tak! Zdecydowanie powinieneś to zrobić! :)

Poprzednia strona

Powrót do Kosz