Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o przesłanie tlenku digammy do baronii Wedla

Pierwsza sclavińska prywatna szkoła wyższa

Moderator: Akademia Polinaukowa w Bordonii

Obrazek

Wniosek o przesłanie tlenku digammy do baronii Wedla

Postprzez AFvTD 1 paź 2019, o 19:41

Wasza Ekscelencjo Rektorze

W związku z bardzo wysokim zagrożeniem związanym ze zdecydowanym wzrostem radioaktywności na terenie całego Księstwa Sarmacji, w trosce o mieszkańców lenna proszę o przesłanie na teren Baronii Wedla specyfiku, zwanego w Sclavinii tlenkiem digammy w ilości przeznaczonej do użytku przez 3877 osób dorosłych oraz 189 poniżej 18 roku życia przez 7 dni. W przypadku przedłużającego się kryzysu ponownie wystąpię z wnioskiem. Cena nie gra roli, jednakże mam nadzieję, że w trosce o dobro ludzkości i w imię przyjaźni sclavińsko-baridajskiej uda się otrzymać specyfik w formie darowizny.

Jednocześnie proszę o wskazania dotyczące użycia oraz dawkowania

Z góry dziękuję
Alkiral Wedli
Alfred Fabian von Tehen-Dżek
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Królestwo Hasselandu

Re: Wniosek o przesłanie tlenku digammy do baronii Wedla

Postprzez Marceli 1 paź 2019, o 20:48

Prześwietny Hrabio,
Spieszę powiadomić, że Akademia Polinaukowa niezwłocznie przekaże preparat do Baronii Wedla, oczywiście nieodpłatnie. Z uwagi na zapotrzebowanie nie będzie możliwe zabezpieczenie transportu z Akademii Polinaukowej oraz zaopatrzenie w ramach jednej transzy - przygotowanie próbek zajmuje około 12 godzin. Pierwszy transport dzienny będzie możliwy do odbioru w Instytucie Zdrowia Powszechnego w Bordonii jutro przed południem, kolejny przed godziną 21.

Tlenek digammy należy przyjąć raz dziennie w dawce: 2 tabletki dorośli, 1 tabletka dzieci i młodzież do lat 18. Szczegóły zostaną przekazane jutro podczas konferencji prasowej w Akademii Polinaukowej. Dziękuję gorąco za zainteresowanie sprawą i liczę na dalszą współpracę.

Z wyrazami szacunku,
Marceli z Ossolińskich Bordoński
Rektor Akademii Polinaukowej w Bordonii
Redaktor naczelny Nietygodnika Sarmackiego
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Wniosek o przesłanie tlenku digammy do baronii Wedla

Postprzez AFvTD 2 paź 2019, o 20:26

Wasza Ekscelencjo Rektorze

Serdecznie dziękuję za pozytywne rozpatrzenie wniosku. Według mojej wiedzy pierwsza transza została zabezpieczona przez ochotników z baronii Wedla, natomiast druga właśnie została nam przekazana. Proszę przyjąć moje wyrazy wdzięczności, jak również mam nadzieję, że zagrożenie minie jak najszybciej, nie zagrażając również obchodom dnia patronki w Wedli.

Jeszcze raz dziękuję!
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Królestwo Hasselandu

Powrót do Akademia Polinaukowa w Bordonii