Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Ogłoszenie do mieszkańców

Moderatorzy: Starosarmacja: władze, Rada KM Grodzisk

Ogłoszenie do mieszkańców

Postprzez Januszek vH-P 10 gru 2018, o 21:07

Szanowni Mieszkańcy KM Grodzisk

W tym wątku pragnąłbym, aby mieszkańcy KM Grodzisk napisali kilka zdań o sobie. Jako burmistrz tego miasta (i to nowy) chciałbym was lepiej poznać i wiedzieć w jaki sposób chcecie się zaangażować w życie miasta. Jest wiele różnych ludzi, wiele pomysłów na samorozwój a przy okazji rozwój miasta. Jeśli ktoś byłby chętny pracować dla odnowienia chwały stolicy zapraszam do współpracy. Ale zanim o was może ja się przedstawię.

Nazywam się Januszek Pałasz, jestem w KS od niecałego miesiąca, ale już udało mi się troszkę popracować. M.in. służę w KSZ jako szeregowy, jestem burmistrzem tego miasta, należę do Kościoła Diuczej Wiary, Parti Rozwój i wiele innych.
Zależy mi na was, drodzy Sarmaci. Każdy z nas ma swoje prawa jak i obowiązki względem KS, Starosarmacji, KM Grodzisk. Dlatego czekam na aktywnych, pracowitych i chętnych do współpracy Sarmatów. Jestem zawsze do waszych usług. :D
(-) Januszek von Hippogriff-Pałasz
W stopniu Kaprala (czynny),
Baron Sarmacki,
Magister medycyny net.

Więcej informacji na moim profilu. Chcesz, zobacz!
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Królestwo Baridasu
Królestwo Hasselandu
Trybunał Koronny
Dobry Obywatel
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dwór Jego Książęcej Mości

Re: Ogłoszenie do mieszkańców

Postprzez AG901 30 sty 2019, o 23:30

Dzień dobry jestem w radzie
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
AG901

Re: Ogłoszenie do mieszkańców

Postprzez Santi Vilarte 28 lut 2019, o 23:26

Szanowni Współmieszkańcy,

wprowadziłem się do KM Grodziska minuty temu, w sam raz aby przespać pierwszą noc w nowym miejscu :) A przedtem coś o mnie.
Co lubię lub czym mogę się zajmować: wszelkiego rodzaju "papierowa robota", prawo i jego interpretacja, jak również redakcja długich i krótszych tekstów. Sport-szachy :) Poza tym mogę dołożyć swoją lingwistyczną cegiełkę do stołecznego muru kultury, znając hiszpański.
Czym się zająć nie mogę: nie znam się niestety na grafice ani programowaniu. Moje umiejętności w tym zakresie ograniczają się do dodawania wpisów w WP wg ustawionego szablonu.

pozdrawiam 8-)
Santiago Vilarte
Mer Angemontu
Sejm Księstwa Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Powrót do Aktualne ogłoszenia