Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Ogłoszenie do mieszkańców

Moderatorzy: Starosarmacja: władze, Rada KM Grodzisk

Ogłoszenie do mieszkańców

Postprzez Januszek von H-P 10 gru 2018, o 21:07

Szanowni Mieszkańcy KM Grodzisk

W tym wątku pragnąłbym, aby mieszkańcy KM Grodzisk napisali kilka zdań o sobie. Jako burmistrz tego miasta (i to nowy) chciałbym was lepiej poznać i wiedzieć w jaki sposób chcecie się zaangażować w życie miasta. Jest wiele różnych ludzi, wiele pomysłów na samorozwój a przy okazji rozwój miasta. Jeśli ktoś byłby chętny pracować dla odnowienia chwały stolicy zapraszam do współpracy. Ale zanim o was może ja się przedstawię.

Nazywam się Januszek Pałasz, jestem w KS od niecałego miesiąca, ale już udało mi się troszkę popracować. M.in. służę w KSZ jako szeregowy, jestem burmistrzem tego miasta, należę do Kościoła Diuczej Wiary, Parti Rozwój i wiele innych.
Zależy mi na was, drodzy Sarmaci. Każdy z nas ma swoje prawa jak i obowiązki względem KS, Starosarmacji, KM Grodzisk. Dlatego czekam na aktywnych, pracowitych i chętnych do współpracy Sarmatów. Jestem zawsze do waszych usług. :D
(-) Kapral Januszek von Hippogriff-Pałasz
Kawaler Sarmacki,
Magister medycyny net.
X.Diakon Jezuita w Rotrii.

Więcej informacji na moim profilu. Chcesz, zobacz!
Królestwo Hasselandu
Kościół Diuczej Wiary
Królestwo Baridasu
Trybunał Koronny
Dobry Obywatel
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Re: Ogłoszenie do mieszkańców

Postprzez AG901 30 sty 2019, o 23:30

Dzień dobry jestem w radzie
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
AG901

Re: Ogłoszenie do mieszkańców

Postprzez Santi Vilarte 28 lut 2019, o 23:26

Szanowni Współmieszkańcy,

wprowadziłem się do KM Grodziska minuty temu, w sam raz aby przespać pierwszą noc w nowym miejscu :) A przedtem coś o mnie.
Co lubię lub czym mogę się zajmować: wszelkiego rodzaju "papierowa robota", prawo i jego interpretacja, jak również redakcja długich i krótszych tekstów. Sport-szachy :) Poza tym mogę dołożyć swoją lingwistyczną cegiełkę do stołecznego muru kultury, znając hiszpański.
Czym się zająć nie mogę: nie znam się niestety na grafice ani programowaniu. Moje umiejętności w tym zakresie ograniczają się do dodawania wpisów w WP wg ustawionego szablonu.

pozdrawiam 8-)
Santiago Vilarte
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Powrót do Aktualne ogłoszenia