Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Konsultacje społeczne - podatki

Re: Konsultacje społeczne - podatki

Postprzez Thomas 26 sty 2019, o 22:44

Z tego co pamiętam to Hewertowi rząd jest winien 8000 lt za UB.
/-/ Thomas von Lisendorff
Komandor GH KH
bsmt MW KS,
Dowódca Esksdry Okrętów Podwodnych
IV Floty Operacyjnej,
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Hasselandu

Postprzez Antoni 27 sty 2019, o 02:43

Lisendorff napisał(a):Mi rząd jest winien 8000 lt za rejestrację BZS.

Nie Ty jeden dobrowolnie inwestowałeś w Bialenię, a de facto BZS otworzyłeś głównie dla siebie. Domaganie się teraz jakiegokolwiek zwrotu jest niepoważne. Szczególnie, że nie mamy zbyt wielu środków.
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti

Postprzez Thomas 27 sty 2019, o 10:54

Zapomniałeś już ze obiecałeś mi zwrot tych kosztów?
A skoro utworzyłem tu dla siebie jak to uważasz, rządam więc przekazanie mi przez państwo BZS jako mojej własności.
Komandor GH KH
bsmt MW KS,
IV Floty Operacyjnej,
Królestwo Hasselandu

Postprzez Jan Sapieha 27 sty 2019, o 11:36

Powinniśmy się zmierzyć z kwestią długu publicznego względem Pana Lisendorfa w pierwszej kolejności. Roszczenie na kwotę 8000Ⱡ obejmuje ekwiwalent zarejestrowania BZS w systemie. Na ich spłatę brakuje środków i należy zastanowić się jak je zdobyć. Zamiast zaciągać kredyt w Radzie Ministrów mogłyby być to wpływy z przyszłych podatków. Dla przejrzystości proponuje przy tym stworzenie publicznego rejestru finansów Republiki.
Janek Sapieha
Jan Sapieha

Postprzez Antoni 27 sty 2019, o 15:07

Niczego Ci nie obiecałem, Tomaszu. Czy naprawdę zamierzasz domagać się kilku tysięcy tylko po to, aby być upierdliwym i utrudniać komuś życie?
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti

Postprzez Karolina 27 sty 2019, o 16:19

Przekażę 8000 lt komu trzeba, tylko wskażcie konto, bo aż przykro się robi, patrząc na takie bójki.
Karolina Aleksandra

Królowa Seniorka Dreamlandu, Królowa Matka Elderlandu, Diuczessa-Wspomożycielka Sarmacji, diuczessa Heidesheim, markiza Vankinner, baronessa Sarmacji, honorowa obywatelka Królestwa Teutonii, Rzeczpospolitej Sclavińskiej, Gellonii i Starosarmacji
Karolina
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Ludwik Tomović 27 sty 2019, o 16:32

Karolina Aleksandra napisał(a):Przekażę 8000 lt komu trzeba, tylko wskażcie konto, bo aż przykro się robi, patrząc na takie bójki.
Możesz mi przelać

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

/-/
dr net. mat Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Prezes SFSP
Trener LKS-NK Troyanowitze Krasnystok
Były Naczelnik Krasnegostoku
Były trener FC San Silvestro, LKS Krasnystok i Wielonarodowej Kadry Sclavinii
Sejm Księstwa Sarmacji
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Konsulat Sclavinii

Postprzez Thomas 27 sty 2019, o 18:04

Antoni napisał(a):Niczego Ci nie obiecałem, Tomaszu.

Niechce mi się udostępniać screenów, dlatego rezygnuje z tych pieniędzy oraz funkcji prezesa BZS.
Gdy ty tu jesteś i twoje obietnice -kłamstwa, straciłem chęć w ogóle do wszystkiego co w Bialenii.
Rządzcie i dzielcie Bialenię. Ja odchodzę.
Ostatnio edytowano 27 sty 2019, o 19:03 przez Thomas, łącznie edytowano 1 raz
Komandor GH KH
bsmt MW KS,
IV Floty Operacyjnej,
Królestwo Hasselandu

Postprzez Piccolomini 27 sty 2019, o 18:33

Lisendorff napisał(a):

Niechce mi się udostępniać screenów, dlatego rezygnuje tych pieniędzy oraz funkcji prezesa BZS.
Gdy ty tu jesteś i twoje obietnice -kłamstwa, straciłem chęć w ogóle do wszystkiego co w Bialenii.
Rządzie i dzielcie Bialenią. Ja odchodzę.

Duet Conti-Langer spowodował odejście już trzech obywateli. Gratuluję panowie, same sukcesy. :D Niedługo będą rządzić sami sobą. Zresztą już tak jest, wszakże Langer zagłosował sam na siebie, by później dziękować samemu sobie za zaufanie i wybór. Ubaw po pachy. :lol:

To jest materiał na pracę naukową, jak ci panowie potrafią skłócić obywateli i doprowadzić Bialenię do nędzy. Nie bez przyczyny Antoni przegrał w starej Republice w plebiscycie. Z czegoś musiało to wynikać.

Postprzez Franz Langer 27 sty 2019, o 19:06

Piccolomini napisał(a):
Lisendorff napisał(a):

Niechce mi się udostępniać screenów, dlatego rezygnuje tych pieniędzy oraz funkcji prezesa BZS.
Rządzie i dzielcie Bialenią. Ja odchodzę.

Duet Conti-Langer spowodował odejście już trzech obywateli. Gratuluję panowie, same sukcesy. :D Niedługo będą rządzić sami sobą. Zresztą już tak jest, wszakże Langer zagłosował sam na siebie, by później dziękować samemu sobie za zaufanie i wybór. Ubaw po pachy. :lol:

To jest materiał na pracę naukową, jak ci panowie potrafią skłócić obywateli i doprowadzić Bialenię do nędzy. Nie bez przyczyny Antoni przegrał w starej Republice w plebiscycie. Z czegoś musiało to wynikać.

Wypraszam sobie. Nikogo z nikim nie skłóciłem, wręcz przeciwnie, trzymam się z dala od tego konfliktu i dążę do jego zakończenia. Pan Lisendorff nawet nie raczył poczekać na moją odpowiedź w sprawie tych pieniędzy, szkoda. Niestety niektórzy wśród nas zachowują się jak dzieci i zamiast siąść do rozmów jak dorośli ludzie, uciekają, obrażają się, a potem wracają i jątrzą dalej.

Tak, przyznaję zagłosowałem na siebie. Ale Pan doskonale powinien wiedzieć (zwłaszcza jako osoba z wykształceniem prawniczym jakie Pan deklaruje), że w obecnym układzie politycznym wstrzymanie się od głosu jedynie przedłużyłoby wybór Prezydenta przy założeniu, że Pan Hewret zagłosowałby na mnie. Bialenii potrzebna jest ciągłość władzy a przede wszystkim jej stabilność.

Żałuję odejścia kolejnego obywatela. Może jeszcze zmieni zdanie, ale proszę nie zapominać, że w Bialenii dalej są obywatele, którym zależy na Bialenii a nie na czubku własnego nosa i to dla nich warto się starać.
Wicekonsul Konsulatu Sclavinii
Asesor Trybunału Koronnego
(-) F. Langer
Trybunał Koronny

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plac Zielony