Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Centrum Gastronomiczno-Handlowe u Janka

Re: Centrum Gastronomiczno-Handlowe u Janka

Postprzez Andrzej Swarzewski 24 lut 2019, o 16:48

Serdecznie dziękuję za ten przepyszny podarunek! :)
Andrzej Swarzewski
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Jan Sapieha 28 lut 2019, o 13:50

Dzisiaj mamy tłusty czwartek, jedzmy i poprawiajmy się :lol: .
Janek Sapieha
Jan Sapieha

Postprzez Andrzej Swarzewski 5 mar 2019, o 16:10

Tak pomyślałem, że skoro prawie nic faktycznie się nie dzieje, to moglibyśmy stworzyć gazetę opisującą wydarzenia czysto wirtualne?
I proszę, odnieście się do pomysłu rewolucji kulturalnej. Pisanie samemu ze sobą jest trochę frustrujące. ;)
Andrzej Swarzewski

Postprzez Jan Sapieha 18 mar 2019, o 17:21

Porobiło się, oj porobiło. Nie będzie łatwo zastąpić Antoniego. Wiedząc jak się angażował, trzeba uszanować jego decyzję (pozdrawiam Cię Przyjacielu). Parę lat wcześniej też to przerabiałem z podobnym skutkiem. Wnioski jakie wyciągnąłem są takie że ostatnie słowo i tak zawsze należy do głównego administratora. Smutne to ale prawdziwe. Najważniejsze aby rozwiać niepotrzebne wątpliwości i nauczyć się jakoś z tym żyć. Inaczej można doznać nieprzyjemnego uczucia w postaci zawodu. Póki RB jest w Sarmacji będę kontynuować swoją v-przygodę, co będzie później czas pokażę. Na pewno nie tracę sił do pracy przy BLP, chciałbym kontynuować sesję RPG. Najbardziej chce żebyśmy robili to wszystko bez kwasu i z uśmiechem. ;)
Janek Sapieha
Jan Sapieha

Postprzez Andrzej Swarzewski 18 mar 2019, o 17:36

Jan Sapieha napisał(a):Porobiło się, oj porobiło. Nie będzie łatwo zastąpić Antoniego. Wiedząc jak się angażował, trzeba uszanować jego decyzję (pozdrawiam Cię Przyjacielu).

Wielu Bialeńczyków już odchodziło przez spory i przemęczenie, a potem wracali. Może z Antonim będzie podobnie i gdy już Bialenia odzyska suwerenność i będzie w pełni stabilna, to razem z Tobą i np. Maciej stworzy stronnictwo parlamentarystów, w opozycji do prezydencjalistycznego, rządzącego obecnie Zielonego Świtu? Ja jestem jak najbardziej otwarty na istnienie opozycji, ale hasłem opozycji nie może być utrata niepodległości.
Jan Sapieha napisał(a):Wnioski jakie wyciągnąłem są takie że ostatnie słowo i tak zawsze należy do głównego administratora. Smutne to ale prawdziwe. Najważniejsze aby rozwiać niepotrzebne wątpliwości i nauczyć się jakoś z tym żyć.

Dlatego właśnie bardzo się cieszę, że naszym głównym administratorem teraz będzie Bajtuś. Przynajmniej wiadomo, że nie będzie żadnych administratorskich zamachów stanu (dwóch takich zamachów dokonał Hewret; sarmacka administracja z kolei zaakceptowała zamach stanu Antoniego).
Jan Sapieha napisał(a):Na pewno nie tracę sił do pracy przy BLP, chciałbym kontynuować sesję RPG. Najbardziej chce żebyśmy robili to wszystko bez kwasu i z uśmiechem. ;)

O, i z tym się zgadzam! :)
Andrzej Swarzewski

Postprzez Ronon Dex 18 mar 2019, o 20:05

Andrzej Swarzewski napisał(a):... to razem z Tobą i np. Maciej stworzy stronnictwo parlamentarystów, w opozycji do prezydencjalistycznego, rządzącego obecnie Zielonego Świtu?

Jak Maciej powróci to będę go namawiał do reaktywacji partii, którą swego czasu założyliśmy i która miała przecież trochę sukcesów czyli Bialeńską Partię Demokratyczną. Do której Ciebie Janie serdecznie zapraszam, gdy odzyskamy niepodległość... i ją reaktywujemy.

Zresztą Janie... nam się chyba w RB współpracowało całkiem dobrze... czemu tego nie powtórzyć? Niekoniecznie politycznie, może na innych płaszczyznach bialeńskiego v-życia?

Andrzej Swarzewski napisał(a):Tak pomyślałem, że skoro prawie nic faktycznie się nie dzieje, to moglibyśmy stworzyć gazetę opisującą wydarzenia czysto wirtualne?

Jak już wiesz... mam zamiar stworzyć nasz "wehikuł czasu" i trochę pobawić się narracyjnie w przygody "w przeszłości".

Postprzez Jan Sapieha 19 mar 2019, o 12:23

Ronon Dex napisał(a):
Zresztą Janie... nam się chyba w RB współpracowało całkiem dobrze... czemu tego nie powtórzyć? Niekoniecznie politycznie, może na innych płaszczyznach bialeńskiego v-życia?

Lubiłem Razorblade'a i często rozmawialiśmy. Pamiętam też jak udostępnił swój profil z youtube z filmami minecraftowymi itp. Mógłbyś przypomnieć mi nick którego używał Krzysztof?
Janek Sapieha
Jan Sapieha

Postprzez Jan Sapieha 20 mar 2019, o 10:15

Przekombinowałem z tym pytaniem. :oops: Janek wyjmuje z plecaka kanapkę i dzieli się nią z Rononem
Janek Sapieha
Jan Sapieha

Poprzednia strona

Powrót do Plac Zielony