Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Bialeńczycy mają dość

Re: Bialeńczycy mają dość

Postprzez Antoni 6 lut 2019, o 21:58

Tomaszu, możesz się kłócić, a raczej ładnie mówiąc, dochodzić swoich praw, ale po prostu nie masz racji. Nie liczy się stan obecny partii, ważne jest, kto był na Waszej liście podczas wyborów, a z pozostałych Posłów jesteś Ty i Michał. Obaj macie tyle samo głosów, ale to Michał ma pierwsze miejsce na liście, a więc jemu przysługuje mandat poselski.
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Konsulat Sclavinii

Postprzez Andrzej Swarzewski 6 lut 2019, o 21:59

Błagam, Panowie, rozwiążmy tę sytuację jak normalni ludzie w normalnym kraju. Udawajmy chociaż, że Bialenia jest normalnym krajem. :(
Niech odbędą się wybory, niech zostanie wybrany w wyniku uczciwej kampanii nowy prezydent i niech wszyscy go zaakceptują. I niech będzie on chociaż przyzwoity i lojalny wobec Ludu i Państwa, nawet jeśli nie będzie wybitnym politykiem.
Ja deklaruję swój start w wyborach. Chcę tu przyprowadzić porządek i normalność.
Andrzej Swarzewski

Postprzez Thomas 7 lut 2019, o 09:06

Nie o to mi chodzi Antoni. Oczywiście nie mam nic przeciwko aby Michał został posłem. Chodzi o to że w chwili zaprzysieżenia na Prezydenta, Michał tak jakby nie posiadał obywatelstwa,z racji iż się go zrzekł. Kolejną osobą do objęcia mandatu byłem właśnie Ja.
Ale to już nie ważne.
/-/ Thomas von Lisendorff
Menedżer Cymerii
Lord Marszałek GH
Komandor GH KH
mat MW KS,
Dowódca SDMW
Terminator Straży Marszałkowskiej KDW
trener Legii Lisendorff i CA River Cymeria
Kościół Diuczej Wiary
Królestwo Hasselandu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Antoni 7 lut 2019, o 12:33

Thomas napisał(a):Michał tak jakby nie posiadał obywatelstwa,z racji iż się go zrzekł.

Masz rację, Michał zrzekł się obywatelstwa, jednak zanim to zrzeczenie zyskało moc prawną (nie zostało wydane postanowienie), wycofał swoją decyzję.
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti
Konsulat Sclavinii

Postprzez Piccolomini 7 lut 2019, o 12:41

Thomas napisał(a):Nie o to mi chodzi Antoni. Oczywiście nie mam nic przeciwko aby Michał został posłem. Chodzi o to że w chwili zaprzysieżenia na Prezydenta, Michał tak jakby nie posiadał obywatelstwa,z racji iż się go zrzekł. Kolejną osobą do objęcia mandatu byłem właśnie Ja.
Ale to już nie ważne.

Tomasz ma rację, dlatego ja też zrzeknę się mandatu, żeby mógł go objąć. Inaczej będzie niesprawiedliwie.
Konsulat Sclavinii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Andrzej Swarzewski 10 lut 2019, o 22:07

Wiele osób wciąż pozostaje w zielonych miasteczkach pod Pałacem Prezydenckim i Parlamentem. Oczekują samorozwiązania Parlamentu oraz wyboru nowych władz. Wyrażają uznanie dla Thomasa von Lissendorfa i Antoniego Kacpra Burbona-Contiego za ich zdolność do kompromisu dla dobra kraju.
Andrzej Swarzewski

Poprzednia strona

Powrót do Plac Zielony