Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Referendum

Moderator: Republika Bialeńska: władze

Referendum

Postprzez Jan Sapieha 8 paź 2018, o 19:34

Czy jesteś za dalszym obowiązywaniem Umowy pomiędzy Księstwem Sarmacji a Republiką Bialeńską o otoczeniu opieką Republiki Bialeńskiej?

Pamiętam jak 4 lata temu rozpatrywany był projekt który przewidywał podobną konfiguracje z tą różnicą że na miejscu wasala był senior. Byłem gorącym orędownikiem pax bialenia. Będąc po dłuższym okresie przerwy zastanawiam się jakie cele obecnie ma przed sobą RB ? Poza dobrą zabawą oczywiście ;)
Janek Sapieha
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Jan Sapieha
Republika Bialeńska

Re: Referendum

Postprzez Antoni 8 paź 2018, o 23:45

Cóż, nikt nie jest w stanie przewidzieć, co się stanie przez cztery lata i jak się potoczą losy państw względem siebie.

Cele? Myślę, że można to określić jednym słowem: przetrwać. Obecnie sytuacja naprawdę nie wygląda kolorowo, ale powolutku możemy odzyskać swoją świetność. Każda para rąk się przyda, Drogi Janku!

Zawitałeś na dłużej, czy tylko okazjonalnie?
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti
Konsulat Sclavinii
Kościół Mazdaistyczny

Postprzez Jan Sapieha 9 paź 2018, o 17:00

Sądzę że będę zaglądał tu co jakiś czas. Planuje zacząć od wyrobienia obywatelstwa sarmackiego. Przede mną sporo lektury żeby być na bieżąco w tematach. Po referendum przypuszczalnie chciałbym zaczepić się o parlament żeby sobie przypomnieć pewne rzeczy. Chętnie wezmę też udział w konkursach. Natomiast moją pierwszą inicjatywą jest stworzenie lokalu ze skromnym żołnierskim poczęstunkiem i porządnym piwem. Tak żeby było mniej formalnie na początek :)
Janek Sapieha
Jan Sapieha
Republika Bialeńska

Postprzez Antoni 10 paź 2018, o 00:46

Świetnie! Będzie gdzie odpocząć po ciężkim dniu w Parlamencie.
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti
Konsulat Sclavinii
Kościół Mazdaistyczny

Powrót do Plac Zielony