Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Reaktywacja Uniwersytetu?

Moderatorzy: Uniwersytet Bialeński - Kadra, Republika Bialeńska: władze, Uniwersytet Bialeński - Rektor

Re: Reaktywacja Uniwersytetu?

Postprzez Seweryn 2 gru 2018, o 22:25

W Księstwie to tylko Akademia Sclavińska, a w niej rzeczywiste prace wykonują JKM i Rektor. 30 listopada w Dreamlandzie pojawił się poczet dreamlandzkich królów, ale jest niedokładny i nie ma on charakteru pracy naukowej. Do innych mikronacji nie zaglądałem. Mam nadzieję że Uniwersytet Bialeński kiedyś wystartuje.
Seweryn Santecki
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Joanna Izabela 2 gru 2018, o 22:30

Seweryn napisał(a):W Księstwie to tylko Akademia Sclavińska, a w niej rzeczywiste prace wykonują JKM i Rektor. 30 listopada w Dreamlandzie pojawił się poczet dreamlandzkich królów, ale jest niedokładny i nie ma on charakteru pracy naukowej. Do innych mikronacji nie zaglądałem. Mam nadzieję że Uniwersytet Bialeński kiedyś wystartuje.

No chyba zaraz się obrażę.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii

Postprzez Seweryn 2 gru 2018, o 23:16

Zadano pytanie o uczelnie, które działają, a nie, o które działały.
Seweryn Santecki
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Joanna Izabela 2 gru 2018, o 23:33

Seweryn napisał(a):Zadano pytanie o uczelnie, które działają, a nie, o które działały.

No wlasnie.... ;)
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii

Postprzez Kristian Arped 5 gru 2018, o 17:02

No i jeszcze AZUL! Chociaż ostatnimi czasy nie publikujemy prawie nic, to zakulisowo działamy w naszym gronie :)
Obrazek

K+N+B 2017

Obrazek
Rada Ministrów
Królestwo Baridasu

Postprzez Joanna Izabela 5 gru 2018, o 17:19

Generalnie z tych co publikowały cokolwiek w przeciągu pól roku to bedzie: AZUL, TAM, Akademia Sclavinska
Poza uniwersytetami jeszcze TiH działa prężnie. Jednak jeżeli chodzi o jakąkolwiek uczelnie na terenie Sarmacji to da się porozmawiać tak naprawdę z każdym, bo rektorzy są aktywni.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii

Postprzez Kristian Arped 5 gru 2018, o 17:28

Inna sprawa, że uczelnie między sobą różnią się tym, jak podchodzą do "nauki" w mikronacjach. Np. my w AZULu działamy bardziej kameralnie, bez nadętego ceremonialu znanego z reala. Raz, że mamy go wystarczająco na co dzień, dwa - jesteśmy dość zgraną paczką znajomych, którzy dzielą zainteresowanie językami.

Dlatego też patrzenie na aktywność uczelni przez pryzmat tego, ile papierkow (naukowych lub administracyjnych - bez znaczenia) naprodukowano w jakimś przedziale czasowym rozmazuje trochę obraz rzeczywistości.
Obrazek

K+N+B 2017

Obrazek
Rada Ministrów
Królestwo Baridasu

Postprzez Seweryn 5 gru 2018, o 17:36

Dlatego też patrzenie na aktywność uczelni przez pryzmat tego, ile papierkow (naukowych lub administracyjnych - bez znaczenia) naprodukowano w jakimś przedziale czasowym rozmazuje trochę obraz rzeczywistości.

Całkowicie się z tym zgadzam. Uwzględniłem Akademię Sclavińską, tylko z okazji ostatniej ekspedycji no i prac JKM, który stara się o tytuł prof. net. Na "realizację" zadań, wypłaty i ogłoszenia o kolejnych tajnych posiedzeniach Koła Wzajemnej Adoracji, zwanego zwyczajowo Konwentem, nie patrzyłem ;).
Seweryn Santecki
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Joanna Izabela 5 gru 2018, o 18:12

Seweryn napisał(a):
Całkowicie się z tym zgadzam. Uwzględniłem Akademię Sclavińską, tylko z okazji ostatniej ekspedycji no i prac JKM, który stara się o tytuł prof. net. Na "realizację" zadań, wypłaty i ogłoszenia o kolejnych tajnych posiedzeniach Koła Wzajemnej Adoracji, zwanego zwyczajowo Konwentem, nie patrzyłem ;).

Wydaje mi się, że jednak jakbyś patrzył na całokształt to nie powiedziałbyś, że tylko Akademia Sclavińska jest aktywna ;)
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii

Postprzez Seweryn 6 gru 2018, o 21:42

Wiadomo już coś na temat reaktywacji?
Seweryn Santecki
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Poprzednia stronaNastępna strona