Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Rezygnacja z urzędów

Rezygnacja z urzędów

Postprzez Filip I Gryf 24 lut 2020, o 06:52

Wasza Królewska Mość,
Drodzy Baridajczycy,

Z związku z wyborem na tron Księcia Sarmacji niniejszym składam rezygnację z urzędów Wicekróla Baridasu i Przewodniczącego Rady Królestwa.

Dziękuje WKM za współpracę i czasem, jaki dla mnie WKM przeznaczał. Dziękuje wszystkim Baridajczykom za to, że jesteśmy i działamy dla dobra Królestwa. Obiecuję, że jako Książę całej Sarmacji nie zapomnę o mojej "małej ojczyźnie" jaką jest Baridas, a obywateli i władze Królestwa będę mieć zawsze w sercu i liczę na dalszą dobrą współpracę.

Z poważaniem

(-) Januszek von Hippogriff-Pałasz
Książę-elekt
Obrazek
Książę Sarmacji

Z domów Helyanve-Marcjan-Chojnacki von Hippogriff
"miękki książę"

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Książę Sarmacji
Trybunał Koronny
Naczelna Izba Architektury
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dwór Jego Książęcej Mości
Królestwo Baridasu
Konsulat Sclavinii
Królestwo Hasselandu

Re: Rezygnacja z urzędów

Postprzez Julian FER 24 lut 2020, o 17:25

Wasza Książęca Mość!
Wasza Królewska Mość!
Szanowni Baridajczycy!

To iście baridajski gest. Trochę szkoda mi z tego powodu, że WKM odchodzi na urząd w centrali, ale z całego serca życzę WKM powodzenia i mam nadzieję, że WKM będzie do nas zaglądał.

PS: Mam nadzieję, że Król rychło postara się uzupełnić najważniejszą lukę w urzędzie.

WKM wszystkiego najlepszego :)
(-) Julian markiz Fer at Atera
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Laurẽt 29 lut 2020, o 12:51

Wasza Królewska Wysokość,
Szanowni Baridajczycy!

To bardzo dobra nowina, że Baridajczyk zasiada na książęcym tronie, a ja serdecznie WKW gratuluję ostatni raz tym tytułem. Serdeczne też dziękuję, za czas poświęcony dla Baridasu oraz mojej osoby, bo nasza współpraca zawsze dobrze się układała. Dziękuję też za książęcą deklarację dalszej współpracy, która z chęcią będę kontynuował. Mam nadzieję, że uda nam się wspólnie dokończyć kilka spraw, które wymagają regulacji oraz utrzymywać ścisłe kontakty na różnych poziomach.

Serdecznie dziękuję też za rozwój ziemi, bo te nasze małe ojczyzny wymagają pielęgnacji by tętniło w nich życie.

Z ciężkim sercem
przyjmuję tą rezygnację i jeszcze raz życzę powodzenia i satysfakcji z nowej pełnionej roli w naszej wspólnocie.

Baridas sáno alta!

Laurẽt Gedeon I
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Laurẽt 1 mar 2020, o 13:39

Wasza Królewska Wysokość,
Szanowni Baridajczycy!

Niniejszym informuję, że zgodnie ze złożoną rezygnacją odwołałem z pełnionych urzędów.

Baridas sáno alta!

Laurẽt Gedeon I
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Powrót do Pozostałe wątki