Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Swoje zrobiłem

Zamek Jego Królewskiej Mości
Obrazek

Re: Swoje zrobiłem

Postprzez Führanka 21 maja 2020, o 20:40

Julian FER napisał(a):
Führanka napisał(a):Ok, a czemu miałoby KGB przechodzić do historii?

Królewska Gwardia Baridasu nie może być organizacją militarną republiki, więc tak to wygląda. O nic już nie będę walczył, więc zostaje mi tylko życzyć powodzenia.

Nie może bo? Ja tu nie widzę żadnych ograniczeń poza tym, że strzelasz focha. Jeśli taka Twoja wola to ją uszanuje.
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Ludwik Tomović 21 maja 2020, o 21:26

Przepraszam jeśli się wtrącę, ale tu nie chodziło o nazwę?
Że Królewska - to tak średnio w Republice?
ObrazekObrazekObrazek

/-/
dr net. ppor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej

Postprzez Führanka 22 maja 2020, o 14:45

Ludwik Tomović napisał(a):Przepraszam jeśli się wtrącę, ale tu nie chodziło o nazwę?
Że Królewska - to tak średnio w Republice?

Lenna również średnio w republice. A będą. Jeśli to kwestia nazewnictwa to nadal dla mnie infantylny powód bo przecież KGB może pozostać KGB, ewentualnie zmienić nazwę jeśli kogoś to koli w oczy.
Obrazek

Postprzez Basenik 22 maja 2020, o 15:41

Wtedy może być
Republikańska Gwardia Baridasu.
st. szer. Adam Basenik
Mer Kimbrusu,
Prezes Kontik Corporation

Postprzez Führanka 22 maja 2020, o 17:21

Dla mnie obojętne jak się będzie nazywać. Jeśli będą ludzie chętnie do zabawy w organizacje militarne to czemu miałoby mi to przeszkadzać bo ma w nazwie Królewska?
Obrazek

Postprzez Laurẽt 22 maja 2020, o 17:30

Führanka napisał(a):Dla mnie obojętne jak się będzie nazywać. Jeśli będą ludzie chętnie do zabawy w organizacje militarne to czemu miałoby mi to przeszkadzać bo ma w nazwie Królewska?

Szkoda tylko, że WKW tak obojętnie nie podchodził do zmiany ustroju, gdy było nas więcej :(
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Führanka 22 maja 2020, o 17:34

Laurẽt napisał(a):
Führanka napisał(a):Dla mnie obojętne jak się będzie nazywać. Jeśli będą ludzie chętnie do zabawy w organizacje militarne to czemu miałoby mi to przeszkadzać bo ma w nazwie Królewska?

Szkoda tylko, że WKW tak obojętnie nie podchodził do zmiany ustroju, gdy było nas więcej :(

Nie spodziewałem się, że abdykujecie. To, nie ukrywam, pokrzyżowało mi trochę plany. Chciałem przecież wprowadzić jedynie kadencyjność. Potem już fala poszła. Mam nadzieję, że emocje po obu stronach trochę opadły. Nie mniej, zachęcam monarchistów do dyskusji nad konstytucją jak i do konstruktywnej rozmowy na inne tematy. Chociażby wygląd Kongregacji Panów Lennych jak i przyszłości KGB.
Obrazek

Postprzez Jul 23 maja 2020, o 17:19

Ej. Skoro robimy rewolucję - zróbmy ją po całości. Zmieńmy rody na rodziny mafijne, lenna na kantony mafii. Wtedy wszystko będzie uzasadnione, zarówno współpraca, jak i nienawiść i knucie przeciwko sobie.
I to poważna propozycja.
Juliette Altrimenti
Dobry Obywatel

Postprzez Julian FER 25 maja 2020, o 10:11

Jul napisał(a):Ej. Skoro robimy rewolucję - zróbmy ją po całości. Zmieńmy rody na rodziny mafijne, lenna na kantony mafii. Wtedy wszystko będzie uzasadnione, zarówno współpraca, jak i nienawiść i knucie przeciwko sobie.
I to poważna propozycja.

Dążenie do autodestrukcji głoszone przez ala palmę stawia Wam krok by z baridajskiej republiki wyjść do zacnego grona jojonacji. Chciałbym napisać hasta la vista, ale chyba nie ma do czego.
(-) Julian diuk Fer at Atera
kpt. rez. KSZ
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Führanka 25 maja 2020, o 16:40

Julian FER napisał(a):
Jul napisał(a):Ej. Skoro robimy rewolucję - zróbmy ją po całości. Zmieńmy rody na rodziny mafijne, lenna na kantony mafii. Wtedy wszystko będzie uzasadnione, zarówno współpraca, jak i nienawiść i knucie przeciwko sobie.
I to poważna propozycja.

Dążenie do autodestrukcji głoszone przez ala palmę stawia Wam krok by z baridajskiej republiki wyjść do zacnego grona jojonacji. Chciałbym napisać hasta la vista, ale chyba nie ma do czego.

Ale przecież to nie jest oficjalne stanowisko. Równie dobrze, można odbić piłeczkę, że za Waszych rządów z Baridasu zrobiliście yoyonacje bo system prawny zostawiliście piękny. :)
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zamek Królewski