Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Złożenie urzędu

Zamek Jego Królewskiej Mości
Obrazek

Złożenie urzędu

Postprzez Ramael 31 mar 2020, o 21:33

Baridajczycy!

W ostatnich tygodniach nasze forum jest miejscem dyskusji, żywej (mniej lub bardziej efektywnej) wymiany zdań i opinii na temat tego, jak Baridas powinien wyglądać, w którym kierunku winien zmierzać. Nie zważając na to kto zwycięży w zbliżającej się elekcji, nadchodzi w naszym kierunku czas zmian, przesunięć, przeobrażeń tego, do czego przywykliśmy. Stojąc w obliczu tej dynamiki, chcę Was poinformować o tym, że rezygnuję z urzędu Kustosza. Miałem zaszczyt piastować to stanowisko wystarczająco długo, za co jestem wdzięczny JKW Adrianowi Maksymilianowi Józefowi Alatriste, JKW Laurẽtowi Gedeonowi I i wszystkim, z którymi na dobro Baridasu mogłem pracować.

Oby prężność w narodzie nie słabła!

Niech żyje Baridas!
( - ) ramael
Obrazek
Królestwo Baridasu
Królestwo Teutonii

Re: Złożenie urzędu

Postprzez Führanka 31 mar 2020, o 21:34

Drogi Ramaelu!

Pisałem już drogami prywatnymi, ale tutaj też napiszę. Dziękuję za pracę na rzecz Baridasu i rozumiem decyzję. Wszystkiego dobrego na przyszłość. :)
Obrazek
Królestwo Baridasu
Sejm Księstwa Sarmacji
Rada Ministrów

Postprzez Filip I Gryf 1 kwi 2020, o 08:07

Synu,

Bardzo cieszyłem się, że pracowałeś w Baridasie tak, jak najlepiej umiałeś - twoje dzieła na zawsze będą powodować u ich odbiorców szczęście, wzruszenie...

Rozumiem Twoją decyzję i dlatego jeszcze bardziej jestem dumny. 8-)
Obrazek
Książę Sarmacji

Z domów Helyanve-Marcjan-Chojnacki von Hippogriff
"miękki książę"

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Książę Sarmacji
Trybunał Koronny
Naczelna Izba Architektury
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dwór Jego Książęcej Mości
Królestwo Baridasu
Konsulat Sclavinii
Królestwo Hasselandu

Postprzez AFvTD 1 kwi 2020, o 15:32

Sławetny Baronecie

Rozumiem pobudki, dla który została złożona rezygnacja, każdy ma prawo zmęczyć się monotonnością urzędu i dążyć do czegoś nowego. Mam nadzieję, że rezygnacja z urzędu Kustosza, którą przyjmuję z bólem serca, będzie początkiem nowego rozdziału w historii twojego życia. Liczę, że twoja historia z Królestwem Baridasu również jeszcze nie będzie się rozchodzić, a twoja znakomita twórczość i pomysłowość dalej uświetniać zarówno życie codzienne jak i większe uroczystości w naszym kraju.

Życzę wszystkiego dobrego, odpowiedni akt dodam do Dziennika Praw niebawem.

Jeszcze raz dziękuję za służbę narodowi!
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Królestwo Hasselandu

Powrót do Zamek Królewski