Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Stan wyjątkowy - weryfikacja

Zamek Jego Królewskiej Mości
Obrazek

Re: Stan wyjątkowy - weryfikacja

Postprzez Laurencjusz 31 paź 2019, o 22:04

Szanowne Baridajki i Baridajczycy!

Stwierdzam, że na podstawie art. 1 Dekretu królewskiego wprowadzeniu stanu wyjątkowego z dniem 30.10.2019 r. została przeprowadzona kolejna weryfikacja obywateli Królestwa Baridasu, którą uzupełniłem jeszcze o dzień dzisiejszy, a jej wyniki przedstawiają się następująco:

Bieżąca weryfikacja statusu obywateli, którzy nie wykazywali ciążącej na nich aktywności w październiku br. wynikającej ze złożonej przysięgi przedstawia się następująco:
 • AG232, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 2 kwietnia 2019 r. (w sumie 1), artykułu w baridajskiej instytucji brak - w związku z brakiem aktywności obywatelskiej postanawiam o odebraniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AF039, Tomasz Liberi - w sumie 11 wypowiedzi tj. o 10 więcej[/b]), artykułu w baridajskiej instytucji brak - w związku ze zwiększeniem aktywności obywatelskiej postanawiam o utrzymaniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AG308, Baszar Svensson at Atera - w sumie 3 wypowiedzi, artykułu w baridajskiej instytucji brak - w związku ze znikomą poprawą aktywności otrzymuje ostatnią szansę jeśli zwiększy aktywność do kolejnej weryfikacji w większym niż obecnie zakresie tj. minimum 10/m-c - postanawiam o warunkowym utrzymaniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AF683, Kristian Arped - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 6 czerwca 2019 r. (w sumie 1), artykułu w baridajskiej instytucji brak - w związku z brakiem aktywności obywatelskiej postanawiam o odebraniu obywatelstwa baridajskiego.
 • T1167, Ignacy Urban de Ruth - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 6 stycznia 2019 r. (w sumie 1), artykułu w baridajskiej instytucji brak - w związku z brakiem aktywności obywatelskiej postanawiam o odebraniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AE726, Adrian Maksymilian Józef Alatriste - w sumie 7 wypowiedzi, artykułu w baridajskiej instytucji brak - otrzymuje przedostatnią szansę jeśli zwiększy aktywność do kolejnej weryfikacji w większym niż obecnie zakresie tj. minimum 10/m-c - postanawiam o warunkowym utrzymaniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AF905, Arsacjusz Arped - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 10 czerwca 2019 r. (w sumie 5 z czerwca ), artykułu w baridajskiej instytucji brak - w związku z brakiem aktywności obywatelskiej postanawiam o odebraniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AE372, Fryderyk von Hohenzollern - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 31 stycznia 2019 r. (w sumie 21 ze stycznia ), artykułu w baridajskiej instytucji brak - w związku z brakiem aktywności obywatelskiej postanawiam o odebraniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AG541, Alfred Fabian von Tehen-Dżek - w sumie 39 wypowiedzi w październiku, plus 5 artykułów w baridajskiej instytucji - w związku ze zwiększeniem aktywności obywatelskiej postanawiam o utrzymaniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AG643, Erik Otton von Hohenburg - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 7 czerwca 2019 r. (w sumie 1 ze czerwca ), artykułu w baridajskiej instytucji brak - w związku z brakiem aktywności obywatelskiej postanawiam o odebraniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AG866, Januszek von Hippogriff-Pałasz - w sumie 19 wypowiedzi październik, artykułu w baridajskiej instytucji brak - w związku ze zwiększeniem aktywności obywatelskiej postanawiam o utrzymaniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AF766, Laurẽt Gedeon I - w sumie 56 wypowiedzi w październiku, plus 1 artykuł w baridajskiej instytucji - bez zmian.
 • AF827, Julian Fer at Atera - w sumie 45 wypowiedzi w październiku, plus 1 artykuł w baridajskiej instytucji - w związku ze zwiększeniem aktywności obywatelskiej postanawiam o utrzymaniu obywatelstwa baridajskiego.
 • A7970, Teodozjusz Azoramath-Arped - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 15 lipca 2019 r. (w sumie 4 z lipca ), artykułu w baridajskiej instytucji brak - w związku z brakiem aktywności obywatelskiej postanawiam o odebraniu obywatelstwa baridajskiego.
 • A0004, Piotr III Łukasz - kwalifikuje się do otrzymania obywatelstwa honorowego.
 • AG972, ramael - w sumie 6 wypowiedzi w październiku, plus zlecenie od Króla w trakcie realizacji, artykułu w baridajskiej instytucji brak - otrzymuje przedostatnią szansę jeśli zwiększy aktywność do kolejnej weryfikacji w większym niż obecnie zakresie tj. minimum 10/m-c - postanawiam o warunkowym utrzymaniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AG718, Leszek Roskohard - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 20 października 2019 r. (w sumie 2), artykułu w baridajskiej instytucji brak - obywatelstwo zostało odebrane.
 • AG864, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini - w sumie 7 wypowiedzi w październiku, plus 1 artykuł w baridajskiej instytucji - otrzymuje przedostatnią szansę jeśli zwiększy aktywność do kolejnej weryfikacji w większym niż obecnie zakresie tj. minimum 10/m-c - postanawiam o warunkowym utrzymaniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AG889, Andronik - obywatel honorowy Królestwa Baridasu - za dotychczasowe zasługi.„Baridas sáno alta”

Laurẽt Gedeon I
Avatar użytkownika
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
Rada Ministrów
 

Poprzednia strona

Powrót do Zamek Królewski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość