Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Stan wyjątkowy - weryfikacja

Zamek Jego Królewskiej Mości
Obrazek

Re: Stan wyjątkowy - weryfikacja

Postprzez Laurencjusz 31 paź 2019, o 22:04

Szanowne Baridajki i Baridajczycy!

Stwierdzam, że na podstawie art. 1 Dekretu królewskiego wprowadzeniu stanu wyjątkowego z dniem 30.10.2019 r. została przeprowadzona kolejna weryfikacja obywateli Królestwa Baridasu, którą uzupełniłem jeszcze o dzień dzisiejszy, a jej wyniki przedstawiają się następująco:

Bieżąca weryfikacja statusu obywateli, którzy nie wykazywali ciążącej na nich aktywności w październiku br. wynikającej ze złożonej przysięgi przedstawia się następująco:
 • AG232, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 2 kwietnia 2019 r. (w sumie 1), artykułu w baridajskiej instytucji brak - w związku z brakiem aktywności obywatelskiej postanawiam o odebraniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AF039, Tomasz Liberi - w sumie 11 wypowiedzi tj. o 10 więcej[/b]), artykułu w baridajskiej instytucji brak - w związku ze zwiększeniem aktywności obywatelskiej postanawiam o utrzymaniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AG308, Baszar Svensson at Atera - w sumie 3 wypowiedzi, artykułu w baridajskiej instytucji brak - w związku ze znikomą poprawą aktywności otrzymuje ostatnią szansę jeśli zwiększy aktywność do kolejnej weryfikacji w większym niż obecnie zakresie tj. minimum 10/m-c - postanawiam o warunkowym utrzymaniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AF683, Kristian Arped - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 6 czerwca 2019 r. (w sumie 1), artykułu w baridajskiej instytucji brak - w związku z brakiem aktywności obywatelskiej postanawiam o odebraniu obywatelstwa baridajskiego.
 • T1167, Ignacy Urban de Ruth - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 6 stycznia 2019 r. (w sumie 1), artykułu w baridajskiej instytucji brak - w związku z brakiem aktywności obywatelskiej postanawiam o odebraniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AE726, Adrian Maksymilian Józef Alatriste - w sumie 7 wypowiedzi, artykułu w baridajskiej instytucji brak - otrzymuje przedostatnią szansę jeśli zwiększy aktywność do kolejnej weryfikacji w większym niż obecnie zakresie tj. minimum 10/m-c - postanawiam o warunkowym utrzymaniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AF905, Arsacjusz Arped - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 10 czerwca 2019 r. (w sumie 5 z czerwca ), artykułu w baridajskiej instytucji brak - w związku z brakiem aktywności obywatelskiej postanawiam o odebraniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AE372, Fryderyk von Hohenzollern - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 31 stycznia 2019 r. (w sumie 21 ze stycznia ), artykułu w baridajskiej instytucji brak - w związku z brakiem aktywności obywatelskiej postanawiam o odebraniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AG541, Alfred Fabian von Tehen-Dżek - w sumie 39 wypowiedzi w październiku, plus 5 artykułów w baridajskiej instytucji - w związku ze zwiększeniem aktywności obywatelskiej postanawiam o utrzymaniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AG643, Erik Otton von Hohenburg - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 7 czerwca 2019 r. (w sumie 1 ze czerwca ), artykułu w baridajskiej instytucji brak - w związku z brakiem aktywności obywatelskiej postanawiam o odebraniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AG866, Januszek von Hippogriff-Pałasz - w sumie 19 wypowiedzi październik, artykułu w baridajskiej instytucji brak - w związku ze zwiększeniem aktywności obywatelskiej postanawiam o utrzymaniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AF766, Laurẽt Gedeon I - w sumie 56 wypowiedzi w październiku, plus 1 artykuł w baridajskiej instytucji - bez zmian.
 • AF827, Julian Fer at Atera - w sumie 45 wypowiedzi w październiku, plus 1 artykuł w baridajskiej instytucji - w związku ze zwiększeniem aktywności obywatelskiej postanawiam o utrzymaniu obywatelstwa baridajskiego.
 • A7970, Teodozjusz Azoramath-Arped - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 15 lipca 2019 r. (w sumie 4 z lipca ), artykułu w baridajskiej instytucji brak - w związku z brakiem aktywności obywatelskiej postanawiam o odebraniu obywatelstwa baridajskiego.
 • A0004, Piotr III Łukasz - kwalifikuje się do otrzymania obywatelstwa honorowego.
 • AG972, ramael - w sumie 6 wypowiedzi w październiku, plus zlecenie od Króla w trakcie realizacji, artykułu w baridajskiej instytucji brak - otrzymuje przedostatnią szansę jeśli zwiększy aktywność do kolejnej weryfikacji w większym niż obecnie zakresie tj. minimum 10/m-c - postanawiam o warunkowym utrzymaniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AG718, Leszek Roskohard - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 20 października 2019 r. (w sumie 2), artykułu w baridajskiej instytucji brak - obywatelstwo zostało odebrane.
 • AG864, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini - w sumie 7 wypowiedzi w październiku, plus 1 artykuł w baridajskiej instytucji - otrzymuje przedostatnią szansę jeśli zwiększy aktywność do kolejnej weryfikacji w większym niż obecnie zakresie tj. minimum 10/m-c - postanawiam o warunkowym utrzymaniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AG889, Andronik - obywatel honorowy Królestwa Baridasu - za dotychczasowe zasługi.„Baridas sáno alta”

Laurẽt Gedeon I
Avatar użytkownika
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Rada Ministrów
 

Re: Stan wyjątkowy - weryfikacja

Postprzez Laurencjusz 19 gru 2019, o 00:38

Szanowne Baridajki i Baridajczycy!

Stwierdzam, że na podstawie art. 1 Dekretu królewskiego wprowadzeniu stanu wyjątkowego na dzień 30.11.2019 r. została przeprowadzona kolejna weryfikacja obywateli Królestwa Baridasu, a jej wyniki przedstawiają się następująco:


 • AF039, Tomasz Liberi - w sumie 8 wypowiedzi, artykułu w baridajskiej instytucji brak - postanawiam o utrzymaniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AG308, Baszar Svensson at Atera - w sumie 1 wypowiedź, artykułu w baridajskiej instytucji brak - w związku ze znikomą aktywnością - postanawiam o utrzymaniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AE726, Adrian Maksymilian Józef Alatriste - w sumie 0 wypowiedzi, artykułu w baridajskiej instytucji brak - - postanawiam o odebraniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AG541, Alfred Fabian von Tehen-Dżek - w sumie 71 wypowiedzi, plus 2 artykuły oraz czynny udział w uroczystościach koronacji w baridajskiej instytucji - w związku ze zwiększeniem aktywności obywatelskiej postanawiam o utrzymaniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AG866, Januszek von Hippogriff-Pałasz - w sumie 31 wypowiedzi oraz czynny udział w uroczystościach koronacji, artykułu w baridajskiej instytucji brak - w związku ze zwiększeniem aktywności obywatelskiej postanawiam o utrzymaniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AF766, Laurẽt Gedeon I - w sumie 39 wypowiedzi plus 1 artykuł w baridajskiej instytucji, - bez zmian.
 • AF827, Julian Fer at Atera - w sumie 45 wypowiedzi oraz czynny udział w uroczystościach koronacji, plus 1 artykuł w baridajskiej instytucji - w związku z utrzymaniem aktywności obywatelskiej postanawiam o utrzymaniu obywatelstwa baridajskiego.
 • A0004, Piotr III Łukasz - obywatelstwo honorowe.
 • AG972, ramael - w sumie 9 wypowiedzi, plus oraz czynny udział w przygotowaniu grafik i rozesłaniu zaproszeń na uroczystościach koronacji, a także plus 3 artykuły w baridajskiej instytucji - postanawiam o utrzymaniu obywatelstwa baridajskiego.
 • AG889, Andronik - obywatel honorowy Królestwa Baridasu - za dotychczasowe zasługi.„Baridas sáno alta”

Laurẽt Gedeon I
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Rada Ministrów
 

Poprzednia strona

Powrót do Zamek Królewski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość